Пральна машина Whirlpool AWS 63213: характеристики, інструкція, відгуки

326 0 Новини високих технологій

Уявити собі життя без пральної машини просто неможливо. Повертатися до того часу, коли прання займала практично весь день, навряд чи хтось захоче. Завдяки сучасним розробкам та інновацій, кожен житель Російської Федерації може придбати відмінний апарат, який самостійно не тільки випере речі, але і виполощет, і відіжме. Все, що залишиться зробити, – вийняти їх і повісити просохнути. Проте чи так усе просто? Іноді багатий асортимент продукції призводить до того, що непідготовлений покупець просто розгублюється, не знаючи на якому виробнику зупинити свій вибір. Тим, хто віддає перевагу перевіреним брендам і готовий заплатити за відоме ім'я, відмінно підійде пральна машина «Вірпул» з фронтальним завантаженням. Чим же відрізняється продукція даного виробника? Насамперед, якістю збірки і матеріалів. Завдяки такому підходу всі прилади працюють без поломок досить тривалий час. Також варто відзначити просту панель управління, зручний ящик для порошку, класичний дизайн і інноваційні технології. Одним словом, весь модельний ряд «Вірпул» заслуговує на увагу покупців. Але в статті буде описана одна з найвдаліших моделей цього виробника – пральна машина Whirlpool AWS 63213. Про неї кажуть просто – геніальне творіння з компактними розмірами. Отже, давайте детальніше розглянемо технічні характеристики даного приладу, його переваги та недоліки. А також обов'язково ознайомимося з відгуками власників.

Пральна машина Whirlpool AWS 63213: характеристики, інструкція, відгукиОсобливості дизайну

Пральна машина Whirlpool AWS 63213 виконана в класичному дизайні. Колір корпусу – білий. Завдяки такому рішенню прилад відмінно вписується в будь-який простір. Лицьова панель поділена на три частини: по середині розташований люк, зверху – панель управління, знизу – фільтр зливу, прикритий декоративною планкою. Дверцята обладнана зручною ручкою. Панель управління оснащена дисплеєм. Є механічний регулятор, призначений для вибору режимів прання. Розташовується він по центру. Також є велика кількість кнопок управління. Деякі з них знаходяться під дисплеєм, решта – біля регулятора. На ящику для миючих засобів красується логотип виробника. На панелі управління є інформація про технічні характеристики. Викладена вона досить коротко, але виразно розповідає про важливі критерії. Це кількість завантаження білизни, клас ефективності і швидкість віджиму.
Пральна машина Whirlpool AWS 63213: характеристики, інструкція, відгукиТехнічні характеристики

Отже, у вашому будинку вже встановлена пральна машина Whirlpool AWS 63213. Інструкція – документ, з яким рекомендується ознайомитися в першу чергу. У ній є багато корисної інформації. До початку експлуатації варто вивчити технічні характеристики. Дана модель фронтального типу. Верхня кришка знімається, що досить зручно для вбудовування під столешню. Розміри приладу: 85x60x46 див. Про глибині варто поговорити детальніше. Саме вона є родзинкою цієї моделі. При максимальному заповненні барабана 6 кг білизни мати глибину не менше 50 см, - це, прямо сказати, рідкість. Мало приладів, які можуть похвалитися такими габаритами.
Даний апарат займає клітинку в сегменті економічної техніки. По енергоспоживанню він належить до найвищого класу – А +++ . Ефективність прання також достатнього рівня – А. Віджим здійснюється при швидкості 1200 обертів. Дана кількість обертань відбувається всього за одну хвилину. Цей показник відповідає класу – Ст. Пральна машина Whirlpool AWS 63213 оснащена інтелектуальним керуванням. Для прання призначене всього 18 програм. З них можна виділити режим «економ» і «експрес». Пропонується скористатися опціями попереднього прання, запобігання сминания, суперполосканием. Також є програми для особливих видів тканини – шести та інших делікатних матеріалів.
Пральна машина Whirlpool AWS 63213: характеристики, інструкція, відгуки

Перша експлуатація

Пральна машина Whirlpool AWS 63213 – незамінна помічниця для кожної господині. Однак для того щоб вона працювала бездоганно, необхідно перед початком експлуатації виконати рекомендації виробника. У чому вони полягають? Давайте розглянемо їх.
 • Перед установкою прилад необхідно повністю звільнити від упаковки і зняти транспортувальні болти.
 • З допомогою обертових ніжок виставити пральну машину по рівню.
 • Підключити апарат до системи водопроводу і каналізації. Для цих цілей використовуються тільки нові шланги, інакше можуть з'явитися протікання.
 • Прилад підключається до електромережі тільки через заземленную розетку. Важливо під час роботи пральної машини не займати її іншою побутовою технікою.
  Пральна машина Whirlpool AWS 63213: характеристики, інструкція, відгуки
 • Вибір миючих засобів

