Лазерний епілятор Rio Salon Laser: відгуки, опис, характеристики

198 0 Новини високих технологій

Сьогодні для боротьби з рослинністю на тілі застосовуються різні пристосування та методики. Великою популярністю користується лазерна епіляція. Це найчастіше салонна процедура. Однак виконати її можна і вдома. Для цього застосовується епілятор Rio Salon Laser. Відгуки про моделі і її основні якості будуть розглянуті далі. Це дозволить зробити висновок про необхідність придбання такого приладу для власного використання.

Що таке лазерна епіляція?

Про лазерному випромінюванні ми дізналися відносно недавно – у минулому столітті. Лазером називають пристрій, яке створює вузький пучок інтенсивного світла високої потужності. За короткий час такі пристрої одержали дуже широке поширення в багатьох областях діяльності людини.


Лазерний епілятор Rio Salon Laser: відгуки, опис, характеристики
Спочатку процедура лазерної епіляції проводилася тільки в косметичних салонах. Все змінилося з того моменту, коли на світовому ринку з'явився унікальний портативний епілятор Rio Salon Laser, за допомогою якого можна проводити процедури по видаленню волосся, не виходячи з дому.

Компанія-виробник

Домашній лазерний епілятор Rio Salon Laser був розроблений відомою компанією RIO DEZAC (Великобританія).
Лазерний епілятор Rio Salon Laser: відгуки, опис, характеристики
Виробник почав свою діяльність близько тридцяти років тому. Сьогодні він користується широкою популярністю на світовому ринку завдяки своїй інноваційній продукції та дбайливому ставленню до навколишнього середовища.

Принцип роботи приладу

Лазерний епілятор «Ріо» являє собою невеликий прилад. Він випромінює вузький і спрямований потік світла. Меланін (пігмент), який міститься в волосі, поглинає енергію такого випромінювання. Це викликає нагрівання його фолікула (кореня). В результаті такого впливу вони руйнуються. В результаті процедура сприяє уповільненню або повної зупинки росту волосся.


Лазерний епілятор Rio Salon Laser: відгуки, опис, характеристики
Така епіляція використовується тільки для видалення темних волосків на шкірі світлого відтінку. У них є достатня кількість пігменту. Для світлих, сивого, рудих і пушкового волосся ця процедура абсолютно неефективна, оскільки енергія від лазера не концентрується в фолікулі. В цьому випадку не дасть очікуваного ефекту і застосування Rio Salon Laser. Відгуки покупців, у яких волосся не мають достатньо меланіну, негативні. При наявності сильного засмаги або володіючи темним відтінком шкіри від природи, також не варто сподіватися на високий результат. Слід пам'ятати, що лазерна епіляція являє собою процедуру, яка проводиться курсами, що складаються з 6-10 сеансів. Їх потрібно проводити раз на місяць. Одиночне застосування не дасть результату. Тому перед використанням епілятора цього типу необхідно ретельно вивчити інструкцію для отримання максимального результату.

Опис

Представлена модель відноситься до категорії лазерних епіляторів з скануючої функцією. Це невеликий компактний прилад розміром 25х24х9 див. Він легкий і ергономічний, зручний у використанні.
Лазерний епілятор Rio Salon Laser: відгуки, опис, характеристики
Прилад впливає на кожен волосок окремо, руйнуючи стрижень з самого заснування. Це дозволяє досягти тривалого позитивного ефекту. Прилад має п'ять рівнів потужності, що дає можливість отримати найкращий результат у відповідності з існуючими особливостями типу шкіри.
На відміну від воскової епіляції і шугарінга, лазерна приємна і безболісна. Правда, цей процес більш повільний і трудомісткий. Однак лазерний епілятор з скануючої функцією прискорює цей процес в рази. Прилад може знайти та обробити одночасно до 60 волосків. Тому фахівці і користувачі рекомендують купувати тільки ті прилади, в яких передбачений цей режим. Ціна в цьому випадку буде в 2 рази вище, ніж у моделі без можливості сканування. Але швидкість процедури збільшується в рази.

