Пральна машина "Атлант": відгуки покупців

447 0 Новини високих технологій

З появою автоматичних пральних машин життя людей стало набагато легше. Дані пристрої оснащені інтелектуальним керуванням, завдяки чому участь людини в процесі зведено до мінімуму. Тепер немає необхідності витрачати багато часу на те, щоб випрати речі. Достатньо просто укласти білизну в барабан, вибрати програму і запустити машинку. Однак така техніка коштує недешево. Що ж робити тим, хто не може дозволити собі дорогі апарати? Відмовляти собі в зручності? Звичайно ж, ні! І про це подбали виробники побутової техніки. У продажу є недорогі екземпляри, які по кишені всім верствам населення. Саме до цієї категорії належить пральна машина «Атлант». Відгуки про продукцію білоруської компанії в більшості випадків позитивні. Зауважимо, що у вітчизняного покупця холодильники цієї торгової марки вже давно користуються популярністю. А як йдуть справи з пральними машинами? Заслуговують довіри? Для того щоб відповісти на ці питання, необхідно вивчити відгуки реальних людей. Саме вони допоможуть дізнатися всі переваги і недоліки даних приладів, а також дозволять визначитися з вибором потрібної моделі.


Пральна машина "Атлант": відгуки покупців

Особливості виробництва

Пральна машина «Атлант», відгуки про яку будуть розглянуті нижче, проводиться в Білорусії. Завдяки цьому, прилади надходять у продаж з прийнятним цінником. Саме це робить їх конкурентоспроможними на російському ринку. В асортиментному ряді представлені моделі, вартість яких не вище 20000 рублів. Варто зауважити, що аналогічні пральні машини зарубіжних брендів на порядок дорожче. Якість продукції «Атлант», звичайно ж, поступається європейському. Справа в тому, що збираються пральні машини на підприємствах, які були побудовані ще при Радянському Союзі. Обладнання на цих заводах застаріло, тому розраховувати на інноваційні технологічні розробки не доводиться. Саме тому у відгуках про пральній машині «Атлант» часто можна знайти зауваження про високий рівні шуму під час роботи. Причина цього - слабка звукоізоляція. Найбільше даний факт засмучує тих людей, у яких вдома встановлено двофазний електролічильник. Для них дешевше прати в нічний час, тому основний критерій – тиха робота.

Позитивні відгуки

Незважаючи на те, що білоруська компанія не застосовує інноваційних розробок, покупці залишають багато позитивних відгуків про пральній машині «Атлант». Вони відзначають економічність приладів. Насамперед, багато звертають увагу на високий рівень енергоефективності. В модельному ряді немає примірників класом нижче А. Ступінь економічності не обмежується лише невеликим споживанням електроенергії, те ж саме можна сказати і про воду. Її витрата максимально знижений. До переваг білоруської продукції покупці також відносять і те, що при низькій вартості пральні машини обладнані дисплеєм рідкокристалічного типу. Також виробник реалізував над кнопками LED-індикатори, які не тільки є інформативними, але і надають техніці стильності.
Пральна машина "Атлант": відгуки покупців

Поговоримо про розміри

Кожен покупець, що вирішив придбати пральну машину «Атлант», повинен звернути увагу на її габарити. Справа в тому, що при її установці саме цей критерій буде головним. Для того щоб згодом не відчувати дискомфорт, необхідно встановити прилад таким чином, щоб він не заважав пересуватися, відкривати дверцята тумбочки і т. д. Відмінним рішенням для дуже маленьких приміщень стануть вузькі варіанти. У тих, які можна віднести до категорії «міні», показник глибини не буде перевищувати 35 див. Наступна серія підходить для встановлення на кухнях. Завдяки тому, що їх глибина становить 40-43 см, прилади легко вмонтувати в гарнітур. Є й такі зразки, які відносяться до стандартних. Найчастіше їх купують для установки у великих ванних кімнатах. Вони мають глибину від 48 до 51 див.

