Розмножувальний апарат Canon FC-108. Характеристики, моделі картриджів, комплектація, порядок установки та відгуки

150 0 Новини високих технологій

Досить доступним копирующим пристроєм початкового класу є Canon FC-108. Найчастіше його можна зустріти в невеликих офісах з порівняно малим документообігом. Саме його можливостям присвячений цей огляд.

Розмножувальний апарат Canon FC-108. Характеристики, моделі картриджів, комплектація, порядок установки та відгуки

В яких випадках найбільш оптимально застосувати такий апарат? Його комплектація

Як було вже відзначено, найбільш часто такий копір використовується в офісі. При цьому система документообігу має невеликий обсяг. Але також такий пристрій можна встановити і вдома, і в маленькій бібліотеці, і навіть в копіювальному центрі. Знову-таки, ключові переваги цього апарату - це компактні розміри, простота використання, високий рівень надійності і мінімальні витрати на зміст. Саме відштовхуючись від цього переліку і рекомендується вибирати розглянутий розмножувальний апарат.


Список поставки в даному випадку включає:
 • Canon FC-108.
 • Інструкцію з експлуатації.
 • Силовий шнур.
 • Картридж.
 • Талон гарантійний.
 • Будь-яких питань до раніше наведеним переліком не виникає. У нього виробник включив все те, що дозволяє таку розмножувальну систему зібрати і почати використовувати її за прямим призначенням.

  Основні технічні характеристики

  В основі Canon FC-108 лежить лазерна технологія. Його концепція зводиться до того, що на поверхні барабана картриджа формується "негатив" виведеної сторінки за допомогою електромагнітного поля і потім розподіляється тонер. Після цього барабан нагрівається, і нанесений чорний порошок "вжигается" в сторінку. Дозвіл виведених документів обмежене лише одним значенням - 600 x 600. Швидкодія такого апарату складає всього лише 4 аркуша в хвилину. При цьому перша сторінка з'явиться лише через 22 секунди з моменту запуску. Основний розмір носія - A4. А ось щільність останнього повинна бути в межах від 50 до 128 г/м 2 .


  Найбільше енергоспоживання даної системи може досягати 600 Вт. У ждущем ж режимі це значення зменшується до 14 Вт.
  Розмножувальний апарат Canon FC-108. Характеристики, моделі картриджів, комплектація, порядок установки та відгуки

  Моделі картриджів. Їх параметри

  Картридж моделі Е-16 є основним для Canon FC-108. Відгуки власників, як і технічні параметри, вказують, що ресурсу для виведення сторінок достатньо на 2000 аркушів. Саме цей картридж включений виробником на вихідну поставку цієї системи документообігу. Але також існує і її покращена модифікація — Ті-30. У цьому випадку ліміт друку на одній заправці збільшується до 4000 сторінок. Комплектуючий елемент не входить в комплект поставки та його рекомендується купувати окремо.

  Алгоритм налаштування

  Зовсім вже простий порядок складання, підключення, конфігурування Canon FC-108 складається з таких етапів:
 • Витягаємо розглянуте в рамках цієї статті розмножувальне пристрій з картонної транспортної коробки. В додаток не забуваємо витягти всі інші компоненти, які виробник включив в список поставки.
 • Після цього необхідно вибрати місце установки такої системи документообігу. Воно повинно відповідати двом найважливішим вимогам: мати достатню площу горизонтальної поверхні і близьке розташування розетки.
 • Далі потрібно встановити апарат та згідно інструкції, що додається змонтувати лотки завантаження та видачі сторінок. Підключаємо силовий кабель.
 • На наступному етапі піднімаємо кришку і инсталлируем комплектний картридж.
 • Потім необхідно включити апарат.
 • На завершальному етапі перевіряємо працездатність даного пристрою. Для цього беремо будь-яку сторінку з текстом, наприклад, і копіюємо її. Попередньо, звичайно ж, потрібно завантажити чисті аркуші в лоток подачі.
  Розмножувальний апарат Canon FC-108. Характеристики, моделі картриджів, комплектація, порядок установки та відгуки
 • Підсумки. Відгуки власників. Актуальна вартість

  До плюсів Canon FC-108 власники відносять:
 • Компактність.
 • Енергоефективність.
 • Низьку ціну, яка на поточний момент становить 1000-1500 грн.
 • До мінусів можна віднести лише низька швидкодія і посередня якість вихідної документації. Такий копіювальний апарат найбільш оптимально застосувати при створенні копій текстів, таблиць, документів і графіків.