Популярні програми для селфи-палиці

229 0 Новини високих технологій

Практично кожна сучасна людина потрапляє на гачок різних модних тенденцій. Дуже багато людей люблять селфи, але, на жаль, робити якісні знімки самого себе досить складно без спеціальних пристосувань. Щоб спростити цю задачу і робити дійсно якісні знімки, потрібно обзавестися селфи-палицею.

Популярні програми для селфи-палиці
Практично всі моделі сучасних смартфонів не володіють великою кількістю різних функцій в стандартному додатку «Камера», саме тому багато користувачів встановлюють програми для селфи-палиці. Вони мають великий функціонал і різні приємні бонуси, завдяки яким виходять оригінальні і якісні знімки. Представляємо вашій увазі підбірку найбільш популярних програм для селфи-палиці "Андроїд".


SelfiShop Camera

Популярні програми для селфи-палиці
Досить якісна програма, призначена для селфи-знімків. Програма не займає багато місця на смартфоні, що є великим перевагою, адже старі моделі телефонів не можуть похвалитися великим обсягом пам'яті, але це не головне достоїнство SelfiShop. Інтерфейс програми дуже простий і невигадливий, всі кнопки невеликого розміру, і вони абсолютно не заважають кадруванню. Тут присутня невелика кількість різних ефектів, які можуть змінити колірну гаму малюнка. Також є функції, які покращують якість знімка, що, знову ж таки, добре для власників недорогих або стареньких смартфонів. В цілому SelfiShop Camera є непоганою альтернативою стандартним додатком «Камера», адже тут є всі необхідні функції не тільки для зйомки селфи, але і для стандартних фотографій.


Достоїнства і недоліки

У додатку можна виділити такі переваги:
 • російськомовний інтерфейс;
 • відсутність реклами (є великою рідкістю для різних додатків);
 • добре налаштовується під індивідуальні потреби користувача;
 • інтерфейс не заважає зйомці.
 • Серед недоліків можна виділити те, що додаток для селфи-палиці іноді некоректно працює з деякими моделями телефонів, але це буває досить рідко.

  Selfie Camera Expert

  Популярні програми для селфи-палиці
  Ще одне цікаве додаток, який призначений для зйомки якісних селфи. Головна перевага цієї програми полягає в тому, що у неї є дуже багато самих різних фільтрів, які можна застосовувати прямо під час зйомки. Людина може відразу ж побачити повну обробку знімка, що є великою перевагою в порівнянні з іншими подібними програмами. Також в «Селфи камера експерт» є таймер, завдяки якому можна відстрочити спуск затвора. Така функція особливо корисна в тому випадку, якщо користувач часто робить групові селфи. Серед інших функцій можна виділити вбудований редактор, завдяки яким можна якісно обробити будь-вже готовий знімок. Тут є різні рамки, наклейки, присутня можливість додавання тексту і інші невеликі корисності.

  Достоїнства і недоліки

  Підсумовуючи все вищеописане про це додатку, можна виділити наступні позитивні моменти:
 • широкий функціонал;
 • російськомовне меню;
 • таймер;
 • поліпшення якості знімка;
 • можливість установки на iOS і Android.
 • Грунтуючись на великій кількості відгуків та інформації з Інтернету, можна зробити висновок, що недоліків додаток для селфи-палиці практично не має. Користувачі тільки іноді скаржаться на некоректне збереження знімків у галереї. Проте з великою часткою ймовірності можна сказати, що розробники найближчим часом виправлять цей недолік.

  Selfie 360

  Популярні програми для селфи-палиці
  Прочитавши тільки назву програми, відразу ж можна зрозуміти, для яких цілей вона призначена. Спочатку ця програма була доступна тільки власникам смартфонів компанії Apple, але не так давно випустили і для користувачів Android. Вибираючи, яку програму потрібно для селфи-палиці, обов'язково слід задуматися над встановленням Selfie 360. Його головна «фішка» полягає в можливості швидкого створення декількох кадрів, які згодом об'єднуються в одну GIF-анімацію. Таким чином, людина може повністю зняти своє обличчя (або що-небудь інше) з усіх сторін. Додаток вміє створювати не тільки селфи-знімки, але і звичайні, зроблені основною камерою. Є можливість сфотографувати панораму, повністю зафіксувавши гарний краєвид.

  Достоїнства і недоліки

  Додаток має такі переваги:
 • зйомки GIF-анімацій;
 • якісна зйомка панорам;
 • дуже простий інтерфейс;
 • безкоштовна установка.
 • Як і будь-які додатки, «Селфи-360» має свої недоліки:
 • немає російськомовного інтерфейсу;
 • можлива некоректна робота на деяких моделях смартфонів;
 • немає функцій редагування зображень.
 • Інші програми

  Якщо ви досі не визначилися, яке потрібно додаток для селфи-палиці, щоб було просто і зручно, слід звернути увагу ще на такі програми: Frontback, Smart Selfie, «Камера для "Фейсбук" і "Instagram"».
  Популярні програми для селфи-палиці
  "Фронтбэк" за великим рахунком не має вражаючих функцій або неймовірно доступного інтерфейсу. Однак додаток безкоштовне і має можливість зйомки з двох камер одночасно. Така функція іноді є дуже корисною. Для користування немає необхідності платити або проходити реєстрацію, тому її можна встановити і самостійно випробувати весь функціонал.
  Smart Selfie може самостійно спускати затвор, коли особа повністю опиниться в кадрі. Також користувач може у налаштуваннях вказати кількість осіб, коли програма повинна автоматично почати зйомку. Наскільки ця функція корисна – вирішувати споживачу. Назва додатка для селфи-палки «Камера для "Фейсбук" і "Instagram"» говорить сама для себе. Тут є стандартний набір ефектів, які потрібні звичайному користувачеві. Додаток безкоштовне, але за додаткову плату можна придбати набори наклейок та рамок. Яку програму для селфи-палки є найкращим - вирішувати тільки вам, адже всі вони мають свої переваги і недоліки.

  Популярі новини
  Загрузка...