Ritmix бездротові навушники: огляд, опис, моделі та відгуки

52 0 Новини високих технологій

Якісні навушники знадобляться будь-якій людині, що любить слухати музику на максимальній гучності, проте за деякими обставинами не може робити це з допомогою зовнішніх динаміків. Купівля такого приладу дасть всі шанси насолодитися кожною нотою будь-якій композиції. Для того щоб не пошкодувати про купленому пристрої, а лише радіти йому, необхідно придивитися до деяких моделях від Ritmix. Навушники даного виробника можна купити практично в будь-якому спеціалізується на подібній техніці магазині. Потрібно зауважити, що на кожен прилад дається гарантія один рік. Пристрій дозволить в будь-який час насолоджуватися улюбленими композиціями. Якщо вибрати бездротовий прилад, який працює по блютуз-модулю або Wi-Fi, то це зручність зросте в кілька разів.

Ritmix бездротові навушники: огляд, опис, моделі та відгукиRitmix RH-702

Дана модель торгової марки Ritmix – навушники, які отримали цікаву функцію. Мова йде про автоматичне виключенні, якщо пристрій деякий час не використовується. Крім цього, навушники мають функцію контролю сигналу, який отримують. Вони здатні автоматично налаштовувати частоти і показувати, наскільки заряджена батарея. Ця модель відрізняється від багатьох інших тим, що вона отримала величезний радіус роботи – до 100 метрів. Завдяки цьому кожний користувач зможе вільно пересуватися по приміщенню. Ця модель Ritmix – навушники, які підійдуть меломанам, які віддають перевагу слухати музику і займатися своїми справами. Вони подарують повну свободу дій. Діапазон частот пристрою – від 10 Гц до 22 тис. Гц. Модель може працювати до 15 годин при активному використанні, встановлено 2 акумулятора.
Ritmix бездротові навушники: огляд, опис, моделі та відгукиRitmix RH-711

Модель з індексом RH-711 можна використовувати практично з будь-якою технікою. Мова йде про комп'ютери, плеєрах, телевізорах та інших пристроях. Амбушюри створені з приємного і м'якого матеріалу. При тривалому використанні вони дарують максимальний комфорт. Разом зі стаціонарною технікою, судячи з відгуків, цю модель можна експлуатувати і з портативними пристроями. Телефони, ноутбуки і смартфони стануть відмінними «товаришами» для даного пристрою.
Ritmix бездротові навушники: огляд, опис, моделі та відгуки

Ritmix RH-721

Виробник стверджує, що прилад з індексом RH-721 був спроектований для тих, хто має підвищену вимогу до якості кожної відтворної композиції. Діапазон частот змінюється від 10 Гц до 24 тис. Гц. Відсоток спотворення звуку дорівнює 04 %, що є відмінним показником. Більш того, модель Ritmix – навушники, які отримали активну систему придушення шуму. Завдяки цьому можна повністю сконцентруватися на відтворної композиції. Модель гармонійно поєднується з будь-яким приладом: будь то телевізор, телефон, плеєр або різні стереофонічні системи.
Ritmix бездротові навушники: огляд, опис, моделі та відгуки

Ritmix RH-557

В комплект пристрою входить перехідник, провід та гарантійний талон. Коробка, у якій поставляється прилад, має стильну обкладинку. Вона відразу привертає погляд. Середня вартість моделі становить 2 тис. рублів. Складання та матеріали, використані для створення навушників, досить якісні. Це ж підтверджують відгуки споживачів. На чашках є металева вставка, амбушюри створені з шкіряного замінника, також використовувався пластик.
Ергономіка на хорошому рівні. Навушники практично не тиснуть на голову, сидять зручно. Хоч і тип пристрою «закритий», але з шумоізоляцією серйозні проблеми. Провід червоного кольору; він не змінюється. Сам по собі він досить міцний. Звучання вражає. Є деякі проблеми, але цінова категорія їх повністю виправдовує. Баси іноді чути, іноді ні, саме на це скаржаться покупці. Високі частоти приглушені. Щоб послухати пісню з їх великою кількістю, доведеться гучність робити на максимум. Навушники Ritmix, відгуки про яку найчастіше позитивні, відмінно справляються зі своїм основним завданням. Діапазон частот – від 8 Гц до 30000 Гц. Шнур досить довгий – 3 метри. Дана модель підійде як для прослуховування музики, так і для перегляду серіалів чи фільмів. Аудіофіли такий пристрій не оцінять, але звичайні любителі композицій явно зрадіють такому подарунку. Хоч і цей бренд невідомий в широких колах, все ж варто звернути увагу на цю модель. Вона перевершить всі очікування.

Навушники Ritmix RH-508

Пристрій цієї моделі являє собою навушники закритого типу. Вони відмінно працюють як з плеєрами, так і з будь-якою іншою технікою. Для того щоб передача звуку була на кращому рівні, також використані інноваційні технології. Вони дозволяють зробити відтворення більш правдоподібним і точним. Прилад має складну конструкцію. Чашечки можуть повертатися, це забезпечує більш зручну посадку.
Ritmix бездротові навушники: огляд, опис, моделі та відгуки

Ritmix RH-722

Навушники Ritmix RH-722 мають відмінну якість відтворення, чим вони і завоювали любов споживачів. Вони отримали функцію вбудованого радіо; оформлення – закритого типу. Пристрій не має проводів, відповідно необхідно розповісти про якість зв'язку. Радіус передачі не більше 50 метрів. Зв'язок рідко переривається з незрозумілих причин, що підтверджують відгуки. Встановлені також такі автоматичні функції, як налаштування подаються частот, включення, контроль одержуваного сигналу від бази, вибір необхідного каналу. Заряджати акумулятор доведеться довго, близько 5-8 годин.
В комплект при купівлі входить гарнітура, шнур на 35 мм, два перехідника, блок живлення. Звичайно ж, поставляється і пари акумуляторів. Бездротові навушники Ritmix кріпляться на наголов'я, дискомфорту вони не створюють. Тип моделі – динамічний. Тривале використання дарує лише відчуття комфортабельності. Чашечки зручні. Якщо дбайливо ставитися до даних навушникам, то вони прослужать споживачеві близько двох років. Найчастіше, судячи з відгуків, стають непридатними акумулятори. Тому з ними необхідно поводитися акуратно і постійно стежити за їх станом. Якщо говорити в загальному про цієї моделі, то технічні характеристики на середньому рівні. Подібні бездротові навушники продаються в будь-якому магазині. Споживачі ставлять описуваного пристрою 7 балів з 10. Що радує в цій моделі? Те, що для низької ціни якість відтворення дійсно на високому рівні. Купити пристрій можна в будь-якому магазині. Середня вартість 2 тис. рублів.