Переваги

Згідно інструкції, Rio Salon Laser дозволяє видаляти волосся на будь-якій зоні, крім брів, носа і вух. Це дасть можливість вирішити проблему небажаної рослинності. Прилад впливає на кожен окремий волосся, не пропускаючи жодного. У результаті виходить домогтися ідеально чистою і гладкою шкіри.
Лазерний епілятор Rio Salon Laser: відгуки, опис, характеристики
Модель підходить для чутливої шкіри і може використовуватися практично без обмежень. Можна налаштувати прилад для конкретного типу шкіри. Представлена модель економічно вигідна, на відміну від дорогих приладів, які постійно вимагають заміни витратних елементів. Ціна лазерного епілятора британського бренду складає близько 15 тис. руб. В конструкції використовується універсальний напівпровідниковий джерело випромінювання, в якому не потрібно замінювати кристали. Тому на цей епілятор ціна цілком демократична. Даний прилад зручний і простий у зверненні. Він не викликає ніяких неприємних відчуттів. При його використанні процедура характеризується високим рівнем комфорту. При невикористанні він переходить в енергозберігаючий режим. Представлена модель схвалена і затверджена провідними фахівцями в області косметичної медицини. Вона оснащена багатоступеневою системою контролю безпеки, про яку варто розповісти докладніше.

Безпека

Варто відзначити, що ціна лазерного епілятора представленої моделі є прийнятною для покупців. При цьому якість пристрою досить висока. Клінічні випробування Rio Salon Laser проводилися на факультеті медичного профілю Гарвардського університету, Японським суспільством пластичної хірургії та іншими впливовими установами.
Лазерний епілятор Rio Salon Laser: відгуки, опис, характеристики
Система контролю безпеки приладу включає в себе ряд елементів. Одним з них є ключ для механічного блокування від включення. При підключенні до мережі прилад запитує код. Є також система електронного захисту. Випромінювання включається лише за умови тісного контакту лазерного модуля з вологою шкірою. Якщо епітелій сухою, або модуль не прилягає щільно до тіла, пристрій не вмикається. Спеціальний ковпачок, що закриває головку лазера, виключає випадковий контакт чинного елемента з очима. Тривалість спалаху контролюється автоматично. Тривалість безперервного випромінювання не перевищує 4 с. Тому можна не побоюватися «перетримати» прилад на одній ділянці шкіри. Апарат оснащений оптичною системою, яка абсолютно точно сфокусований промінь, виключаючи ризик пошкодження епітелію.

Особливості роботи

Як зазначалося вище, найкращі результати при епіляції цього виду досягаються на світлій шкірі з темним волоссям. В іншому випадку ефект може бути недостатнім або відсутні зовсім. Волосся повинні бути темніше, ніж шкіра. Тому перед процедурою не варто знебарвлювати їх. Це погіршує результат.
Лазерний епілятор Rio Salon Laser: відгуки, опис, характеристики
Rio Salon Laser, за відгуками фахівців, найбільш ефективний для волосся довжиною 1-2 мм. Перед процедурою шкірні покриви слід злегка зволожити. Іноді в процесі обробки можна відчути запах горілих волосся. Не потрібно лякатися, це абсолютно нормально. У дуже рідких випадках спостерігалося виникнення невеликого подразнення чи почервоніння шкіри, яке зникає протягом доби. Звичайно ж дію проходить непомітно. Після процедури бажано провести невеликий масаж обробленої ділянки епітелію для посилення ефекту, змастити шкіру охолоджуючим лосьйоном або просто зволожити прохолодною водою. Сеанс слід повторити через 2-4 тижні.

Відгуки

Про представленому приладі покупці залишають неоднозначні відгуки. Деякі користувачі відзначають, що на процедуру домашньої епіляції за допомогою цього приладу йде дуже багато часу. Однак такі сеанси і в салонах тривають досить довго. Тому потрібно вибирати момент, коли ніяких справ у найближчий час не передбачається. Проведення епіляції в домашніх умовах, безсумнівно, економить гроші, оскільки на цю процедуру не потрібно особливих затрат. У салоні подібна обробка коштує досить дорого. Та й часу в домашніх умовах на це потрібно значно менше. Більшість покупців задоволені якістю роботи приладу. Вони відзначають його ефективність, економічність, безпеку і рекомендують його своїм друзям і знайомим. Розглянувши особливості Rio Salon Laser, відгуки про нього покупців і фахівців, слід відзначити його високу якість. При виконанні всіх вимог інструкції можна добитися високого результату в боротьбі з небажаною рослинністю.