Пральна машина "Ханса": відгуки, коди помилок, ремонт

259 0 Новини високих технологій

Пральна машина «Ханса», відгуки підтвердження, користується попитом у вітчизняного покупця. І варто зауважити, абсолютно заслужено. Бренд був заснований в 1997 році. В асортиментному ряду представлено багато цікавих моделей. Вони відрізняються хорошою якістю, надійністю і, що найголовніше, функціональністю. Давайте детально ознайомимося з продукцією даної торгової марки. Постараємося визначити всі сильні сторони пральних машин Hansa, а допоможуть у цьому, звичайно ж, реальні відгуки людей, які вже придбали такі прилади.


Пральна машина "Ханса": відгуки, коди помилок, ремонт

Корисні функції

В даний час більшість покупців віддає перевагу недорогим апаратів. Справа в тому, що вони хоч і не оснащуються інноваційними розробками, проте відмінно справляються з завданням. Наприклад, модель Hansa AWO510D. У ній реалізована спеціальна програма, яка дозволяє під час прання дезінфікувати білизна. Вона відмінно підходить для видалення бактерій з дитячих речей, що дозволяє молодим мамам повністю відмовитися від кип'ятіння. Такий ефект досягається за рахунок високої температури (95 °С). При бажанні цим режимом можна користуватися і при пранні білого постільної білизни. Результат виходить чудовим. Це підтверджують численні відгуки. Пральна машина «Ханса» також відмінно справляється з полосканням. Напевно, кожна господиня хоча б один раз, але насипала багато порошку, після чого на речі залишалися неприємні білі розводи. Але приладів Hansa впоратися з такою проблемою буде легко, так як більшість моделей оснащені функцією інтенсивного полоскання.


В коментарях власники особливу увагу приділяють і опції «Антисминание». Завдяки їй вже немає необхідності годинами гладити білизну після прання.
Пральна машина "Ханса": відгуки, коди помилок, ремонт

Кілька слів про характеристики

Що ж про характеристики йдеться у відгуках? Пральна машина «Ханса» і в цьому питанні заслуговує тільки похвали. Виробник оптимально витримує баланс між кінцевою вартістю і оснащенням. Тут ні у кого не виникає зауважень. Тим, хто живе один, можна придбати модель з маленьким об'ємом завантаження, наприклад, на 4 кг. Прилад з такою місткістю підійде і для сім'ї з двох осіб. А ось тим, кому доводиться часто прати багато речей, рекомендується звернути увагу на примірники із завантаженням до 6 кг. У відгуках власники кажуть, що від правильного вибору параметрів машинки залежатиме багато, в тому числі і економічність. Ефективність апаратів Hansa досить висока. Наприклад, завдяки зменшенню споживання електроенергії можна скоротити витрати приблизно на 25 %. Для цього треба уточнити, який клас ефективності має прилад. Найбільш економічними вважаються ті, які маркуються класом А, А+ і вище. Дана інформація вказана в інструкції до пральної машини «Ханса». Не менш важливим параметром є і швидкість віджиму. В даний час рекомендується вибирати ті апарати, які за одну хвилину здійснюють не менше 1000 обертів.
Пральна машина "Ханса": відгуки, коди помилок, ремонт

Переваги пральної машини

Вивчаючи відгуки власників, треба обов'язково розповісти про переваги даних приладів. Цей перелік досить великий, тому виділимо лише основні. До них відносяться:
 • Зміни температурного режиму вручну.
 • Вибір оптимальної кількості обертань барабана при віджиманні.
 • Великий набір автоматичних програм. Наприклад, у Hansa AWB 510 LR їх 23.
 • Наявність великої кількості сервісних центрів, де пропонують послуги з ремонту пральних машин.
 • «Ханса» - торгова марка, яка виготовляє прилади з високим рівнем захисту. Це, звичайно ж, власники також вважають безперечним перевагою. Всі моделі захищені від протікань (дешеві – частково, а дорогі – комплексно). Можливість блокування панелі управління допомагає тим, у кого є допитливі діти. Звичайно ж, всі моделі пральних машин оснащуються датчиками, які стежать за балансом барабана і рівнем піноутворення під час прання. І саме важливо для автоматичних приладів - можливість самостійно діагностувати несправність. Але про це давайте поговоримо детально.
  Пральна машина "Ханса": відгуки, коди помилок, ремонт

  Пральна машина «Ханса»: коди помилок

  Завдяки інтелектуальному управлінню дані прилади здатні самостійно діагностувати несправність. Розробники придумали спрощену форму оповіщення власників про помилки. Для цих цілей використовуються спеціальні коди. Давайте розглянемо їх на прикладі серії PC.

