Чи можна прошити PS4? Відповідаємо на запитання

189 0 Новини високих технологій

Як і раніше не вщухають треди і суперечки на тему злому тієї чи іншої консолі. Якщо задатися питанням про те, чи можна прошити PS4 — одну з найпопулярніших ігрових систем нашого часу, то можна натрапити на дуже цікаві рішення проблеми. Хтось створює мирні твітти про вдале зломі, а хтось присвячує цьому цілі сайти і пропонує довгоочікуване рішення проблеми в обмін на реальну суму грошей.

Ідеальна консоль

"Чи можна прошити PS4" — таким питанням задаються багато користувачів. Серед них є також і ті, хто не є власником цієї консолі, але бажає придбати її в майбутньому. Чому ж вона так бажана серед геймерів?


Чи можна прошити PS4? Відповідаємо на запитання
Справа в тому, що компанія "Соні" створила дійсно ідеальну ігрову систему. Серія "Плэйстэйшен" завжди відрізнялася від своїх конкурентів високими технічними характеристиками, зручними аксесуарами, програмним забезпеченням і доступними віртуальними розвагами. Не секрет, що консолі Playstation можуть похвалитися кращою протівовзломной захисту, яка до того ж ще й постійно оновлюється. Ті, хто знайомий із серією PS, добре пам'ятають про те, як багато часу пішло на злам PS3 — консолі попереднього покоління, продержавшейся на ринку більше десяти років. Не дивно, що своє нове творіння компанія "Соні" постаралася захистити ще краще.

Історія злому PS3

Попереднє покоління приставок Playstation змогло залишити великий слід в ігровій індустрії. Чого тільки варта історія злому антипіратської захисту, яка не давала геймерам користуватися неліцензійною продукцією. У той же час інший конкурент PS3 Xbox360 не зміг дати хакерам гідну відсіч і впав практично відразу після свого релізу.


Чи можна прошити PS4? Відповідаємо на запитання
На обхід захисту консолі від "Соні" пішли довгі роки. Великими проблемами для хакерів стали сам програмний код, а також завдання по створенню хитромудрого технічного пристосування, яке б допомогло зі зломом. Обсяг роботи дійсно вражав, тому перший реальний успіх дав знати про себе лише через чотири роки після виходу консолі. Спочатку хакери користувалися спеціальним USB-брелоком, який був відомий, як "ДжейлБрейк". Йому вдавалося обманювати PS3 і запускати піратські ігри, використовуючи при цьому образи з жорсткого диска. Незабаром за jailbreak ' ом пішов повноцінний злом, що став результатом раскодированного ключа.

Що було далі?

Звичайно ж, новина про довгоочікуване обходу захисту не обрадувала ні "Соні", ні розробників відеоігор. Для перших зломів були зроблені контрдії у вигляді різних оновлень і офіційних прошивок. Проте незабаром компанія залишила спроби боротьби за збереження повної ліцензії. Шлях злому PS3 зайняв багато часу і сил. Результатом проведеної роботи стала можливість покупки вже прошитої консолі, на яку встановлений чіп-мод CobraOde.
Чи можна прошити PS4? Відповідаємо на запитання

Так можна прошити PS4?

У 2016 році на спеціалізованій конференції хакерів розповіли про успішне процесі злому консолі останнього покоління. Результат виконаної роботи був продемонстрований там же: обхід захисту був досягнутий шляхом установки на PS4 операційної системи "Лінукс", однак інші подробиці команда вирішила не розкривати. У підсумку гравці знову не отримали ніякої точної інформації про появу зламаних консолей у вільному доступі.
Приблизно в той же час один з хакерів вирішив розповісти спільноті про знайдені вразливості PS4. Такий хід, звичайно ж, не сподобався Sony, і вони пригрозили ентузіасту майбутнім арештом. Однак гравці не поспішають вірити кожним з'являється чуток. Не секрет, що іноді компанії запускають продумані піар-ходи з новинами про зломи своїх приставок з метою залучення уваги і, як наслідок, збільшення продажів. Тому поки не стали з'являтися достовірні повідомлення стосовно того, чи можна одержати прошивку Sony Playstation 4 не варто сподіватися на щось конкретне.

Новини з Бразилії

Чи означає це, що проблему того, як прошити або перепрошити Playstation 4 самостійно, можна відкласти в довгий ящик? Можливо, і немає.
Чи можна прошити PS4? Відповідаємо на запитання
Не так давно в Мережі з'явилися новини про те, що бразильським хакерам вдалося встановити на PS4 кілька неліцензійних ігор. На жаль, таке досягнення не може вважатися повноцінним зломом, так як користувачеві дається лише обмежений вибір встановленого контенту. Як же це відбувається? Якась бразильська фірма, що спеціалізується на прошивках, встановлює на власну консоль десять піратських ігор. Якщо через якийсь час клієнт захоче інший комплект, то йому доведеться заплатити додаткову суму грошей. Які-небудь подробиці про те, як працює ця прошивка, бразильці вирішили не поширювати.

Вихід PS 4 Pro

Вихід нових модифікацій тільки ускладнює роботу зломщиків. Вересень 2016 року виявився для Playstation дуже продуктивним. Крім випуску різних ексклюзивів, компанія оголосила про вихід двох нових модифікацій під назвами "Слім" і "Про". Звідси виникає ще одне питання: чим PS4 відрізняється від PS4 Pro? В останній модифікації закладені покращене "залізо" і велика обчислювальна потужність. Незважаючи на такі поліпшення, вона як і раніше входить в сьоме покоління Playstation і підтримує всі ігри, коли-небудь випускалися і випускаються до цих пір для стандартної версії консолі.
Чи можна прошити PS4? Відповідаємо на запитання
Представники "Соні" неодноразово відзначали, що те, чим відрізняється PS4 Pro від PS4 в основному підходить для гравців, які встигли купити в своє користування телевізор з роздільною здатністю 4K. Звідси можна зробити висновок, що перехід від стандартної версії на останню модифікацію зовсім необов'язковий. Чи можна прошити PS4 Pro? На жаль, поки не буде вирішено питання обходу захисту PS4 говорити про злом консолі з поліпшеними показниками немає сенсу.

Популярі новини
Загрузка...