Спеціальний мережевий адаптер Ralink RT5370. Призначення, комплектація, характеристики та порядок використання

239 0 Новини високих технологій

Бездротовий адаптер Wi-Fi Ralink моделі RT5370 є суто спеціалізованим пристроєм. Основна сфера його використання - це супутникові ресивери і телевізори з підтримкою функції Smart TV. Але також застосувати його можна і у складі персонального комп'ютера. Саме його можливостям і буде присвячений цей матеріал.

Спеціальний мережевий адаптер Ralink RT5370. Призначення, комплектація, характеристики та порядок використання

Призначення бездротового адаптера. Комплектація

Мережева карта в дискретному виконанні Ralink RT5370 призначена для створення бездротового підключення за допомогою сигналу Wi-Fi. Найчастіше її встановлюють в порт USB супутникових ресиверів. Це дозволяє відтворювати на них відео з порталу youtube.com і переглядати різні інтернет-ресурси. Також можна активувати опцію g-share і за рахунок цього розкодувати деякі канали, які до цього моменту були недоступні.


Ще один можливий випадок застосування розглянутого адаптера - це телевізори з активною функцією Smart TV, але при цьому у них вбудований такий передавач відсутня або ж вийшов з ладу. В цьому випадку така мережева карта є альтернативним засобом підключення до інтернету і дозволяє відтворювати різний мультимедійний контент. Також подібний адаптер можна підключити до ПК. В цьому випадку він буде виступати в ролі бездротової мережевої карти. Список поставки даної мережевої карти складається з неї самої, компакт-диска і гарантійного талона. Термін дії останнього може бути 3 місяці або півроку. На компакт-диску, крім драйверів є також і інструкція з експлуатації.

Технічні характеристики

Технічні характеристики розглянутого в цьому матеріалі бездротового адаптера WiFi Ralink RT5370 наступні:
 • Роз'єм підключення - USB.
 • Підтримка бездротових мереж 80211 версій b/g/n.
 • Максимальна швидкість роботи бездротового підключення становить 150 Мбіт/с.
 • Рівень підсилення сигналу зовнішньою антеною становить 20 дБ.
 • Спеціальний мережевий адаптер Ralink RT5370. Призначення, комплектація, характеристики та порядок використання

  Порядок налаштування. Перевірка працездатності бездротового підключення

  Розглянутий в рамках цього огляду спеціалізований адаптер Ralink RT5370 налаштовується в таких випадках наступним чином:


 • При установці в телевізор або ж сучасний супутниковий ресивер досить підключити його у відповідний порт. Після цього потрібно увімкнути пристрій і зайти в налаштування, в яких здійснюємо пошук доступних підключень. Вибираємо те, від якого плануємо отримувати інформацію. При необхідності вводимо код доступу.
 • Якщо ж адаптер використовується у складі ПК, то алгоритм відрізняється лише тим, що після підключення до роз'єму потрібно проінсталювати драйвера. Все інше ідентично.
 • Ціна адаптера. Відгуки

  На поточний момент Ralink RT5370 можна придбати за 200-220 рублів. Недоліків у цієї мережевої карти за замовчуванням не може бути. А от до її плюсів власники у відгуках відносять надійність, простоту налаштування, можливість прийому навіть слабкого сигналу, низьку вартість і зовсім вже компактні розміри. Єдиний важливий момент, який перед покупкою такого адаптера потрібно уточнити, - це наявність підтримки даного рішення в складі пристрою. Причому, якщо це ПК, проблем вже точно не буде. А от у випадку телевізора або ж ресивера перевірка обов'язкова.
  Спеціальний мережевий адаптер Ralink RT5370. Призначення, комплектація, характеристики та порядок використання

  Висновок

  З одного боку, дійсно універсальним пристроєм є Ralink RT5370. Але ось основна його проблема полягає в тому, що більшість телевізорів, комп'ютерів та ресиверів такі передавачі вже інтегровані. Тому купувати його доцільно лише при поломці вбудованого такого адаптера або ж його відсутність.