Як відновити контакти на sim-карті? Деталізація дзвінків за допомогою оператора мобільної мережі

1264 0 Новини високих технологій

Власники смартфонів воліють зберігати контакти на пластиковому носії, тобто сім-карті, тому як телефони менш довговічні і часто змінюються. Однак і цей варіант не самий надійний спосіб: карта може бути пошкоджено або втрачено разом з гаджетом. Тим не менш, всі контакти, які були на симке, можна відновити, причому різними способами. Залежно від рівня пошкоджень та інших факторів, є кілька різних способів вирішити цю проблему.

Як відновити контакти на sim-карті? Деталізація дзвінків за допомогою оператора мобільної мережі
Отже, спробуємо розібратися, як відновити контакти на sim-карті, що для цього потрібно, і які інструменти підійдуть найкраще.

Офіс мобільного оператора

Це офіційний і найкращий спосіб повернути втрачену інформацію. Якщо у вас з якихось причин зникли контакти на sim-карті (втрата телефону, поломка тощо), то ваш провайдер стільникового зв'язку зобов'язаний допомогти вам у відновленні інформації.


Природно потрібно розуміти, що оператор будемо з вами спілкуватися з подібних питань, тільки якщо ви законний власник номера, в іншому випадку, будь-якого зусилля з вашої сторони просто упруться в бюрократичну стінку. Тобто, маючи на руках паспорт, вам стане доступна деталізація дзвінків.
Як відновити контакти на sim-карті? Деталізація дзвінків за допомогою оператора мобільної мережі
Для цього вам потрібно звернутися в будь-яке відділення вашого провайдера стільникового зв'язку і написати відповідну заяву. Після чого оператор надасть вам роздруківку всіх вхідних і вихідних дзвінків за певний період часу. Також незайвим буде уточнити, що деталізація дзвінків, як правило, надається не відразу, а через кілька годин або діб (залежить від абонентської політики кожного окремо взятого оператора зв'язку). Приміром, компанія МТС може надати таку інформацію за допомогою особистого кабінету, що дуже зручно. А ось у випадку з «Tele2», без відвідування офісу ніяк не обійтися, тому краще уточнювати такі моменти в довідковій службі провайдера. Майте це на увазі, перед тим як відновити контакти на sim-карті.


Google

Якщо ваш пристрій працює на платформі Android, то напевно ви синхронізовані з вашим акаунтом у «Гугл». У цьому випадку питання, як відновити видалені контакти на sim-карті, вирішується дуже швидко і просто.
Як відновити контакти на sim-карті? Деталізація дзвінків за допомогою оператора мобільної мережі
Заходимо в акаунт «Гугл» на вашому телефоні, де необхідно відновити стерті дані, і виконуємо наступні кроки:
 • відкриваємо розділ «Контакти»;
 • клікаємо на «Додаткові дії»;
 • вибираємо рядок «Відновити контакти».
 • Далі вам потрібно буде вказати орієнтовний проміжок часу, коли була зроблена резервна копія даних, після чого вся ваша інформація за контактами виявиться на колишньому місці. Зверніть на це момент особливу увагу, перед тим як відновити резервну копію. Схожу процедуру можна виконати і на комп'ютері. Для цього достатньо авторизуватися в спеціальному довіднику «Контакти Гугл», і, слідуючи вказівкам інтерактивного помічника, повернути все на круги своя. Також майте це на увазі перед тим, як відновити резервну копію з облікового запису «Гугл».

  Утиліти для відновлення даних

  Якщо ви віддаєте перевагу зберігати всю інформацію в самому телефоні і рідко використовуєте сім-карту, то для таких випадків існують спеціальні утиліти, які працюють з пам'яттю гаджета. Програми для відновлення контактів зчитують всю вашу інформацію і зберігають у різних місцях, в тому числі і хмарно (в мережі). Позначимо найбільш розумні програми такого плану, де користувач зможе повернути втрачені дані, як з внутрішнього накопичувача, так і з сім-карти, причому, не докладаючи великих зусиль.

  Tenorshare Data Recovery

  Утиліта прекрасно справляється з пошуком загублених даних на смартфонах і планшетах під управлінням операційної системи Android. За допомогою цього додатка ви зможете не тільки відновити втрачені контакти з адресної книги вашого телефону, але і повернути стерті смс-повідомлення, музику, а також фото - і відеоконтент.
  Як відновити контакти на sim-карті? Деталізація дзвінків за допомогою оператора мобільної мережі
  Для повноцінної роботи утиліти необхідно її наявність на персональному комп'ютері і вашому мобільному гаджеті. Після синхронізації додаток зберігає всі ваші дані на ПК, та у разі втрати інформації, можна в будь-який момент повернути її. Причому програма працює не тільки з внутрішньою пам'яттю телефону і SD-картами, але і з усіма даними на симке, тому під сканування потрапляють абсолютно всі сторони вашого мобільного пристрою. Майте це на увазі, перед тим як відновити контакти на sim-карті.

  Особливості утиліти

  Крім того, програма є інструментом комплексної діагностики вашого гаджета, що явно не зайвий крок для вічно засміченою платформи Android. Утиліта сканує всю інформацію на биті сектора і дублює всі важливі дані в окремому місці (як правило, на SD-карті), причому з точністю до 1 біта. Це, свого роду, точка відновлення, виконана за аналогією з операційною системою «Віндовс».

  Easeus MobiSaver

  Утиліта родом з Піднебесної може допомогти вам відновити практично будь-яку інформацію, втрачену на вашому Android-пристрої, і адресну книгу в тому числі. Принцип роботи програми саме з контактами аналогічний попередньому додатком. Тобто, встановлюємо софт на персональний комп'ютер і телефон, потім синхронізуємо дані і при необхідності відновлюємо.
  Як відновити контакти на sim-карті? Деталізація дзвінків за допомогою оператора мобільної мережі
  Крім того, утиліта підтримує імпорт та експорт адресної книги в форматах VCF, CSV і HTML, що дуже зручно, якщо ви вирішите імпортувати інформацію, отриману з інших джерел, на зразок того ж «Гугла», «Яндекс.Диск або інших мережевих акаунтів. Майте це на увазі, перед тим як відновити контакти на sim-карті. Додаток також може повернути до життя та інші зниклі дані: музику, фільми, смс-повідомлення, архіви та інші документи, які зберігаються, як у внутрішній пам'яті пристрою, так і на вихідній карті SD. Більш того, програма відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і порівняно швидкою роботою, тому для її використання вам не знадобляться якісь спеціальні знання і навички.

  Відновлення контактів на айфоне

  Що стосується «яблучної» братії, то єдиним оптимальним варіантом відновлення контактів як з сім-карти, так і самого смартфона буде хмарний сервіс iCloud. «Айклауд» вкрай простий в експлуатації, і також не вимагає якихось специфічних знань.
  Як відновити контакти на sim-карті? Деталізація дзвінків за допомогою оператора мобільної мережі
  Для відновлення адресної книги досить відкрити налаштування сервісу і вибрати пункт меню «Контакти», де, слідуючи вказівкам помічника, виконати процедуру відновлення. У підпунктах ви зможете зробити як імпорт, так і експорт контактів для якихось своїх потреб. Гілки меню прості і зрозумілі, тому заблукати там неможливо. Є ще один варіант відновлення адресної книги за допомогою сервісу iTunes, але там потрібна певна вправність, і новачкові дуже легко загубитися на численних сторінках, установках і в гілках сервісу, тому «Айтюнс» підійде скоріше колишнім користувачам, які чітко знають, що вони шукають, та що в результаті отримають.