Кавоварки Philips: огляд і фото

141 0 Новини високих технологій

У даній статті мова піде про кавоварках Philips. Відгуки про пристрої досить гарні, у кожного приладу є свої плюси і мінуси. Розглянемо найбільш популярні на даний момент пристосування.

Кавоварки Philips: огляд і фото

Що вибрати: зернове пристрій або капсульні?

Багато фахівців рекомендують купувати зерновий автомат, а не капсульну кавоварку. Для такого вибору є кілька причин. По-перше, є більш вільний простір в підборі кави, а також одержуваних напоїв, набагато краще смак і вище продуктивність. По-друге, використання подібної кавоварки Philips буде обходитися в декілька разів дешевше, ніж капсульної. Спочатку може здатися, що це не так. Адже другий варіант коштує набагато менше. Але потім за рахунок постійного придбання фірмових капсул при підрахунках витрат виходить величезна сума. Проте є все-таки одна перевага, яка навіть самому "розумному" зерновому автомату не перебити, - простота управління.


Кавоварки Philips: огляд і фото

Philips HD8648

Як правило, у капсульних пристроїв є тільки одна або дві клавіші, які зводяться до роботи функцій: приготувати чашку еспресо або латте. Але тут на горизонті з'являється прекрасне пристрій Philips HD 8648 Series 2000 яке може дати відсіч по простоті використання. Апарат не має стандартної кнопки для запуску приготування великої чашки. Однак у центрі видніється одна клавіша, на яку можна натиснути з легкістю навіть при закритих очах. Дана машина парового крана не має, тому подати молоко або окріп для того, щоб розбавити напій, вона не може. У неї вузька спеціалізація. Однак еспрессо кавоварка Philips варить не гірше інших пристроїв, які можна купити за 100 тис. руб.


Характеристики

Бойлер має потужність 1400 вт, помпа розвивається до 15 атмосфер. Такі характеристики вважаються базовими. За рахунок того, що керамічна кавомолка має 5 ступенів помолу, не буде відчуватися палений присмак і так далі.
Кавоварки Philips: огляд і фото

Philips Series 2000 HD8653

Даний прилад є повним аналогом моделі HD8649. Різниця між цими пристроями в тому, що у описуваного пристрою металева насадка панарелло, а у раніше випущеного - пластикова. Дане пристосування є гарною кавоваркою, на свої гроші вона працює цілком відмінно. Прилад доступний і досить популярний. Купити його можна в середньому за 15 тис. руб. При купівлі людина отримає не тільки кофемашину Philips та інструкцію до неї, але і повну комплектацію. Можна готувати еспресо лунго, вбудований ручний капучинатор. Він збиває молочну піну. Таким чином дозволяється створювати капучино або латте. Ще тут є спеціальна деталь, яка дозволяє додавати молоко. Використані розробки Saeco, наприклад, варильну групу можна легко дістати і помити. Машинка адаптивна, тому що здатна в залежності від обжарювання зерен міняти параметри готування кави. При цьому регулюється тиск, температура, а також розмір порції. Є функція попереднього змочування кави. Потрібно ще сказати про 5 ступені помолу, помпи 15 бар і бойлері, який зроблений з нержавіючої сталі. Пристрій працює тихо, носик подачі регульованого типу, є екран (на нього виводиться інформація), бункер, використовуваний для води, кави та відходів. Можна змінювати міцність напою, а також є можливість працювати з меленими зернами.
Кавоварки Philips: огляд і фото

Philips HD8825 Series 3000

Даний пристрій є кавоварка Philips початкового рівня. Пристосування напівавтоматичного типу. За вартістю вважається непоганим і конкурує з приладом від цього ж виробника - з HD8828. Ці два пристрої схожі, їх відмінності полягають в маркетингу. Тут вбудована адаптивна варильна група, яка здатна змочувати зерна. Бойлер має потужність 1800 Вт, помпа розрахована на 15 градусів. Жорновий кавомолка отримала 5 рівнів помелу. Бак має обсяг близько 18 л. Бункер вміщує 250 г зерен. Якщо говорити про макусі, то контейнер для нього розрахований на 15 порцій. Встановлювати чашку під носик можна з висотою не більше 150 мм. Описана начинка знаходиться в красивому корпусі кавоварки Philips, який має строгі форми. Пристрій невелике, тому займає мало місця. У відгуках про даному приладі кажуть, що він має гідний рівень приготування. Однак є проблеми з температурою кави. Деякі користувачі відзначають, що він трохи теплий. Подібне може бути причиною невеликого шлюбу в бойлері або програмі. Однак у самого пристосування немає функції регулювання температури, тому деяким покупцям потрібно задуматися про раціональність такого пристрою. Машинка продається тільки в чорному кольорі, відповідно, може трохи зіпсувати зовнішній вигляд кухні.
Кавоварки Philips: огляд і фото

Philips Senseo

Продовжуючи огляд кавоварки Philips, необхідно сказати про капсульному приладі, який являє собою досить популярне чалдовое пристрій. Воно працює у форматі Senseo. Офіційно в продаж пристрій надійшов з назвою Philips HD 7810. Якщо говорити про розміри, габарити цілком значні. Можна навіть сказати величезні. Особливо якщо порівнювати з ріжковими або капсульними кавоварками. На обсяг бака це не вплинуло, він невеликий. Розрахований на 750 мл
На жаль, кава виходить водянистим, з ефектною пінкою. Що стосується останньої, то вона створюється за допомогою сіткового фільтра, а не як належить високим тиском. Потрібно зауважити, що у пристрої встановлено помпа, яка, за офіційними відомостями, має 1 бар. Якщо говорити по факту, то експрессо дана машина робити не здатна. У будь-якому випадку вийде американо. Навіть якщо готувати маленьку порцію, все одно напій буде дуже водянистим. Це пристрій стало досить популярним за рахунок простого використання. Тут легке управління, крім того, ремонт кавоварки Philips Senseo буде дешевим.