"АвтоФон SE-Маяк": опис, характеристики і відгуки

196 0 Новини високих технологій

Відмінним доповненням для класичних автомобільних охоронних систем стали маяки - спеціальні пристрої, пеленгующие положення транспортного засобу. Такі гаджети непогано показали себе в якості самостійних охоронних комплексів. Одним з найбільш популярних і затребуваних вважається GPS маяк "АвтоФон SE-Маяк".

Особливості роботи маяка

Автовласники можуть точно визначати місцезнаходження особистих транспортних засобів завдяки автономної пошуковій системі "АвтоФон SE-Маяк" незалежно від того, в якій точці світу вони знаходяться. GPS-моніторингу транспортних засобів за допомогою маяків дозволяє швидко і просто дізнатися необхідні відомості. Система управляється за допомогою мобільного телефону, що підтримує необхідні технології. У відгуках на "АвтоФон SE-Маяк" автовласники зауважують, що за допомогою пристрою можна віддалено керувати деякими функціями автомобіля і додатковим устаткуванням. Системи такого типу працюють протягом трьох років, що дозволяє водієві розміщувати маяки у важкодоступних місцях.


"АвтоФон SE-Маяк": опис, характеристики і відгуки

Модель "АвтоФон SE"

Наймолодша модель у серії маяків. Володіє оригінальним принципом дії: раз на добу на номер власника транспортного засобу надсилається СМС з координатами автомобіля. Функціонал "АвтоФона SE-Маяк" включає в себе GSM, GPS/ГЛОНАСС, мікрофон для прослуховування розмов в салоні і акселерометр. Зовнішній мікрофон, до жаль, підключити до маяка не можна. Працює пристрій в режимі активного акселерометра, може відсилати повідомлення координатами при початку руху. Оптимально підходить для автомобілів, які залишаються на зимівлю в гаражі. У комплекті з маяком поставляються два корпуси, один з яких повністю герметичний.

GPS-функціонал маяка

Основне призначення "АвтоФона SE-Маяк" - відстеження місця розташування і пересування транспортних засобів. Дана модель вважається однією з найбільш популярних серед всієї лінійки продукції виробника і володіє наступним GPS-функціоналом:
 • Сплячий режим. Активується, якщо система не відправляє дані користувача або не використовується.
 • Прийом та передача даних здійснюється через системи ГЛОНАС, GPS, GPRS і GSM.
 • При коректної настройки "АвтоФон SE-Маяк" здатний визначити місцезнаходження транспортного засобу з похибкою у декілька метрів.
 • Система володіє широким функціоналом, що дозволяє зробити гнучку настройку.
 • Пристрій може працювати з додатковими датчиками нахилу, удари, падіння, перевороту та іншими.
 • В налаштуваннях системи можна регулювати чутливість датчиків і встановлювати інтервали реакції.
 • "АвтоФон SE-Маяк": опис, характеристики і відгуки

  Додаткові функції маяка

  Автовласники у відгуках на GPS-маяк "АвтоФон SE-Маяк" відзначають широкий функціонал системи стеження, який робить її могутніше аналогічних пристроїв:
 • Використовується апаратна платформа v.6.x.
 • Чорний GPRS-ящик вміщує 98 тисяч пакетів даних.
 • Вбудована клавіша SOS.
 • Повністю герметичний корпус.
 • Функція віддаленого оновлення програмного забезпечення системи.
 • Проста схема підключення маяка "АвтоФон SE" дозволяє встановити і налаштувати прилад протягом декількох хвилин.
 • Стійкість до перешкод і впливу блокуючих приладів.
 • Широкий функціонал автомаяка і доступна вартість роблять гаджет незамінною додатковим захистом для автомобіля. Водій може з точністю до кількох метрів визначити місце розташування транспортного засобу в будь-який момент часу.
  "АвтоФон SE-Маяк": опис, характеристики і відгуки

  Моніторинг

  Всі пристрої "АвтоФон SE-Маяк" можуть працювати в режимі моніторингу, використовуючи для збору інформації різні сервіси. Для великих автопарків виробник "АвтоФона" рекомендує використовувати сервіс Wialon Gurtam, оскільки він володіє широкими можливостями і більш гнучкими налаштуваннями. Єдиним його недоліком є платна основа, однак автовласникам пропонується безкоштовний пробний період.