  Код  Несправність  Причини  Е01  Проблеми з блокування замка завантажувального люка.  1. Дверцята люка закрита нещільно. 2. Вийшов з ладу замок. 3. Сталося пошкодження проводки або контактів.  Е02  Вода в бак набирається дуже довго.  1. Слабкий напір в центральній системі водопроводу. 2. Забірний шланг засмічений або переберуть. 3. Не до кінця відкритий кран.  Е03  Злив води з бака здійснюється повільно.  1. Утворився засмічення в зливному шлангу. 2. Забився фільтр помпи. 3. Зливний насос вийшов з ладу. 4. В патрубках приладу скупчився сміття.  Е04  Бак пральної машини переповнений водою.  1. Поломка датчика (реле) рівня води. 2. Несправність заливного клапана. 3. Під час прання в системі водопроводу різко збільшився напір.  Е05  Бак не наповнюється водою більше 10 хвилин.  1. Сильно пережатий або забитий сміттям шланг подачі. 2. Проблеми з тиском в центральній системі. 3. Заливний клапан зламався. 4. Проблеми з датчиком рівня. 5. Поломка контролера.  Е06  Понад 10 хвилин не зливається вода.  1. Зливний шланг сильно засмічений. 2. Некоректно працює датчик рівня. 3. Зливна помпа прийшла в непридатність.  Е07  Активувався датчик AquaStop із-за протікання води в піддон приладу.  1. Порушилася цілісність патрубків або бака. 2. Вийшов з ладу датчик.  Е08  Проблеми з електроживленням (неправильні параметри).  Перевірити напругу.  Е09  Рівень піни занадто високий.  Рекомендується зменшити дозу миючого засобу і використовувати тільки спеціально призначені для машин-автоматів порошки.  Е11  Стався збій в роботі симістора харчування УБЛ.  1. Поломка самого симістора. 2. Несправність контролера.  Е21  Виникла блокування приводного двигуна. Тахогенератор не подає сигнал.  1. Несправність тахогенератора і термовыключателя. 2. Двигун не з'єднаний з контролером.  Е22  Приводний двигун обертається, не отримавши команду.  В електричної ланцюга сталося замикання, з-за якого вийшов з ладу симистор приводного двигуна.  Е31  Температурний датчик не працює.  Проблеми в електросистемі датчика, можливо, було замикання.  Е32  Обрив ланцюга датчика температури.  Перевірити цілісність електроланцюга.  Е42  Не відключається блокування замка дверцят завантажувального люка.  1. Поломка замка. 2. Несправність контролера. 3. Застопорилася дверцята.  Е52  Сталися проблеми з енергонезалежною пам'яттю апарату.  На електронному контролері вийшла з ладу мікросхема пам'яті.

  Ремонт пральних машин «Ханса»

  Багато покупців перед придбанням побутового приладу цікавляться питаннями ремонту. Наприклад, у скільки обійдеться усунення тієї або іншої поломки і є в наявності запасні частини. Зауважимо, що вартість ремонту буде прямо залежати від несправності. Якщо мова йде про заміну температурного датчика або контролера, то ціна вийде невисокою. Ці роботи майстер виконає швидко, причому навіть на дому. Однак при виході з ладу електродвигуна або електроніки вартість ремонту може досягти практично ціни нового апарату. Така робота трудомістка, тому доведеться скористатися послугами сервісного центру. Однак на ділі якість пральних машин «Ханса» (відгуки власників підтверджують цю інформацію) перевершує всі очікування. Прилади виходять з ладу рідко і в більшості випадків служать без серйозних поломок близько 10 років.

  Популярі новини
  Загрузка...