  Поломки і подальший ремонт пральних машин Whirlpool можна виключити у більшості випадків, якщо правильно підбирати миючі засоби. Виробник в інструкції пропонує ознайомитися з важливою інформацією, яка допоможе у їх виборі. Для цього існує чотири критерії:
 • колір білизни;
 • ступінь забруднення;
 • температурний режим;
 • тип тканини.
 • В даний час представлено декілька видів порошків і гелів, які використовуються в різних умовах. Наприклад, при 95° можна прати тільки біле білизна. При цьому застосовується досить ефективний миючий засіб з відбілювачем. Для кольорової білизни оптимальна температура – 40°-60°. Для такого типу розроблено спеціальні порошки м'якого дії. Вони не містять відбілювача. У їх складі є речовини, які насичують колір.
  Основна увага також приділяється типу миючих засобів. Для автоматичних пральних машин розроблені спеціальні суміші з низьким піноутворення, так як її велика кількість може привести до проблем в роботі приладу.
  Пральна машина Whirlpool AWS 63213: характеристики, інструкція, відгуки

  Переваги

  Торгова марка Whirlpool виробляє прилади, які мають багато вагомих переваг. Як було сказано вище, особливу увагу компанія приділяє якості. Збірка відмінна. Під час роботи нічого не стукає. Використовувані матеріали високої якості. А головним плюсом багато власники називають те, що при великій місткості дана пральна машина вузька. Whirlpool AWS 63213 відмінно віджимає. Має багато автоматичних режимів. При роботі практично не вібрує. Співвідношення ціни і якості ідеальне.

  Недоліки

  На жаль, пральна машина «Вірпул» з фронтальним завантаженням має і недоліки. До них можна віднести інформативний дисплей, на якому відображається тільки час прання з параметрами. Є складнощі з роботою регулятора, що відповідає за вибір режимів. Якщо не вважати клацання, то можна включити іншу програму. Короткий заливний шланг доставляє багато незручностей власникам. Гучний шум з'являється під час зливу води.
  Пральна машина Whirlpool AWS 63213: характеристики, інструкція, відгуки

  Коди помилок пральних машин «Вірпул»

  Пральні машини даного бренду оснащені системою самодіагностики. У моделях без дисплея помилки відображаються за допомогою певних комбінацій гарячих світлодіодів. Завдяки ним можна запобігти невелику несправність приладу. Однак враховуючи, що модель AWS 63213 має дисплей, то детальніше зупинимося на кодуванні, що складається з англійських букв і цифр. Всі власники повинні розуміти, що ремонт пральних машин Whirlpool краще проводити в спеціалізованих центрах. Тому якщо поломка сталася складна, то небажано самостійно розбирати прилад, тому що можна значно погіршити ситуацію. Отже, давайте розглянемо коди помилок.
 • FH (F01), F13 F23 – проблема з затокою води.
 • FA (F02) – активована система Aquastop. Вона сповіщає про поломки клапана, протечках, збої електроніки.
 • FP (F03) – не зливається вода.
 • F04 – порушення температурного режиму.
 • F05 – вийшов з ладу датчик NTC.
 • F06 F07 F10 F15 F26 F27 – проблеми з електродвигуном.
 • F08 F12 F22 – поломка Тена, вода не нагрівається.
 • F09 F24 – перевищено рівень води в баку.
 • F11 F19 – перепади в електромережі.
 • F14 (EEPROM), F16 F21 – несправності панелі управління.
 • F18 (Fod) – використовується неправильний тип миючого засобу.
 • F20 – не запускається режим прання.
 • FDL – порушення роботи блокіратора СМА.
 • FDU – не закрита дверцята люка.
  Пральна машина Whirlpool AWS 63213: характеристики, інструкція, відгуки
 • Пральна машина Whirlpool: відгуки

  Вивчаючи відгуки власників, можна зробити певні висновки. Практично ні в кого з них немає претензій до роботи апарата. З пранням, полосканням і віджиманням модель справляється на всі 100 %. Дизайн гарний, є програми для різних тканин. Можна самостійно вибирати температуру і швидкість обертання барабана при віджимі. Пральна машина Whirlpool (відгуки власників є підтвердженням) відноситься до економічним приладів. Особливої уваги заслуговує 15-хвилинний режим прання. Що стосується недоліків, то зауваження лише до галасливої роботі помпи і довжині заливного шланга.