Що таке ГС і СДЛ: розшифровка

154 0 Новини високих технологій

Всі сайти в інтернеті, будь то блог, візитка, інформаційний портал, або ще що-то, можна віднести до однієї з трьох груп: УГ, СДЛ і ГС. Що це таке, знає кожен вебмайстер, який вже трохи попрацював з сайтами. Для новачків ж ці абревіатури абсолютно нічого не говорять, хоча зустрічатися з ними доводиться дуже часто.

Що таке ГС і СДЛ: розшифровка

УГ, СДЛ і ГС: що це таке, як розшифровується?

«Сумовите гівно» або УГ. Зазвичай створюються новачками, такі сайти явно потребують доопрацювання, містять дуже багато неякісного контенту, адже хочеться як можна швидше заповнити сайт хоч чимось. «Сайт для людей» або СДЛ. Містять багато корисної інформації, добре оформлені і розраховані для того, щоб чоловік прочитав, зацікавився і повернувся на сайті не один раз. «Говносайт» або ГС. Що таке, напевно, знає кожен, створюються з метою заробітку на рекламі або для розкручування проекту. Контент повністю потрібен і не несе ніякого смислового навантаження, при цьому реклами міститься дуже багато.


Варто зупинитися на кожному докладніше.

Сайти для людей

Це справжні, якісні сайти, людина повернеться сюди не раз, адже міститься інформація є корисною та цікавою. Контент завжди унікальний і свіжий, приємний дизайн, а інтерфейс зрозумілий будь-якому відвідувачеві. Метою такого сайту буде не тільки заробіток, але і користь для людей.
Що таке ГС і СДЛ: розшифровка

ГС – що таке?

На жаль, в Мережі присутні не тільки якісні ресурси, існує безліч сайтів, створених тільки для отримання прибутку. Зміст і дизайн вельми сумнівні, а реклами стільки, що хочеться швидше закрити сторінку – ось відмінні риси ГС. Все зроблено на швидку руку: контент, як правило, скопійований або є тупий переклад з іноземного джерела. Заробляють на таких сайтах недовго, максимум пару місяців, потім пошукові системи заносять їх в бан. Якщо створювати такі сайти великій кількості, то можна сподіватися на непоганий прибуток.

УГ–сайт: як розпізнати?

На такому сайті нудно перебувати, контент не особливо корисний, не цікавий, як правило, неякісний. Дизайну явно не приділялося достатньо часу і уваги. Інтерфейс недостатньо опрацьоване. Такі сайти абсолютно марні: вони не приносять заробітку власнику і не цікаві відвідувачам.

Відмітні ознаки СДЛ

 • Завжди унікальний контент. Інформація оновлюється вчасно, іноді навіть швидше, ніж на інших ресурсах.
 • Інформація корисна і цікава для відвідувачів.
 • Контент різноманітний, містить не тільки тексти, але і картинки, таблиці, відео і т. д.
 • Пророблений дизайн, що підходить для даного ресурсу.
 • Цікаві доповнення, наприклад, калькулятор калорій, розрахунок вартості товару і подібні.
 • Вбудовані коментарі, форуми і чати, дають можливість відвідувачам спілкуватися між собою та оцінювати матеріал.
 • Навігація по сайту проста і зручна.
 • Реклама в розумних межах, ненав'язлива.
 • Присутній лічильник відвідуваності.
 • Відвідувачі повертаються назад, активно спілкуються в чаті, читають багато інформації.
 • Що таке ГС і СДЛ: розшифровка

  Відмітні ознаки ГС

 • Стандартний шаблон, взятий з безкоштовного доступу, встановлений, як правило, з усіма глюками і вірусами.
 • Інформація не унікальна, найчастіше вкрадена з інших сайтів, опублікована з помилками. Можливо, залитий просто безглуздий текст, не несе ніякої користі. Також це може бути яка-небудь книга, розбита на частини і опублікована в такому вигляді.
 • Присутні биті посилання, які не ведуть нікуди.
 • Хостинг найчастіше безкоштовний.
 • Дуже багато реклами, часто не відповідає тематиці сайту, реклама 18+.
 • Низька відвідуваність, менше ста чоловік в день.
 • Контент зовсім не оновлюється.
 • Адміністрація не підтримує зв'язок з відвідувачами.
 • Не індексується пошуковими системами.
 • Не має лічильника відвідуваності.
 • Зовсім не обов'язково наявність відразу всіх цих параметрів до ГС. Що це він, можна визначити за присутності хоча б декількох з них. СДЛ або ГС - що вибрати? Вирішувати кожен вебмайстер буде сам. Звичайно, ГС майже відразу допоможе власнику заробити грошей, але час життя такого сайту дуже невелика, зазвичай це два або три місяці. ГС швидко виходить з індексу, а іноді навіть не встигає в нього потрапити, адже пошукові роботи в наш час дуже швидко обчислюють ГС. Той час, коли ГС міг легко пробитися на перші рядки пошуку, давно минув. Заробітки власників сильно знизилися. Іноді такі сайти навіть не встигають окупити вкладені в хостинг і домен їх творцями гроші.
  Що таке ГС і СДЛ: розшифровка
  Над СДЛ потрібно намагатися, буквально вкладати в нього душу. Часу на створення такого сайту піде досить багато. Можливо, це буде всього кілька тижнів, але швидше за все, пара місяців. Потрібно продумувати і дизайн, і зручність інтерфейсу, користувач з легкістю повинен орієнтуватися на сайті і знаходити потрібний для себе контент. Оцінювати доведеться кожну дрібницю. Окрему увагу варто приділити інформації, вона повинна бути оригінальною, що відповідає тематиці сайту, її потрібно постійно освіжати. Під АГС (фільтр "Яндекса", заносить неякісні сайти в чорний список) потрапляє лише помилково і легко відновлюється в пошуку. Після створення за СДЛ потрібно постійно стежити. Дохід такий сайт почне приносити не відразу, але через час при правильному розвитку вкладення і старання окупляться творцеві.
  Що таке ГС і СДЛ: розшифровка
  Після прочитання статті кожен початківець веб-майстер дізнався, що таке ГС, СДЛ і УГ сайти. Враховуючи позитивні та негативні сторони цих видів, стає ясно, що ГМ - таке зовсім не актуальне в наші дні засіб для заробітку. СДЛ набагато надійніше, і прибутковіше. Але вибір, як і раніше, кожен робить самостійно.