Обсяги завантаження білизни

Не менш важливим критерієм є обсяг завантаження. Варіанти «міні» не оснащуються ємкими барабанами. Як правило, за один цикл прання в них можна завантажити не більше 4 кг білизни. Такі моделі ідеально підходять для однієї людини або невеликих сімей. Якщо у квартирі або будинку проживає 4 людини, тоді обійтися міні-варіантом не вийде. Прийдеться вибирати модель побільше, тоді прання буде економічною, про що свідчать численні відгуки. Пральна машина «Атлант» на 6 кг в цьому випадку буде краще. Якщо вона здасться дуже великий, тоді зупинити свій вибір можна на моделях, розрахованих на 5 кг білизни.

А ось стандартні прилади розраховані на 7 кг. Така місткість, природно, відображається на габаритах, тому заздалегідь необхідно буде підшукати місце для установки.
Пральна машина "Атлант": відгуки покупців

Віджим

У більшості відгуків користувачі обговорюють швидкість віджиму. В машинах-автомат «Атлант» максимальна кількість обертів може відрізнятися. Важливо перед покупкою заздалегідь звернути увагу на цей момент для того, щоб потім не відчувати розчарування, так як в лінійці є моделі зі швидкістю віджимання до 800 об/хв. А, як показує практика, для деяких видів тканин цього може бути недостатньо. Популярністю у покупців користуються моделі, у яких кількість оборотів, скоєних барабаном у хвилину, становить 1000. Таким вимогам відповідає пральна машина «Атлант 60У1010-00». Відгуки власників про віджиманні в цьому апараті в основному позитивні. Однак деякі кажуть, що при пранні великих речей, наприклад, куртки або ковдри, починається сильна вібрація, що супроводжується гучним шумом (до 73 дБ). Але в кінцевому результаті білизна виходить практично сухим.
А ось для щільної тканини 1000 оборотів буде недостатньо. Наприклад, якщо в гардеробі багато джинсових речей, тоді краще придбати машинку, яка в режимі віджимання розвиває швидкість в 1200 обертів. В таких приладах навіть щільна тканина буде на виході практично сухий.

Автоматичні програми

Оцінюючи пральні машини білоруського виробництва, користувачі звертають увагу на наявність різних автоматичних програм. За цим критерієм прилади отримують високі оцінки, так як розробники передбачили можливість прання будь-яких видів тканин. Давайте коротко розглянемо програми, які були відзначені власниками, як важливі:
 • Тим, у кого є діти, рекомендується купувати моделі, оснащені спеціальним режимом – Дитячі речі. Дана програма реалізована в пральній машині «Атлант СМА 60У1010» (відгуки дозволяють отримати підтвердження).
 • Автоматичний режим по догляду за спортивним взуттям і одягом. Цей цикл спеціально розрахований для прання текстильних костюмів, кросівок. Дані програми називаються «Спортивний одяг» і «Спортивне взуття».
 • Передбачений і такий режим, як «Сорочки». Він призначений для того, щоб за короткий проміжок часу якісно відіпрати манжети і комірці.
 • Для джинсового одягу передбачена однойменна програма. В ній підібраний оптимальний температурний режим, який дозволяє зберегти тривалий час натуральний колір тканини.
 • Пральна машина "Атлант": відгуки покупців

  Пральна машина Атлант 35М102»: відгуки

  В категорії «оптимальне співвідношення ціни та якості», на думку покупців, перемогла модель ATLANT 35М102. Вона ідеально підходить для установки в невеликих квартирах. Відрізняється простим і зручним управлінням – є один регулятор і кілька кнопок. Переваги цієї моделі, на думку користувачів:
 • Наявність всіх необхідних програм, з відмінно підібраними параметрами.
 • Легко відпираються речі різного ступеня забруднення.
 • За час експлуатації власники помітили і недоліки. До них відносяться наступні моменти:
 • Іноді погано виполіскується порошок.
 • З часом апарат починає працювати досить голосно, причому шум з'являється не тільки при віджиманні, але і в режимі прання.
 • Пральна машина Атлант 60У108»: відгуки та короткі характеристики

