Ippon Back Power Pro 600: огляд моделі та відгуки покупців

149 0 Новини високих технологій

Коли були введені в експлуатацію перші комп'ютери, то передбачалося, що вони будуть працювати стабільно і безперервно. Якщо програми аварійно закривалися, а ПК відключався, то користувач втрачав свої дані. Коли мова йде про системах, встановлених на виробництві, те тут можна говорити не тільки про втрату інформації, але і про великих фінансових затрат. У дев'яностих роках разом з швидким розвитком комп'ютерних технологій стала досить популярною проблема відключення електрики. З-за цієї системи масового виходили з експлуатації. Тому на захист комп'ютера прийшли прилади, які здатні забезпечити безперебійне харчування. Такі пристрої не тільки можуть ліквідувати перепади напруги, але і дає можливість швидко реагувати при екстреному його відключення. Джерело має акумуляторні батареї, які дозволяють тримати техніку в активному стані. Завдяки цьому людина може швидко зберегти результати своєї роботою і вимкнути ПК.


Коли стали доступні перші прилади безперебійного живлення, які поширилися досить швидко, різко зменшилася кількість зламаних ПК, а робота з ними стала максимально безпечною. На сучасному ринку є великий асортимент таких пристроїв, які дозволяють вирішувати будь-які завдання. Це може бути забезпечення роботи не тільки домашніх комп'ютерів, але і цілих систем.

Ippon Back Power Pro 600: огляд моделі та відгуки покупців

Модель безперебійники від Ippon

Ippon Back Power Pro 600 є одним з кращих представників лінійки безперебійних приладів. Він досить потужний, а також доступний за ціною будь-якому покупцеві. Ця модель продається в 2 варіантах: звичайному і Euro. Різниця між ними мінімальна, відрізняються тільки дизайном.


Ippon Back Power Pro 600: огляд моделі та відгуки покупців

Особливості

Безперебійник Ippon Back Power Pro 600 не виглядає занадто химерно. Його зовнішній вигляд класичний. Пристрій являє собою прямокутний блок. На передній частині приладу можна помітити кнопку включення, USB-порт і безпосередньо індикатор. Декоративні елементи, які є у даного пристрою, надають йому оригінальність. На бічній частині розташовані спеціальні решітки. Вони дозволяють захистити пристрій від перегріву. Задня частина приладу мало чим відрізняється від пристрою подібного типу. Даний безперебійник підходить тільки для домашнього використання. На задній панелі є три розетки, одна з них вбудована для захисту телефонних ліній. Цього набору цілком вистачає для дому. Модель UPS Ippon Back Power Pro 600 Euro має інший дизайн. Цей прилад отримав рідкокристалічний дисплей. За рахунок цього пристрій відображає більше інформації. Дизайн стилізований, і має декоративні елементи. На передній панелі розташовані клавіші включення. Решітки, які дають повітрю циркулювати, отримали менший розмір. На задній панелі знаходиться трохи більше портів, ніж у попередньому пристрої. Перше, що помітно, це роз'єм, який відповідає стандарту RS-232. Він є альтернативним варіантом USB-підключення. Є також дві розетки для вилок, вони захищені від перепадів батареї. Є два порти для підключення телефонів та модемів. Останнє, що розташоване на даній поверхні, - це запобіжник.
Ippon Back Power Pro 600: огляд моделі та відгуки покупців

Технічні характеристики

Технічні характеристики Ippon Back Power Pro 600 і його різновиди мало чим відрізняються між собою. Пристрої розраховані на максимальну потужність 600 Вт. Цього достатньо для того, щоб працювати з найпростішим домашнім комп'ютером. Напруга в мережі - 200 Вольт. Діапазон, при якому функціонує пристрій, складає 162-268 Ст. З усіх захисних функцій слід виділити те, що пристосування здатне реагувати на коротке замикання і фільтрувати напруга, що надходить. У приладі Ippon Back Power Pro 600 вбудований акумулятор, його не можна розібрати. Немає можливості обслуговування, система розрахована на 72 Ач. Акумулятори 12-Ст. Мають свинцево-кислотна будова. У характеристиках пристрою написано те, що прилад здатний впоратися з високим перепадом напруги, причому навіть не перемикаючись на батарею.
Ippon Back Power Pro 600: огляд моделі та відгуки покупців

Відгуки

Основне число споживачів досить хорошої думки про апарат. Більшість покупців виділяє доступну вартість, а також стабільність роботи. Однак є негативні відгуки, в яких говорять про перегрів пристрою і невеликому терміні експлуатації. Найчастіше безперебійник Ippon Back Power Pro 600 виходить з ладу через півтора-три роки. Але все одно багато покупців радять це пристрій. Воно максимально справляється зі своїми обов'язками, ніж заслуговує на увагу.

Висновки

Ippon Back Power Pro 600 є чудовим пристроєм, якщо говорити про бюджетному сегменті. Потужності буде досить для того, щоб комп'ютер працював стабільно і надійно. Судячи з відгуків, їм зручно керувати. При цьому і клавіші, і інші фізичні елементи мають відмінні кріплення. Також користуватися бесперебойником можна за допомогою спеціального софту. Пристрій здатний підвищувати і знижувати напругу до певних діапазонів. Дане пристосування може тримати систему активної приблизно 15 хвилин після відключення світла.

Популярі новини
Загрузка...