3D домашній кінотеатр: огляд, моделі, технічні характеристики та відгуки

139 0 Новини високих технологій

З-за того, що останнім часом стали популярні 3D-фільми, хочеться мати вдома персональний 3D-кінотеатр. Перед покупкою слід визначитися, які прилади слід купувати. Для цього треба задати собі важливі питання. Такими, наприклад, можуть бути такі: на чому дивитися і слухати, ніж програвати і які допоміжні пристосування необхідні. Найбільш дорогою технікою в кінотеатрі повинна бути та, яка безпосередньо потрібна для показу тривимірної картинки. Акустична система має менш важливе значення. Однак також необхідно звернути на неї особливу увагу. Третє місце за важливістю займає джерело перегляду.


3D домашній кінотеатр: огляд, моделі, технічні характеристики та відгуки

Яку фірму вибрати?

Спочатку домашні кінотеатри 3Д-типу виготовляли з конфігурацією 5.1. Тобто, мова йде про наявність 5 колонок, які створюють відчуття об'ємного звучання. На даний момент такі пристрої залишаються актуальними, і вони максимально справляються з усіма функціями. Якщо говорити саме про цих системах, то найбільш популярними є моделі від наступних виробників: Sony, Pioneer, BBK. Однак зараз вже у продажу є пристрої, які здатні передавати звук за схемою або 7.1 або 9.1. При цьому кількість колонок не змінюється. Встановлені додаткові динаміки, які спрямовані вгору. З-за цього звукова картинка оживає, а слухач повністю занурюється у фільм. Також потрібно сказати, що на даний момент вже є передавачі, які здатні обробляти відео в якісному форматі 4K. Кращими серед таких пристрої вважаються випускаються під ім'ям LG, Samsung та Onkyo.


Домашній блюрей-кінотеатр

На даний момент досить популярними є домашні кінотеатри 3Д "блюрей". Найбільш відомою слід назвати модель від Samsung, яка називається F9750. Цей кінотеатр дозволить дивитися будь-які фільми і передачі в форматі Ultra HD. Потрібно зауважити, що не обов'язково шукати відео саме такого дозволу. Даний пристрій здатне саме змінити HD зображення в потрібний формат. Щоб людина розуміла, яке це якість, то слід сказати, що це в 4 рази краще, ніж Full HD. Споживач зможе побачити найдрібніші деталі. Також популярним є домашній кінотеатр 3Д від Philips. Цей плеєр здатний відтворювати до 5 профілів зображення. Описувана модель може працювати з багатьма форматами. Є можливість з легкістю дивитися будь-який контент, причому використовуючи Smart TV або Wi-Fi-модуль. Якщо говорити про моделі в BDP9700 то з її допомогою можна навіть розмовляти по Skype. Прилад середнього класу від LG, який називається BP630 здатний відтворювати як 2D, так і 3D-формати відео. Це пристрій досить швидко запускається. У комплекті надається спеціальний пульт Magic. Модель здатна економити електроенергію.
3D домашній кінотеатр: огляд, моделі, технічні характеристики та відгуки

LG BH9540TW

Цей пристрій підтримує роботу blu-ray дисків, а також дозволяє повністю зануритися в 3D-зображення. Колонки отримали потужність 1460 Вт. У них є чотирьохканальна акустична система. Вбудовані 4 додаткових динаміків. Якщо говорити про цікаві функції, то тут є велика кількість терміналів, портів, внутрішня пам'ять становить 1 ГБ. Можна створювати локальну мережу, а також використовувати бездротове підключення.
З плюсів слід виділити те, що пристрій запускається всього за 10 секунд. В плані форматів відтворюється все, що тільки може, сигнал у Full HD показується з роздільною здатністю в 2160 руб. З мінусів покупці помічають те, що баси злегка розмиті, колірна гамма перенасичена, а в режимі Smart TV можуть потріскувати динаміки. В цілому у даній моделі домашнього 3D-кінотеатру є якісь недоробки, однак їх можна звести на нуль за допомогою використання деяких налаштувань.
3D домашній кінотеатр: огляд, моделі, технічні характеристики та відгуки

Samsung HT-F9750W

Даний кінотеатр відноситься до преміум-класу. Він має 7-канальну акустику. У колонок потужність в сумі досягає 133 кВт. Підтримується робота з blu-ray, є тонка настройка звуку, а також при взаємодії з доріжками 5.1 система здатна сама вибудувати вертикаль. Даний кінотеатр укомплектований каскадним підсилювачем. З плюсів потрібно виділити те, що можна відтворювати будь-який контент у режимі онлайн. Описуваний домашній 3D-кінотеатр працює з великою кількістю форматів відео. Тилові колонки не мають проводів, вони функціонують у мережі. Є цікаві опції, в тому числі Smart TV, Smart Hub. Відповідно функціональність даного пристрою багато в чому збільшується. Можна перенастроювати формат до дозволу Ultra HD. Крім цього, даний домашній кінотеатр 3Д від "Самсунг" працює з потужним сабвуфером, відповідно тут спостерігаються відмінні баси і ударні ефекти, якщо дивитися бойовики і дій. З мінусів: при запуску MKV довго підвантажується система, еквалайзер має маленькі можливості, а зовнішні пристрої доводиться використовувати наосліп, так як відображається діалогове вікно. Ще цей кінотеатр підійде для прослуховування класичної музики і банального перегляду відео.
3D домашній кінотеатр: огляд, моделі, технічні характеристики та відгуки

Onkyo HT-S7705

Дане японське пристрій можна віднести до акустики типу 5.1 адже саме така конфігурація цього приладу. Однак виробник передбачив вільний вибір кількості динаміків, тому систему можна доповнити двома спікерами. В даному домашньому кінотеатрі є функція використання Wi-Fi, Bluetooth і інтернету. На шпальтах загальна потужність становить 925 Вт.
Говорячи про те, який домашній 3D-кінотеатр вибрати, необхідно обов'язково звернути увагу на цей пристрій. З плюсів можна відзначити якісну збірку, акуратність зовнішнього вигляду, логіку і простоту в управлінні, наявність 7 HDMI виходів, а також хороший декодер, який дозволяє отримувати чудової якості відео та аудіо. З мінусів же потрібно відзначити те, що пристрій отримало слабкі тилові колонки, також з'єднувальний кабель залишає бажати кращого. Слід виділити акустику, яка працює у новому форматі звуку Dolby Atmos. Сам кінотеатр зводить доріжки воєдино, відповідно систему можна назвати унікальною. Об'ємний звук у даній моделі досить хороший.
3D домашній кінотеатр: огляд, моделі, технічні характеристики та відгуки

Який домашній кінотеатр купити?

Якщо хочеться використовувати дійсно відмінний домашній 3D-кінотеатр - "Самсунг" прийде на допомогу. Особливо описана вище модель необхідна при наявності телевізорів, які здатні відтворювати 4K. Такий кінотеатр зможе поліпшити відеосигнал і дати потрібну роздільну здатність. Якщо хочеться придбати недорогий прилад, який є надійним і невимогливим до функціональності, то варіант BBK DK1114Si буде досить простим і гарним. Він зможе служити кілька років. Насправді проектор для домашнього 3D-кінотеатру вибрати дійсно складно, але реально. Головне розуміти, чого хочеться і зробити правильний вибір.