Опис Rolsen RDB-517 і його налаштування

95 0 Новини високих технологій

У цій статті проведемо огляд Rolsen RDB-517. Це цифровий приймач, який відрізняється хорошими характеристиками. Він дозволяє швидко перемикатися між каналами, має невеликі розміри, а також безпроблемно відтворює файли з USB-носіїв.

Опис Rolsen RDB-517 і його налаштування

Опис

Даний прилад відрізняється не тільки компактними розмірами, але і має невелику масу. Корпус глянцевий. В упаковці покритий транспортувальною плівкою. Під час використання на приладі можуть залишатися відбитки пальців. Тому в подальшому його необхідно встановити в таке місце, де ніхто його не чіпати буде.


Підключатися до телевізора можна через режим HDMI або RCA. Проте краще використовувати перший варіант. Цифрове телебачення представлено яскравою і насиченою картинкою, вона максимально чітка. Можна застосовувати USB-накопичувач. Даний прилад дозволяє записувати на нього будь ефір. Описуваний ресивер підтримує субтитри, телетекст. Можна відтворювати файли різних форматів, у тому числі MKV, WMA і так далі. Пристрій Rolsen RDB-517 працює з цифровим телебаченням стандарту DVB T2. Підтримується зображення якістю до 1080р. Дозволяється ставити перегляд на паузу в будь-який момент. Тобто, коли людині необхідно відійти на пару хвилин, він може зупинити трансляцію. Відновлення ефіру відбувається з того ж місця. Дана функція отримує безліч хороших відгуків.
Опис Rolsen RDB-517 і його налаштування

Комплектація

Цифровий приймач продається з пультом, батарейками, кабелем, який дозволяє підключатися по аналоговій системі, а також інструкція. Є і гарантійний талон. Пульт невеликого розміру. Однак у відгуках про Rolsen RDB-517 описують те, що користуватися їм максимально зручно. Повз кнопок ніхто не промахується, клавіші для регулювання гучності і перемикання каналів зроблені спеціально трохи більше за інших. В цілому до цього пункту легко звикнути.


Можливості цифрової приставки

Даний приймач чудово відтворює будь-які файли. Причому мова йде як про MP3 так і MP4. Багатьох турбує те, які показники у описуваного приладу стосовно мультимедіа. Тести споживачів вказують на те, що файловий менеджер працює дуже швидко. Цей пристрій відтворює навіть важкі MKV. Нерідко користувачі переглядають відео до 12 ГБ. Жодних проблем, в т. ч. і зависань, не відбувається. Що стосується кодеків, то їх набір тільки радує. Підтримується більшість версій. Мультимедійність та інші можливості пристрою вражають. Це пов'язано з тим, що не кожен прилад цього типу здатний похвалитися подібними характеристиками. Зовнішні накопичувачі з великим обсягом пам'яті, навіть якщо вона становить 750 ГБ, відкриваються без будь-яких затримок. Тому слід сказати про те, що Rolsen RDB-517 є досить хорошим приладом.
Опис Rolsen RDB-517 і його налаштування

Налаштування

Актуальним питанням є те, як налаштувати прилад. Необхідно направити антену в бік телецентру, звідки походить мовлення сигналу. Далі слід включити ресивер, активувати автопошук і чекати отримання результатів. Якщо нічого не знаходиться, необхідно перевірити налаштування антени, все працює. Якщо у неї є свій блок живлення, то його потрібно підключити до мережі. Далі слід перевірити стан розгалужувачів, якщо вони є, і цілісність кабелю. Всі проводи повинні бути якісними.
Відповідаючи на питання про те, як налаштувати Rolsen RDB-517 необхідно сказати, що обов'язково потрібно подбати про рівень сигналу і якості. Їх показники повинні досягати 100%. Пристрій здатний відтворювати і варіанти з 60-70%. Іноді може виникнути така ситуація, коли рівень потужний, але якість не більше 20%. В такому випадку канал буде показувати слабо. Після того як ресивер знайде всі сигнали, пошук автоматично вимкнеться і пристрій перейде в режим перегляду. Як правило, прилад знаходить близько двох мультиплексів, в яких є по 10 каналів. Набір програм для кожного з них вражаючий. На цьому налаштування закінчується. Більше нічого регулювати додатково не слід. Головне, що потрібно запам'ятати: якщо немає якісного сигналу, то немає і прийому. Не варто скручувати кабелі в кільця, загинати їх і так далі. Не потрібно застосовувати несправні розгалужувачі, краще придбати нові. Якщо немає можливості придбати антену, то можна використовувати кімнатну.

Відгуки про пристрої

Споживачі залишають позитивні відгуки про даному приймачі. Він працює швидко і має невеликі розміри. Також вони відзначають, що описуваний пристрій може служити звичайним плеєром, який здатний відтворити будь-які файли. Вартість приладу Rolsen RDB-517 невелика, що додатково радує споживачів. Приблизна ціна на пристрій становить близько 2 тис. руб.
Опис Rolsen RDB-517 і його налаштування

Підсумки

У цілому треба сказати те, що даний прилад радиться до купівлі всіма користувачами. Якщо хочеться отримати функціональний, але недорогий пристрій, то потрібно звертати увагу саме на нього. Прилад Rolsen RDB-517 вражає своїми характеристиками і можливостями. Він підійде навіть самому вимогливому покупцеві, тому що здатний відтворювати велику кількість форматів відео. Також він чудово справляється з музикою.