  Ця недорога пральна машина (середня вартість-близько 16 тис. руб.) має хорошу місткість. За один цикл можна завантажити до 6 кг. Модель вважається ефективною в плані витрат електроенергії (клас А+) і води (45 л). Що стосується габаритів, то апарат відноситься до категорії стандартних (глибина – 48 см). Користувачі оцінили високо режим віджиму. Швидкість барабана – 1000 обертів. Її можна знижувати або повністю відключати віджим, якщо це потрібно. Виробник передбачив різні рівні захисту від протечек і дітей. Також в апараті встановлені датчики, які контролюють рівень піни і стежать за балансування барабана. Для прання речей з різних тканин передбачено 15 програм. Багато користувачі відзначили наявність спеціального режиму для вовни. З додаткових опцій були виділені самодіагностика, можливість дозавантаження білизни, індикація, оповіщення сигналом про закінчення роботи.
  Пральна машина "Атлант": відгуки покупців

  ATLANT СМА 60С1010-00

  Як і попередні моделі, пральна машина «Атлант 60С1010-00» отримала хороші відгуки. Користувачі задоволені містким барабаном (завантаження до 6 кг), економічністю (енергоспоживання – клас А++), якісним віджимом (1000 об/хв), 16 автоматичними програмами. Також виробник подбав про захист від протікань. Що ж власники зарахували до недоліків цієї моделі? Насамперед, гучний шум при віджиманні. На жаль, це слабка сторона всіх приладів даного виробника. Деякі власники звернули увагу на те, що вода після прання залишається в ущільнювачі дверей і в лотку. Це, звичайно ж, не критично, але постійно доводиться протирати ганчіркою. Також до мінусів можна віднести сильну вібрацію, яка з'являється під час віджиму.
  Пральна машина "Атлант": відгуки покупців

  ATLANT СМА 70С1010

  Тепер розглянемо відгуки про пральній машині «Атлант СМА 70С1010». Ця модель призначена для прання великого обсягу білизни – 7 кг. При цьому прилад є економічним, про це свідчить клас енергоефективності – А+++. Що стосується габаритів, то компактної цю машинку не назвеш – 85 x 60 x 48 див. Під час віджиму барабан здійснює 1000 оборотів в хвилину, це відповідає класу С. Користувачі у своїх відгуках відзначили наявність таких програм для прання:
 • ручна – при температурі 20°;
 • для спортивного одягу та взуття;
 • супершвидка прання – 15 хв.
 • Також були високо оцінені і інші можливості, такі як попереднє замочування, видалення плям, вибір температури і оборотів барабана в режимі віджимання, відкладений старт. Серйозні недоліки в коментарях озвучені користувачами не були.
  Пральна машина "Атлант": відгуки покупців

  ATLANT СМА 50У101-000

  Приблизно 15 тис. рублів стоїть пральна машина Атлант СМА 50У101-000». У відгуках кажуть, що за таку ціну недоліків прилад не має. У моделі встановлено багато різних програм – 21. З урахуванням, що допустимий обсяг завантаження 5 кг, машинку можна назвати вузькою. Глибина її корпуса становить 40 см. Кількість обертів барабана при віджиманні – 1000 обертів. Клас прання – А. Власники підтверджують, що речі добре відпираються. Зручна Панель управління. З лівого боку є обертова ручка, за допомогою якої вибираються програми. По середині панелі управління знаходяться кнопки. Ящик для миючих засобів оснащений зручною ручкою. Відкривається легко. Власники зійшлися на одній думці, що модель СМА 50У101-000 повністю виправдовує витрачені кошти.