Список каналів "Єдиний" від "Триколор ТВ", а також вартість і методи оплати

177 0 Новини високих технологій

«Триколор ТВ» – один з найбільших операторів у сфері супутникового телебачення. За останніми даними, аудиторія найпопулярнішого оператора в Росії перевищує 40 млн користувачів, а це майже чверть населення. Така всеросійська любов обумовлена насамперед відносно низькими цінами на пакети каналів і високою якістю наданої послуги. Які пакети каналів пропонує на сьогодні «Триколор», і скільки грошей доведеться виділити для перегляду улюблених телепередач, обговоримо у статті нижче.

Список каналів "Єдиний" від "Триколор ТВ", а також вартість і методи оплати

Чому "Триколор ТВ"?

Доступна абонентська плата і мовлення в цифровій якості у будь-якому куточку країни – ось, мабуть, головні переваги оператора. Крім того, на відміну від аналогового транслювання на сигнали від супутника не впливають зовнішні фактори, такі як висотні будівлі, дерева або тіньові ділянки.


Якщо в містах ще є можливість перегляду безлічі телеканалів не підключаючись до супутникового телемовлення, то для сіл і віддалених куточків Батьківщини «Триколор» незамінний в цьому плані. Така популяризація призвела до того, що комплект (ресивер + тарілка) можна придбати практично на кожному розі, а абонентська плата цілком демократична. Але і це ще не все – абонента «Триколор» ніколи не буде нудно, тільки на пакеті «Єдиний» від «Триколор» список каналів постійно збільшується: вже доступно понад 200.

Який пакет каналів вибрати?

Сьогодні «Триколор ТВ» надає своїм абонентам 9 різних пакетів телеканалів. Кожен бажаючий може вибрати собі той комплект телепередач, які йому справді цікаві.


Наприклад, якщо ви футбольний фанат, вам підійдуть пакети: «Наш Футбол», який складається з 2 каналів; «Матч!Футбол» – 6 каналів і пакет «Весь Футбол» – 8 каналів. Тим, у кого є маленькі дітки, не завадить підключитися до пакету «Дитячий», який включає в себе 22 каналу, 2 з яких в HD-якості. А якщо вам потрібно багато каналів самої різної тематики, вам ідеально підійде пакет «Єдиний» від «Триколор». Які канали в нього входять, детально розписано на офіційному сайті оператора.

Триколор «Єдиний»: список каналів

Пакет «Єдиний» сам по собі поділяється на кілька підвидів: «Єдиний», «Єдиний Мульти Лайт» і «Єдиний Мульти» У кожному з них більше 200 каналів, у тому числі у форматі HD:
 • загальноросійські канали ("НТВ", "Росія-24", "Перший канал" і ін);
 • спортивні ("Боєць");
 • пізнавальні;
 • розважальні ("П'ятниця", "Перець");
 • регіональні;
 • дитячі;
 • музичні ("МУЗ-ТВ", MTV);
 • інформаційні;
 • кіно та серіали ("Російський роман", "ТВ-3", "Російський бестселер");
 • телемагазини;
 • інфоканали;
 • радіостанції.
 • Як бачите, список каналів від «Триколор» Єдиний» задовольняє смаки всіх верств населення, тому даний пакет найпопулярніший з пропонованих оператором. А тепер перейдемо до вартості і методам оплати.
  Список каналів "Єдиний" від "Триколор ТВ", а також вартість і методи оплати

  Скільки коштує? Як оплатити?

  Як ми вже писали вище, список каналів «Єдиний» від «Триколор» може дещо відрізнятися в залежності від підвиду пакета. Тобто «Єдиний Мульти» надає більше каналів порівняно з базовою версією «Єдиний». Таким чином, і вартість буде трохи відрізнятися. На сьогоднішній момент вартість «Триколор» Єдиний» становить трохи більше тисячі рублів на рік, абонентська плата пакетів «Єдиний Мульти Лайт» - 1500 рублів і «Єдиний Мульти» - 2000 рублів. Після підписки на один з перерахованих вище пакетів абоненту відкривається доступ до сервісів управління телеефіром. Іншими словами, ви можете ставити на паузу або записувати передачі, і навіть скачувати фільми прямо з «Кінозалу». На жаль, перегляд деяких телеканалів і доступ до сервісів залежить від моделі ресівера, тому оператори «Триколор» настійно рекомендують скористатися активно рекламованої акцією і поміняти старий приймач на новий.
  Список каналів "Єдиний" від "Триколор ТВ", а також вартість і методи оплати
  Оплатити послуги «Триколор» можна будь-яким доступним та зручним для вас способом. Це може бути оплата банківською картою, електронні гроші, з особового рахунку мобільного телефону, готівкою в терміналах. Залишок коштів зберігається на вашому особовому рахунку в особистому кабінеті, і в подальшому ви можете скористатися цими грошима для підключення додаткового пакету або послуги.