Hand free для автомобіля: огляд кращих моделей

195 0 Новини високих технологій

Hand free – це пристрій, яке є обов'язковим для людини, що проводить більшу частину свого часу за кермом. За допомогою цього девайса можна, не відриваючись від дороги, без допомоги рук, відповідати та здійснювати телефонні дзвінки. Також залежно від типу і моделі пристрою воно може мати різні додаткові функції, що безпосередньо впливає на ціну апарата. Також системи можуть бути дротяними і бездротовими, до яких належать усім відомі навушники, що працюють по системі Bluetooth.


Hand free для автомобіля: огляд кращих моделей

Різновиди систем hand free для авто

Всі free hand-системи для авто можна поділити на два класи: дротові і бездротові. До бездротових відноситься гарнітура у вигляді навушників і спикерфоны, з допомогою яких розмову в салоні транспортного засобу ведеться по гучномовному зв'язку. Перевагами таких моделей є простота використання і невисока цінова категорія. Провідні пристрої вбудовуються безпосередньо в панель авто, вимагають додаткової витрати часу на встановлення і вивчення правил користування приладом. До переваг можна віднести великий функціонал і можливості такої системи, а також високу якість, але коштує таке задоволення недешево.

Особливості вибору

У кожного автовласника є свої критерії вибору гаджета. Сюди може ставитися функціональність, додаткові функції і ціна. Є стаціонарні hand free-системи, які безпосередньо вбудовуються в панель авто і стоять у високій ціновій категорії, і є знімні пристрої. Перед тим, як вибрати hands free для автомобіля, варто ознайомитися з запропонованими на ринку пристроями і вивчити їх функції і особливості користування.


HandsFree Kit (спікерфон)

Hand free для автомобіля: огляд кращих моделей
Це пристрій гучного зв'язку, тому і зветься - спікерфон. Воно зазвичай кріпиться до козирка над водієм спеціальної прищіпкою або кріпленням, тому не вимагає додаткових витрат часу на установку приладу безпосередньо в панель авто. Переваги:
 • універсальність - спікерфон сумісний з будь-якими типами і моделями телефону за допомогою функції Bluetooth;
 • різноманітність – це відноситься до дизайну і колірній гамі, кожен водій може вибрати гаджет на свій смак і розсуд;
 • економічність – акумулятор пристрою дозволяє йому працювати як в режимі очікування (до 1000 годин), так і в режимі розмови (до 20 годин) без додаткової підзарядки;
 • автоматичне вимкнення – через 10 хвилин після завершення розмови пристрій автоматично вимикається, таким чином економиться енергія;
 • простий і зручний інтерфейс – розібратися в тому, як працює спікерфон, не складе труднощів навіть для того, хто ще не стикався з сучасною технікою, так як управління відбувається за допомогою всього однієї кнопки.
 • Ще однією перевагою цієї моделі є можливість управління пристроєм за допомогою гучного зв'язку. Робочий діапазон складає 10 метрів. Варто в невисокою цінової категорії.

  Parrot Mini Neo

  Hand free для автомобіля: огляд кращих моделей
  Різновид спікерфон, який кріпиться до авто в зручному для водія місці і потребує додаткового налаштування. Розмова на пристрої ведеться до 10 годин, працює в режимі очікування – до шести місяців. Гаджет може повністю синхронізувати всі номери, які знаходяться в телефонній книзі телефону. Відповідати на дзвінки можна за допомогою натискання кнопки або голосом.
  Особливістю є вибір якісного мікрофона для hands free в автомобіль, який повинен бути розташований поблизу водія. Це потрібно для того, щоб розмова була чітко і добре чутний обом користувачам. Серед переваг можна відзначити гарний функціонал, невелика вага пристрою, гучний динамік, можливість використання мобільного додатку, що значно розширює функції. Серед недоліків варто відзначити велику дальність утримання телефону (до 50 метрів), що може перехоплювати сигнали інших пристроїв.

  Gogroove Mini Aux

  Hand free для автомобіля: огляд кращих моделей
  Спікерфон, який має функції цифрове шумо - та ехоподавлення. Вага приладу всього 128 грам, робота в режимі розмови - до шести годин. Передача інформації з телефону здійснюється за допомогою функції Bluetooth. Серед переваг можна відзначити простоту у використанні і демократичну вартість, що відносить його до бюджетних варіантів різновиди hand free для автомобіля.

  NOKIA CK-7W

  Це інсталяційний комплект з бюджетних варіантів, за допомогою якого можна здійснювати і приймати дзвінки, набирати останній вихідний або вхідний номер і користуватися всіма функціями голосом, без рук. Звук відтворюється через власний динамік, без необхідності підключення до магнітоли або автомобільним колонкам. Є пульт управління, має зручний інтерфейс. Їм можна користуватися в разі необхідності. Кнопка на пульті управління зроблена у формі коліщатка, що світиться при дзвінку. За допомогою коліщатка можна регулювати гучність. Єдиний недолік моделі - це несумісність з іншими гаджетами.

  MOBIDICK SUPERTOOTH BIST II

  Комплект спікерфона hand free для автомобіля, який працює до 15 годин в режимі розмови і 800 годин в режимі очікування. Є в апараті магнітна кліпса, за допомогою якої можна прикріпити пристрій до козирка або іншої частини транспортного засобу. На блоці мікрофона є відкидна кнопка, з кутом повороту 60 градусів. Вона дозволяє здійснювати виклик або прийняти вхідний дзвінок. Гучність регулюється спеціальним важелем на приладі в разі потреби, є також функція автоматичного регулювання гучності.
  До переваг відноситься сумісність з будь-яким смартфоном або телефоном, можна використовувати пристрій в галасливій обстановці або влаштовувати конференц-зв'язок.
  Hand free для автомобіля: огляд кращих моделей
  Серед відомих і добре зарекомендували себе спікерфонов можна відзначити наступні моделі:
 • Motorola Roadster 2 (надійний, функціональний і простий у використанні, тому відмінний варіант для новачків).
 • GOgroove FlexSMART X3 (широка функціональність системи, зручний інтерфейс, можливість установки додаткових функцій).
 • Jabra FREEWAY (висока якість збірки, наявність трьох динаміків, що відтворюють об'ємний звук і невеликі габарити).
 • SuperTooth Buddy Bluetooth (легке у використанні і зрозуміле пристрій, особливо для новачків, яке може працювати до 20 годин в режимі розмови).
 • Висновки

  Hand free для автомобіля: огляд кращих моделей
  На ринку представлено досить багато бюджетних моделей пристроїв для автомобілів, за допомогою яких можна здійснювати розмови по гучномовному зв'язку або за допомогою навушників. Залежно від фінансових можливостей, а також необхідності в різних функціях і можливостях можна вибрати дротову або вбудовану систему. Варто також пам'ятати, що незалежно від автономності провідний або бездротової hand free-системи увагу водія при здійсненні телефонної розмови може бути розсіяно. Ряд вчених стверджує, що при розмові, навіть без рук, водій як би візуалізує спілкування з людиною, що може відволікати його від ситуації на дорозі і знижувати його швидкість реагування при виникненні аварійної ситуації.

  Популярі новини
  Загрузка...