МФУ Kyocera 6525: ідеальне рішення для середнього офісу

102 0 Новини високих технологій

МФУ Kyocera 6525 є системою документообігу середнього рівня. На додаток до цього, таке рішення здатне виводити на сторінках з розмірами А3 і дуже високу швидкодію. Тому найбільш оптимально задіяти такий пристрій при створенні системи документообігу в копіювальному центрі або ж в офісі. Також при певних обставинах його можна застосувати до проектної організації.

МФУ Kyocera 6525: ідеальне рішення для середнього офісу

Позиціонування системи документообігу. Комплектація

Лазерна технологія друку лежить в основі Kyocera 6525. Її найбільш оптимально використовувати при підвищених вимогах до швидкості виведення і збільшеним лімітом по друку на місяць. Єдиний її мінус – це середня якість друку, якщо порівнювати зі струминними аналогічними рішеннями. Тому основними сферами застосування таких підсистем печатки, як було зазначено раніше, є офіси, розмножувальні центри або організації, що спеціалізується на наданні послуг з проектування. Список комплектації цієї системи документообігу складається з МФУ, шнура, керівництва користувача і картриджа. Інтерфейсний провід в цьому разі необхідно купувати окремо. А ось драйвера необхідно скачати з офіційного сайту виробника. У свою чергу, гарантійний талон включений до складу керівництва користувача.


Основні характеристики

Основний задекларований формат носія для Kyocera 6525 MFP – це А3. Але також і на А4 цей принтер здатний виводити. Для А3 щільність сторінок може бути від 52 до 163г/м 2 , а в разі використання А4 максимальне значення може бути збільшена до 256г/м 2 . Швидкість виведення основного розміру носія дорівнює 12 сторінок в хвилину, а для молодшого основного формату швидкість виведення вже збільшиться до 25 аркушів за той самий часовий інтервал. На прогрів цього МФУ необхідно 20 секунд. Перший же лист буде надруковано протягом 8-92 секунд. Максимальна щільність точок у цього рішення становить 600Х600.
МФУ Kyocera 6525: ідеальне рішення для середнього офісу
До плюсів даного пристрою можна віднести наявність інтегрованого факсу та режиму дуплексу. Перший дійсно актуальне в рамках офісу. Ну, а другий режим двостороннього друку дуже затребуваний в рамках проектної організації або ж в копіювальному центрі. Найбільше значення споживаної потужності в режимі функціонування становить 530 Вт. При переході в стан очікування це значення зменшиться до 114 Вт. Якщо ж примусово таке МФУ перевести в режим економії енергії, це значення зменшиться 09 Вт.

Рівень шуму даної системи друку під час роботи не перевищує 468 дБ. При переході в стан очікування він ще більше знизиться (до 271 дБ).

Інтерфейси

Список підключення Kyocera FS-6525 MFP складається з двох портів. Один з них – це RJ-45. В цьому випадку інформація передається за допомогою витої пари. Таке підключення найбільш зручно тим, що функції управління системою друку реалізує багатофункціональний пристрій самостійно. Другий спосіб підключення – це USB. У цьому випадку команди керування ідуть з боку системного блоку, до якого це периферійний пристрій підключено. До мінусів даної системи документообігу можна віднести відсутність підтримки WiFi. У деяких випадках такий бездротовий спосіб підключення може бути дуже і дуже зручним.

Картридж

Лише тільки в монохроматичному режимі виводу функціонує Kyocera 6525. Картридж з цієї причини йому потрібен лише один. Його модель ТК-475. В середньому він здатний вивести близько 3000 сторінок на одній заправці. Місячний же ресурс цього рішення дорівнює 15000 аркушів. Тобто картридж необхідно буде до 5 разів протягом місяця перезаправляти. Але при цьому необхідно буде внести певні зміни в систему друку.
МФУ Kyocera 6525: ідеальне рішення для середнього офісу
Існує два можливі способи для повторного використання картриджа. Перший з них полягає у встановленні відповідної прошивки. Другий базується на застосуванні спеціальних чіпів. Оскільки перший з них більш економічно обґрунтований, то його на практиці і використовується фахівцями з периферійним пристроям.

Порядок налаштування

Такий порядок установки Kyocera FS-6525:
 • Отримуємо систему документообігу з коробки для транспортування.
 • Встановлюємо його на місце використання. Потім необхідно зняти з нього всі транспортні кріплення. Також встановлюємо лотки подачі.
 • Далі необхідно виконати всі підключення. Тобто задіємо силовий шнур, за допомогою якого організуємо електроживлення МФУ. Другий етап – це підведення комп'ютерного проводу та його підключення.
 • У разі використання порту RJ-45 потрібно зайти в систему налаштування МФУ та задати адресу.
 • Потім на комп'ютері необхідно завантажити драйвера і проінсталювати це програмне забезпечення.
 • На завершальному етапі потрібно перевірити працездатність системи і вивести тестовий екземпляр сторінки.
 • МФУ Kyocera 6525: ідеальне рішення для середнього офісу

  Відгуки. Вартість

  На поточний момент Kyocera 6525 можна придбати за 70000-75000 рублів. З урахуванням раніше наведених характеристик і підтримуваних форматів така вартість цілком виправдана. Мінуси у цього МФУ наступні:
 • Посередня якість.
 • Відсутність передавача WiFi.
 • Скорочений перелік поставки.
 • МФУ Kyocera 6525: ідеальне рішення для середнього офісу
  До переваг даної підсистеми документообігу власники відносять таке:
 • Швидкодія.
 • Надійність.
 • Простота налаштування.
 • Підтримка А3.
 • Наявність режиму дуплексу і вбудованого факсу.
 • На закінчення

  Kyocera 6525 має відмінні технічні специфікації як для друкуючого рішення середнього рівня. При цьому таке МФУ підтримує формат А3 і здатне виводити одночасно з двох сторін носія. Тому таке рішення є оптимальним для офісу. Також його можна застосувати в копіювальному центрі. У доповненню до цього, заявлені характеристики допускають його використання в рамках проектного установи. В інших же випадках такий МФУ не зовсім доцільно задіяти.