Як перекачати гру з телефону на телефон? 3 вірних способи

850 0 Новини високих технологій

Як перекачати гру з телефону на телефон? Сьогодні це питання задається рідше, ніж коли-небудь. Раніше через відсутність безлімітного інтернету молодь цікавилася, як перекачати гру з телефону на телефон. Можливо, ви стикалися з такою проблемою. Завантажити вподобану гру з інтернету - досить просто, але що, якщо ви їдете в машині або перебуваєте там, де немає зони Wi-Fi, і вам дуже сподобалася гра, в яку грає ваш приятель. Що ж робити? Як перекинути її до себе на телефон? Благо мобільна індустрія постійно розвивається, і тепер доступно безліч інших способів, як перекинути абсолютно будь-який контент за короткий проміжок часу. У цій статті ми розглянемо три найбільш популярних варіанти.


1 спосіб

Один із способів, як перекачати гру з телефону на телефон, передбачає використання спеціальної програми. Таких програм досить багато, тому обговоримо найбільш затребуване - SHAREit.
Як перекачати гру з телефону на телефон? 3 вірних способи
Дана утиліта володіє зручним і досить зрозумілим для всіх інтерфейсом. Після установки необхідно вказати свій псевдонім, який буде видно іншим користувачам, і вибрати одну з аватарок, зображених у вигляді різних фруктів. SHAREit здатний передавати великі файли за дуже короткий час. Одне з його переваг - це функція самостійного створення APK-файлів. Програма повністю безкоштовна, а завантажити її можна на "Play Маркеті".

2 спосіб

Можливо, через брак вільного місця на телефоні ви не можете встановити програму для передачі контенту. Що тоді робити? Як можна перекачати гру з телефону на телефон, не використовуючи додаткових програм?


Як перекачати гру з телефону на телефон? 3 вірних способи
Для цього варто вдатися до старого і перевіреного методу - через SD-карту. Розберемо покрокову інструкцію:
 • Заходимо в «Налаштування».
 • У вкладці «Програми» знаходимо програму або гру, яку хочемо перекинути.
 • У вікні нам буде запропоновано перемістити її на SD-карту.
 • Як перекачати гру з телефону на телефон? 3 вірних способи
  Після цього переміщуємо карту пам'яті, попередньо вимкнувши пристрій, в інший телефон або планшет і встановлюємо програму.

  3 спосіб

  Останній спосіб, який ми обговоримо, - передача файлів через інтернет. Для цієї мети створено безліч сайтів, які призначені для максимально швидкої передачі контенту з одного пристрою на інший. Також можна скористатися будь-соц. мережею, наприклад, «ВКонтакте» або «Однокласники». Для цього просто скиньте потрібний вам файл в особисте повідомлення і скачайте його, зайшовши з іншого пристрою. Все досить просто, але є маленький мінус – файли, які важать до 1.5 гігабайти, передати через особисті повідомлення неможливо.

  Висновок

  У цій статті ми обговорили найпоширеніші способи, як перекачати гру з телефону на телефон. Крім цих варіантів, є безліч інших, але вони забирають надто багато часу, тому їх вважають менш практичними. Щоб більше не виникало питання: «Як перекачати гру з телефону?» - найкраще прямо завантажувати вподобану вам гру з інтернету. Для цього є безліч сайтів, де можна без проблем знайти практично будь-яку гру, використовуючи пошук або поділ за категоріями, і відразу ж встановити її.
  Один з таких сайтів - це Google Play (той же "Play Маркет"). У нього можна зайти через браузер або через стандартну програму, яка встановлена в кожному смартфоні. Крім різноманітних ігор і програм, у "Play Маркеті" можна придбати фільми, книги, музику і пресу. Це найкращий ігровий ринок. Більшість молодих людей воліють скачувати ігри саме на "Play Маркеті", тому що за розумну ціну можна придбати офіційну версію, яка значно відрізняється від піратських. Також в цьому додатку можна переглядати скріншоти, коментарі, а що найголовніше – можна безпосередньо поспілкуватися з розробниками. У них ви зможете дізнатися про деякі помилки, які часто зустрічаються в грі, і дізнатися про прийдешнє оновлення.

  Популярі новини
  Загрузка...