Особливості і різноманіття всіх моделей "Форд"

181 0 Новини високих технологій

Компанія «Форд» завдяки створенню конвеєрного виробництва, що дозволило не тільки знизити витрати на виготовлення, але і збільшити обсяги випуску автомобілів, а також постійного розширення свого модельного ряду і виробничих потужностей в даний час зуміла стати одним з лідерів світового автомобілебудування.

Компанія "Форд"

Основною метою, яку поставив перед собою засновник автомобілебудівної компанії Р. Форд, було створення і подальший випуск недорогих якісних і доступних автомобілів. Це вдалося нової компанії реалізувати з впровадженням широкомасштабного конвеєрного виробництва. Майже всі моделі «Форд», серійного випускаються на початковому етапі існування компанії, поступово за рахунок збільшення обсягів виробництва знижувалися в ціні, при цьому якість автомобілів залишалося незмінним або навіть зростала. Так, легендарна модель «Форд-Т» у початок виготовлення – в 1908 році – коштувала 850 доларів, а в 1927 році її ціна становила 360 доларів.


Особливості і різноманіття всіх моделей "Форд"
Крім створення конвеєрного виробництва, становлення компанії «Форд» відбулося за рахунок збільшення номенклатури автомобілів і створення нових складальних виробництв в різних країнах світу. В даний час число всіх моделей «Форд», що випускаються на численних підприємствах у тридцяти країнах світу, перевищує 70 найменувань, а обсяг виробництва становить понад 55 млн автомобілів в рік.

Легкові автомашини «Форд»

Першим легковим автомобілем, випущеним в 1903 році, став «Форд-А». 1908 року його змінила легендарна модель Т, яка вже в перший рік була випущена в кількості понад 106 тис., а за весь період виробництва було виготовлено майже 15 млн автомашин. Серед випускаються в даний час моделей легкових автомобілів «Форд» найбільш продаваною слід назвати пікап серії F. По вітчизняній класифікації пікапи масою менше 35 тонн відносяться до категорії легкових автомобілів. Серія випускається з 1948 року, на даний період ведеться збірка 14 покоління моделі, а кількість виготовлених пікапів перевищила 35 млн примірників.

Особливості і різноманіття всіх моделей "Форд"
Така велика кількість серед всіх моделей «Форд» обумовлено популярністю пікапів в Північній Америці та Австралії. У різні періоди випуску виготовлення автомобіля здійснювалося відразу на 6 заводах компанії в США.

Вантажні автомашини «Форд»

Перший вантажівка американська компанія випустила в 1917 році. Основу вантажного автомобіля «Форд» під найменуванням «ТТ» склало модифіковане шасі від легкової моделі «Т». В наступний період виготовлення вантажних машин розвивалося не так стрімко, як випуск легкових автомобілів, але це не завадило компанії освоїти виробництво практично повної лінійки вантажівок. В даний час компанія випускає наступний вантажний автотранспорт:
 • тягачі;
 • самоскиди;
 • фургони;
 • бортові платформи;
 • численну спецтехніку (бетономішалки, сміттєвози, паливозаправники тощо).
 • Вантажівки всіх моделей «Форд» володіють наступними загальними характеристиками:
 • максимальною масою – від 180 до 410 т.;
 • вантажопідйомністю – 120-340 т.;
 • силовими агрегатами потужністю – 260-460 л. с.
 • Особливості і різноманіття всіх моделей "Форд"
  Завдяки своєму многообразному модельному ряду автомобільної техніки компанія «Форд» по праву входить в число провідних світових виробників.

  Популярі новини
  Загрузка...