Телевізори Doffler. Відгуки та технічні характеристики

69 0 Новини високих технологій

У цьому невеликому огляді будуть розглянуті різні моделі телевізорів Doffler. Відгуки власників про таких пристроях, їх сильні і слабкі сторони, а також специфікації конкретних моделей надалі будуть наведені. В додаток до цього буде вказана актуальна вартість кожної моделі.

Телевізори Doffler. Відгуки та технічні характеристики

Коротко про виробника

Для початку розберемося з тим, хто виробник. Відгуки про телевізорах Doffler розглянемо далі. Цей бренд з'явився на прилавках магазинів у 2010 році. В модельному ряді цієї компанії є не тільки телевізори, а і різні аудіо та відеотехніка. Також останнім часом цей асортимент доповнився смартфонами і планшетами.


Дана компанія є російською та всі виробничі потужності розташовуються там же. Модельний ряд телевізорів включає не тільки рішення початкового рівня, а й пристрої середнього цінового діапазону і преміальні мультимедійні системи.

Початковий рівень

Початковий сегмент мультимедійних пристроїв займає LED - телевізор Doffler 32CH 52-T2. Відгуки власників вказують на хороше співвідношення ціни і технічних характеристик у ньому. У нього діагональ 32", а формат картинки відповідає специфікаціям стандарту HD. Вбудований тюнер один, і він може працювати лише із звичайним або ж кабельним сигналом. А ось підтримка супутникового мовлення в цьому випадку відсутній. Акустична система здатна видати 16 ВТ звуку, і до її складу входять два вбудованих динаміка по 8 Вт. Зараз таке рішення можна придбати за 13000 - 14000 рублів.
Телевізори Doffler. Відгуки та технічні характеристики

Середній сегмент

Є також, як було зазначено раніше, і в середньому ціновому діапазоні телевізори Doffler. Відгуки вказують на те, що основний їх недолік - це відсутність підтримки опції Smart TV. В якості прикладу розглянемо модель 43CF 37-T2. У неї діагональ екрану збільшено до 43", а формат картинки відповідає формату FullHD. Характеристики інтегрованого тюнера аналогічні, і він здатний на прийом супутникових телеканалів. Звукова підсистема здатна видати 20 Вт. Вартість такого мультимедійного центру становить 21000 - 22000 рублів.


Преміальний сегмент

Більш просунуті технічні специфікації у флагманських телевізорів Doffler. Відгуки при цьому, знову-таки, говорять про відсутність підтримки такої опції, як Smart TV. До даної групи пристроїв належить модель 65DU77-T2. Саме на її прикладі розглянемо дану групу мультимедійних центрів. Діагональ екрану в цьому випадку збільшена до 65", а формат картинки - 4К. Як і молодші моделі, це пристрій не здатний обробляти супутниковий сигнал. З прийомом інших видів телепередач він без проблем впоратися. Потужність акустики може досягати 20 Вт. Ціна ж на це рішення становить близько 65000 рублів.
Телевізори Doffler. Відгуки та технічні характеристики

Висновок. Відгуки

Недопрацьована програмна оболонка - це основний недолік телевізорів Doffler. Відгуки вказують на наявність в ній постійних збоїв. Фахівці рекомендують встановлювати оновлення. Це дозволяє вирішити цю проблему. В іншому ж це відмінні пристрої, яким не вистачає підтримки Smart TV. Але якщо встановити додатково міні-ПК, то і цей недолік можна легко усунути. Це відмінне рішення для домашнього використання. Причому як в ролі основного, так і додаткового телевізорів.