  "АвтоФон-Реагування"

  Безкоштовний сервіс, що дозволяє швидко відшукати викрадений транспортний засіб, оснащене маяком "АвтоФон". У випадку викрадення автомобіля власник повинен здійснити дзвінок за спеціальним номером, вказаним в інструкції до "Автофону SE-Маяк", повідомити на гарячу лінію необхідні дані, написати заяву в ОВД і передати його номер в службу "АвтоФон-Реагування". Всі дані з системи на офіційному підставі будуть передані в ОВС. Дана служба реагування розроблялася спеціально для прискорення процедури пошуку викрадених транспортних засобів у співпраці з МВС.
  "АвтоФон SE-Маяк": опис, характеристики і відгуки

  "АвтоФон-Командер"

  Мобільний додаток для Android і iPhone, функціонал якого дозволяє налаштовувати маяк і керувати ним. У програмі досить вибрати необхідні параметри, після чого вони відправляються гаджетом в СМС-повідомленні. Мобільний додаток значно полегшує процес настройки "АвтоФона". У комплекті з маяком поставляється термо SIM-карта від компанії МТС з підключеним тарифом "Корпоративний онлайнер-АвтоФон". Працездатність сім-карти зберігається в температурному діапазоні від -40 до +105 градусів.

  Переваги "АвтоФона" в порівнянні з автосигналізацією

  Основним недоліком будь автосигналізації, на відміну від маяка, є наявність проводки, що підключається до певних точок транспортного засобу. Викрадачі можуть швидко і акуратно перерізати проводку, усунувши тим самим перешкоду у вигляді охоронної системи. Маяк "АвтоФон", навпаки, в комплекті не має ніяких проводів і відрізняється компактними габаритами, які дозволяють розмістити його в будь-якому місці. "АвтоФон SE-Маяк" володіє наступними перевагами:
 • Прийнятна вартість і висока ефективність системи. Середня ціна маяка становить 5 тисяч рублів.
 • Тривала робота системи в автономному режимі.
 • Управління додатковими функціями автомобіля за допомогою мобільного додатку.
 • Підтримка більшості мобільних операторів.
 • Збереження працездатності в широкому температурному діапазоні.
 • Мініатюрні габарити маяка дозволяють заховати його у важкодоступному місці.
 • Підтримка більшості пошукових систем і відстеження місцезнаходження транспортного засобу за допомогою ГЛОНАСС і GPS.
 • "АвтоФон SE-Маяк": опис, характеристики і відгуки

  Установка "АвтоФона"

  Пристрій для відстеження місцезнаходження транспортного засобу "АвтоФон" повністю автономно і не вимагає регулярної підзарядки або підключення до різних систем автомобіля. Всі налаштування системи здійснюються за допомогою мобільного додатку і стільникового телефону. Для активації роботи необхідно виконати наступні дії:
 • Вставити в маяк батарейки - під них відведено спеціальний відсік.
 • Встановити сім-карту і закрити системний блок герметичною кришкою корпуса.
 • Вибрати важкодоступне місце в автомобілі і сховати там маяк.
 • Завантажити на мобільний телефон спеціальний мобільний додаток і налаштувати систему за допомогою СМС-повідомлення.
 • При необхідності провести настройку додаткових функцій і отримати сповіщення від автомаяка.
 • "АвтоФон SE-Маяк": опис, характеристики і відгуки
  Установка стандартної сигналізації вимагає великої кількості часу і часто наявності спеціальних навичок або звернення в автосервіс за допомогою фахівців. Монтаж маяка "АвтоФон" може проводитися автовласником самостійно і за лічені хвилини, що особливо комфортно і зручно тим, хто не володіє необхідними навичками і не розбирається в бортової мережі машини. Додатковою перевагою "АвтоФона" можна назвати економію на послуги професійної установки автомобільної сигналізації. GPS-маяки працюють в будь-яких умовах, в тому числі і при екстремально низьких і високих температурах навколишнього середовища. Відшукати мініатюрний пристрій в автомобілі практично нереально, що зводить до нуля шанси його нейтралізації. Звичайно, повністю відмовлятися від установки стандартних автомобільних сигналізацій систем не варто: стовідсоткової гарантії і захисту від угону не може дати жоден охоронний комплекс. Незважаючи на це, маяки "АвтоФон" володіють своїми перевагами - приміром, з автовласника не стягується абонентська плата, оскільки оплачуються тільки текстові повідомлення. GPS-система оповіщає автовласника про незакритих вікнах або дверях автомобіля, вказуючи у надісланому повідомленні причину спрацьовування тривоги.
  "АвтоФон SE-Маяк": опис, характеристики і відгуки
  Маяк "АвтоФон SE-Маяк" представляє собою унікальне мініатюрний пристрій на базі GPS/ГЛОНАСС, здійснює моніторинг транспортних засобів. Система повністю автономна і не вимагає від автовласника ніяких вкладень і витрат, що гарантує високу ефективність і надійний захист автомобіля. Разом зі стандартною автомобільною сигналізацією маяк "АвтоФон" допоможе захистити машину від несанкціонованого проникнення і викрадення.