Бездротовий адаптер TL-WN722N від компанії TP-Link. Характеристики, алгоритм налаштування і відгуки власників

160 0 Новини високих технологій

Бездротовий адаптер TL-WN722N є дискретною картою і незамінний в тих випадках, якщо комп'ютер або ноутбук необхідно підключити до обчислювальної мережі Wi-Fi, але при цьому інтегрований такий передавач не працює або не здатний приймати існуючий сигнал. При цьому наявність зовнішньої антени в даному пристрої значно покращує якість прийому. Саме про це доступне рішення і піде мова в рамках даного огляду.

Бездротовий адаптер TL-WN722N від компанії TP-Link. Характеристики, алгоритм налаштування і відгуки власників

Комплектація. Можливі випадки застосування

Перелік поставки TL-WN722N включає наступне:
 • Адаптер із захисним ковпачком і антеною.
 • Диск з електронною версією документації до нього і набором драйверів для різних версій операційних систем. Також на ньому є діагностичні утиліти, які дозволяють перевірити якість налаштування мережі і, при необхідності, переналаштувати параметри підключення для збільшення продуктивності.
 • Керівництво користувача в паперовому форматі.
 • Фірмовий талон з гарантійними зобов'язаннями. Термін його дії дорівнює 1 року з моменту покупки.
 • Найбільш оптимально застосовувати розглянутий в рамках цього матеріалу адаптер TP Link TL-WN722N в тих випадках, коли у ПК або немає такого інтегрованого передавача, або він з якихось причин не функціонує. Також наявність антени в зовнішньому виконанні дозволяє здійснювати прийом навіть дуже слабкого сигналу.


  Параметри. Технічні специфікації

  Основний і єдиний спосіб підключення TP-Link TL-WN722N до обчислювальній системі - це універсальний порт у виконанні USB. Також на рівні програмного забезпечення потрібно однойменний інтерфейс. Виробник рекомендує використовувати цей адаптер з версією 2.0 інтерфейсу. Але також він сумісний з ревізіями USB 1.X або ж 3.X. Тільки в першому випадку швидкість функціонування мережевого підключення знизиться, а в другому не по максимуму будуть використовуватися можливості порту. Пікова швидкість даного рішення складає 150 Мбіт/с.


  Дане рішення підтримує практично всі бездротові стандарти 80211. У цьому списку відсутні його модифікації "а" і "ас". Перша з них на поточний момент застаріла і зустрічається на практиці вкрай рідко. А друга була представлена зовсім недавно і поки теж не отримала великого поширення. Крім того, вона сумісна з модифікацією 80211 n, і ця обставина дозволяє такому адаптеру підключатися до бездротової мережі. Рівень потужності бездротового передавача відповідає 20 дБ. Звичайна така мережева карта в кращому випадку може видати 5-7 дБ. Тобто розглянуте рішення здатне приймати дуже слабкий сигнал.
  Бездротовий адаптер TL-WN722N від компанії TP-Link. Характеристики, алгоритм налаштування і відгуки власників

  Порядок налаштування. Перевірка працездатності

  Налаштування TL-WN722N виконується наступним чином:
 • Розпаковуємо мережевий адаптер.
 • Знімаємо з його роз'єму захисний ковпачок і підключаємо розглянуте пристрій до відповідного порту комп'ютера.
 • Ставимо в привід системного блоку і виконуємо в повному обсязі встановлення програмного забезпечення.
 • Заходимо в систему управління мережевими підключеннями. Виконуємо пошук мереж Wi-Fi. Вибираємо ту, до якої можемо підключитися. При необхідності вводимо пароль. Закриваємо всі вікна.
 • Шляхом відкриття браузера і переходу на будь-яку доступну веб-сторінку перевіряємо працездатність бездротового підключення.
 • Бездротовий адаптер TL-WN722N від компанії TP-Link. Характеристики, алгоритм налаштування і відгуки власників

  Вартість

  На поточний момент TP Link TL-WN722N можна придбати за ціною 600-900 рублів. Якщо вибрати в якості місця покупки торгову точку в інтернеті, то вартість такого адаптера складе близько 600 рублів. Але при цьому потрібно буде почекати 3-5 днів до тих пір, поки його доставлять. А ось в супермаркетах електроніки або ж спеціалізованих магазинах ціна збільшиться і складе вже 900 рублів. Але в цьому випадку пристрій буде отримано користувачем відразу ж після покупки.

  Відгуки власників

  До переваг TL-WN722N власники відносять:
 • Високу швидкість передачі.
 • Простий і зрозумілий для більшості алгоритм налаштування.
 • Достатню комплектацію, яка дозволяє почати використовувати дискретну мережеву картку відразу ж після покупки.
 • Можливість прийому навіть дуже слабкого мережевого сигналу.
 • Низьку вартість адаптера.
 • Універсальний інтерфейс для підключення.
 • До мінусів ж відносять лише тільки те, що періодично в процесі експлуатації відбувається збій драйвера. У такому випадку їх необхідно переінсталліровать. Для усунення цього недоліку рекомендується завантажити останню версію керуючого софта з сайту компанії-виробника і встановити її. Ці драйвера позбавлені цього істотного мінуса. Ще один недолік цього пристрою - це досить великі габарити. Але від цього мінуса неможливо позбутися. Збільшені розміри зумовлені зовнішньою антеною та поліпшеною системою посилення сигналу.
  Бездротовий адаптер TL-WN722N від компанії TP-Link. Характеристики, алгоритм налаштування і відгуки власників

  Висновок

  Розглянута в даному огляді мережева карта моделі TL-WN722N поєднує прийнятні технічні характеристики і доступну вартість. Вона є універсальним рішенням, її цілком можна застосувати практично в будь-якому можливому випадку. Також у неї досить високий ступінь надійності.