Як заправити електронну сигарету рідиною? Рідина для електронних сигарет Armango: відгуки

464 0 Новини високих технологій

Новачки в сфері вейпинга стикаються з безпідставними страхами, які пов'язані з питанням про тому, як заправити електронну сигарету рідиною. Одна частина початківців вейперов боїться короткого замикання в результаті переливу заправки, інші побоюються розбирати електронний пристрій. Інформація, представлена в даній статті, дозволить розвіяти перераховані страхи.

Спосіб верхній заправки

Це самий простий і зручний метод заправки, при якому відсутня необхідність відкручувати атомайзер від мода. Він володіє широким отвором, яке забезпечує комфортне здійснення заправки. Подібна система застосовується у відношенні 85% атомайзери, що надійшли у продаж з 2017 року. У певні моделі рідину можна наливати безпосередньо з баночки. Верхній спосіб заправки передбачає подачу рідини через спеціальні прорізи. Одна з них призначена для відведення зайвого повітря, а інша - для подачі заправки.


Як заправити електронну сигарету рідиною? Рідина для електронних сигарет Armango: відгуки
Використовуючи спосіб верхній заправки, необхідно відкрутити топ-кеп проти годинникової стрілки. У тому випадку, якщо кришку утримують тільки силіконові ущільнювачі, досить просто зняти. Рідина заливається по внутрішній стінці до максимального поділу. Кожна колба має такої відміткою. У тому випадку, якщо електронна сигарета виконана в 2 кольорах, значить, перехід між відтінками є обмеженням. Після цього можна продовжити використання виробу.

Як заправити електронну сигарету рідиною знизу

Даний спосіб використовується в більшості виробів, тому вейперам необхідно знати певні тонкощі і нюанси. Це не самий зручний спосіб, однак використовується в більшості виробів. Новачки в сфері вейпинга часто стикаються з питанням про тому, як заправити електронну сигарету рідиною знизу. Даний спосіб використовується у відношенні електронних сигарет, у яких випарник розташований внизу. Для заправки необхідно перевернути виріб таким чином, щоб мундштук був спрямований вниз. Потім відкручується основа електронної сигарети, і заправляється рідина в порожню область між воздуховодом і колбою. У цьому ж положенні закручується клиромайзер. Після цього потрібно почекати пару хвилин і тільки потім використовувати виріб. Даний спосіб підходить для вейперов, які цікавляться тим, як заправити електронну сигарету Ego.


Особливості крапельної заправки

Відмінною рисою дрипки є краща передача смакових якостей за рахунок особливої структури випарної камери. Більш насичений смак виходить у зв'язку з великим розміром куполи та повітропроводу, а також з великою кількістю виробленої пари. Дешеві варіанти електронних сигарет передбачають надходження рідини безпосередньо з бака. Тому незалежно від якості заправки аромат значно змащується.
Як заправити електронну сигарету рідиною? Рідина для електронних сигарет Armango: відгуки
Крапельна заправка являє собою процес, під час якого на спіраль вейпера закопується рідина. Подібна процедура може повторюватися з періодичністю в 10-12 тяг. Володіючи інформацією про те, як заправити електронну сигарету рідиною, вейперы будуть впевнені у своїх силах.

Техніка безпеки

Під час заправки електронних сигарет важливо дотримуватися певної техніки безпеки. Тому, розібравшись з питанням про те, як заправити електронну сигарету рідиною, необхідно перейти до вивчення основних правил використання виробу. Не рекомендується використовувати для дозаправки повні картриджі. В цьому випадку утворюється надлишок вологи, тому рідина виявляється в роті після кожної затяжки. Не варто заправляти пересохлі і пустотілі картриджі, оскільки це загрожує перевантаженням пристрою. У певних випадках можливо перегорання мікропроцесора вироби.
Як заправити електронну сигарету рідиною? Рідина для електронних сигарет Armango: відгуки
Важливо стежити за тим, щоб рідина не потрапляла в очі. Якщо це відбулося, необхідно промити їх великою кількістю теплої води. Категорично забороняється здійснювати заправку при одночасному використанні електронного пристрою. Дотримуючись цих рекомендацій, пристрій порадує насиченим смаком і тривалим терміном експлуатації. Перераховані рекомендації розсіють страхи і питання про те, як правильно заправляти електронну сигарету.

Правильно вибираємо рідина для e-сигарети

Перед заправкою рідиною необхідно переконатися в тому, що вона підходить конкретного виробу. Як правило, новачки не звертають увагу на маркування флаконів. Подібна недбалість може призвести до перегорання випарника, появі сторонніх звуків і короткого замикання. Рідина для електронних сигарет Joyetech є світовим лідером у сфері виробництва виробів подібного роду. Склади заправки виготовляються з обов'язковим тестуванням протягом декількох стадій.
Як заправити електронну сигарету рідиною? Рідина для електронних сигарет Armango: відгуки
Максимально чистою вкусопередачи дозволяє домогтися власна виробнича лінія. Рідина для електронних сигарет Armango, судячи з відгуків, має доступною вартістю і високою якістю. Заправку можна придбати у флаконах по 10 і 30 мл. Вейпер може самостійно вибрати найбільш зручний і вигідний обсяг, виходячи з власних уподобань. Як відзначають споживачі, рідина для електронних сигарет Armango представлена в трьох серіях, які володіють своїми наборами заправок.

Відмітні особливості заправок

При виборі необхідно звертати увагу на склад рідини, кількість нікотину і т. д. В залежності від добавок, можна виявити ступінь якості заправки. Існуючі заправки можна умовно розділити на безнікотинові і нікотинові. Рідини, які містять нікотин, мають різний склад. Подібні заправки володіють високою міцністю і включають в себе кілька інгредієнтів. Здійснюючи перехід на електронні сигарети зі звичайних, можна використовувати рідину з концентрацією 12 мг. З плином часу цей показник поступово знижується. Потім можна перейти на безнікотинові рідини.
Як заправити електронну сигарету рідиною? Рідина для електронних сигарет Armango: відгуки
Рідини будь-якого виду додаються ароматизатори. Любителі вейперов можуть вибрати найбільш вподобаний з різноманіття смакових і ароматичних сполук. Важливо звертати увагу на співвідношення основних компонентів у складі: пропіленгліколь, вода, гліцерин. Від цього буде залежати фортеця пара (сильна чи м'яка). Виробники вказують на флаконах значення, яке відображає ступінь подразнення слизової оболонки дихальних шляхів.

Популярі новини
Загрузка...