Шини Toyo NanoEnergy 3: відгуки

237 0 Новини високих технологій

Серед автомобілістів поширена думка, що взимку умови експлуатації автомобіля набагато складніше, ніж влітку. Частково вони мають рацію, але це не привід ставитися до вибору літніх покришок менш уважно, ніж до зимових. Влітку ризик заносу набагато менше, але розганяються автомобілісти зазвичай більше, ніж взимку, а це несе за собою ряд небезпек. Як же вибрати шини для літа? Багато автомобілістів звертають увагу на шини Toyo NanoEnergy 3. Виробник покришок досить давно відомий на світовому ринку і встиг набрати хорошу репутацію. Так що ж собою являє ця модель? Які відгуки у шин Toyo NanoEnergy 3? Про все більш детально нижче.


Шини Toyo NanoEnergy 3: відгуки

Коротка інформація

Шини призначені виключно для літа. Краще всього їх встановлювати на легкові авто. Розробка моделі проводилася відносно недавно, тому шини відповідають багатьом вимогам. Покришки доступні для придбання в багатьох країнах, в тому числі і в Росії. Так з чого ж їх обирають? Найчастіше з-за зниженого опору коченню, з-за чого спостерігається економія палива, а також з-за підвищеної зносостійкості. Підібрати покришки можна практично під будь-яку «легковик» невеликих і середніх розмірів. Шини доступні в розмірностях від 13 до 15 дюймів. Відгуки про покришках найчастіше позитивні.

Протекторний малюнок

На протекторном малюнку кількість блоків значно зменшено. Таке рішення було запроваджено для того, щоб максимально знизити опір коченню. Завдяки йому помітна хоч і невелика, але економія палива. У центральній частині також є ребра в кількості 4 штук. Протектор такого виду не застосовувався ні в яких інших моделях, тому у інженерів спочатку були сумніви d його ефективності. Проте як виявилося, всі вони марні, адже зчіпні властивості і решта на досить високому рівні.


Шини Toyo NanoEnergy 3: відгуки

Дренажна система

На малюнку протектора також є дренажна система. Вона складається з безлічі канавок, основні з яких – це 3 поздовжніх. Між собою вони також перетинаються за рахунок більш дрібних канавок. Вони здатні вбирати в себе вологу, а потім виводити її для запобігання погіршення зчіпних властивостей. Тому покришки навіть в дощ забезпечують безпечне водіння з мінімальним ризиком занесення і інших неприємностей.

Зчеплення в дощ

Протектор має 4 поздовжніх ребра. Між собою їх об'єднують інші канали. Саме завдяки цьому зчеплення на мокрому покритті залишається таким же гарним, як і на сухому.

Рівень шуму

При виборі шин важливим фактором є також і їх гучність. На це часто звертають увагу, так як якщо шуми будуть на високому рівні, то комфорту під час руху не буде. При розробці даної моделі було зроблено все для забезпечення низької гучності. Цього вдалося домогтися завдяки малюнку протектора. На ламелях та канавках тут є невеликі прорізи, які під час руху змінюють потік повітря, тим самим зменшуючи сторонні шуми.
Шини Toyo NanoEnergy 3: відгуки

Гумова суміш

Для забезпечення оптимальних характеристик і показників було необхідно також змінити і гумову суміш. Вона цілком інша. До складу входять полімери спеціального призначення, які сприяють зменшенню опору коченню. За рахунок цього витрата палива стає менше. Крім усього іншого, такий склад сприяє і збільшення зносостійкості.
Також варто відзначити, що ресурс збільшився, за рахунок додавання кремнійвміщуваних елементів, а також силіки. Все в сумі це забезпечило відмінні показники.

На яких автомобілістів розрахована?

Ці покришки припадуть до смаку автомобілістам, які в першу чергу цінують безпечне і комфортне водіння. Шини здатні забезпечити це завдяки своїм характеристикам. Вони сприяють більш ефективному гальмуванню і поліпшення зчіпних властивостей і динаміки.

Переваги та відгуки про Toyo NanoEnergy 3

Якщо порівнювати шини з іншими моделями, то можна виділити переваги:
 • Збільшений ресурс за рахунок зміненої гумової суміші.
 • Відмінне зчеплення з дорогою незалежно від покриття.
 • Розроблена дренажна система, що поліпшує керованість на вологому покритті, що підтверджується відгуками про Toyo NanoEnergy 3.
 • Сприяють зменшенню витрати палива.
  Шини Toyo NanoEnergy 3: відгуки
 • Відгуки про Toyo NanoEnergy 3 доводять високу зносостійкість, надійність і якість. Шини здатні забезпечити безпеку і комфорт навіть в складних умовах. Саме тому їх і вибирають. Також у відгуках про Toyo NanoEnergy 3 повідомляють про те, що гума не галаслива і дуже м'яка.

  Популярі новини
  Загрузка...