"Плейкей": відгуки та враження від хмарного сервісу

209 0 Новини високих технологій

Про сервіс «Плейкей» відгуки необхідно детально вивчити тому користувачеві, який збирається замовити передплату на офіційному сайті. Розробники позиціонують свій винахід як можливість грати в будь-які ігри навіть на слабкому персональному комп'ютері. Вони обіцяють високу якість і жодних помилок у процесі за невелику плату. Чи Так це насправді, можна дізнатися в статті.

Що являє собою сервіс

Відгуки про «Плейкей» потрібні для того, щоб більше розуміти працездатність всієї системи. Це хмарна технологія, яка, в теорії, має дозволяти людям зі старими системами насолоджуватися новими іграми, які стандартним методом ніколи б не запустилися. Апаратну потужність забезпечує сервер, а картинка транслюється користувачам через Глобальну мережу. Таким методом має досягатися поставлене завдання у плані забезпечення комфортного доступу до будь-якій грі. Насправді все далеко не так гладко, а тестовий режим в сервісі зроблений тільки для залучення клієнтів.


"Плейкей": відгуки та враження від хмарного сервісу

Перша хвиля негативу від користувачів

Найбільш часті негативні відгуки про «Плейкей» пов'язані саме із з'єднанням з інтернетом. Навіть ті люди, у кого більше ніж достатньо швидкості, скаржаться на зв'язок з сервером. Особливо під час регулярного оновлення, яке чи не забороняє доступ до ігор на кілька годин. Люди з більш повільним з'єднанням будуть страждати від високого сигналу «пінг», чути постріли через кілька секунд, бігти ривками до мети і подібне в цьому роді. З цього користувачі зробили висновок, що розробники ввели мінімальна кількість серверів. Вони зовсім не подбали про комфорт користувачів, які бажають пограти в улюблений проект. Місячна підписка коштує 590 рублів, а піврічна - 2940. Нікого не задовольнить той факт, що частина грошей піде на очікування своєї черги. Ігри запускаються тільки куплені в офіційному магазині Steam або ж рідні всередині сервісу, яких неймовірно мало. Звідси перша хвиля негативних відгуків про «Плейкей».

"Плейкей": відгуки та враження від хмарного сервісу

Ще ряд мінусів

Грошова політика розробників даного сервісу викликала жах навіть тих, хто користувався їх послугами. Виправдовуючись тим, що з-за черг далеко не всі можуть пограти в бажані розваги, вони ввели ліміт на розваги при підписці. З оформленням місячного або піврічного абонемента користувач зможе провести в іграх тільки 70 годин часу. Якщо брати до уваги популярність мережевих розваг разом з великими ААА-проектами, то ці цифри улетучатся за сім чи десять днів в кращому випадку. Про це твердять всі фанати індустрії, але розробники не збираються змінювати політику. На ціни з підпискою і лімітом ще накладаються величезні суми за ігри, які обов'язково потрібно купувати. Всі користувачі сходяться на тому, що послуги, які надаються за своєю якістю мають в рази завищену вартість, а тому гнівних відгуків про сервіс «Плейкей» стає тільки більше.
"Плейкей": відгуки та враження від хмарного сервісу

Графіка і ще одна хитрість

Люди зі слабким інтернетом просто жахаються картинці, яка показується навіть у безкоштовному тестовому режимі на півгодини, але їм є виправдання. Тільки ось навіть володарі високошвидкісного з'єднання спостерігають на екрані незрозумілі квадрати. Картинка може розпливатися, а потім раптово повертатися в середню якість. Подібні метаморфози відбуваються досить часто, але за роки роботи на ринку розробники так і не спробували виправити становище. Замість цього вони зробили ще одну хитрість зі збагачення за рахунок своїх користувачів.
Ліміту на годинник виявилося замало, а тому вони зробили автоматичне продовження підписки, якщо людина замовив її на місяць. Гроші будуть утримуватися, поки не закінчаться, а відмовитися від послуг не так просто, що відразу ж псує враження від сервісу Playkey. Виходить так, ніби розробники вирішують за користувача, хоче він продовжувати використовувати їх послуги.
"Плейкей": відгуки та враження від хмарного сервісу

Трошки позитиву

Варто відзначити, що подібну технологію фанати хвалять, багато хто вважає, що саме за нею майбутнє в ігровій індустрії. Якісні хмарні сервіси могли б звільнити від зобов'язання купувати дорогі системи, але технології потрібна доробка. Зараз в «Плейкей» дійсно нормально можна грати тільки в старі проекти. Пінг буде низьким, графіку можна виставити хоч на максимальний рівень, і комфорт буде відчуватися. Тільки от шедеврами двадцятирічної або десятирічної давності нинішніх шанувальників ігропрома зачепити не вдасться.

Для олдфагов можливість насолоджуватися проектами зі свого дитинства буде позитивним моментом, але варто пам'ятати про автоматичне продовження підписки. Тут навіть для подібних ігор необхідно гарне з'єднання з інтернетом, що вимагає високої оплати провайдера. Такі дрібниці не рятують положення з хмарним сервісом Playkey. Відгуки користувачів завжди негативні, і більшість залишається незадоволеними його роботою.
"Плейкей": відгуки та враження від хмарного сервісу

Причини в політиці

Здавалося б, така поведінка розробників обов'язково призведе до бойкоту їх послуг, і ніхто не буде користуватися сервісом. Насправді вони просто користуються тим, що є великими розрекламованими монополістами на ринку країн СНД. Їх цінова політика обумовлена тим, що у них немає ніякої конкуренції, а якщо подібні послуги зустрічаються, то про них нічого не відомо. Цим власники технології користуються, а гнівні відгуки гравців про Playkey net їх не хвилюють. Виправити становище може тільки широка популярність подібної технології. Перший крок до цього вже зробив світовий виробник відеокарт Nvdia. Вони запускають свій хмарний сервіс та гарантують користувачам високу якість. Якщо їх задум вдасться і вони прийдуть на ринок СНД, тоді власникам Playkey доведеться закриватися або щось міняти у своїй політиці.

Популярі новини
Загрузка...