Холодильник BEKO CS 325000: опис, характеристики і відгуки

197 0 Новини високих технологій

Якщо запитати у хазяєчок, який прилад їм вкрай необхідний на кухні, всі в один голос скажуть – холодильник. І справді, без нього не представляється можливим зберігати як продукти, так і вже готові страви. Вибрати зараз найбільш привабливу модель – не проблема. Асортимент у магазинах воістину великий. Важко сказати, які саме з них краще, а які гірше. Все буде залежати від переваг покупця. Багато людей перед покупкою вивчають відгуки власників холодильників різних брендів. Тим, хто не в змозі дозволити собі обладнання преміум-класу, рекомендується звернути увагу на торгову марку BEKO. В бюджетному сегменті є досить приваблива модель. Холодильник BEKO CS 325000 користувачі вважають практичним і надійним. У ньому реалізовані інноваційні технології. Безперечною перевагою є те, що експлуатаційні характеристики моделі в повному обсязі відповідають вартості (до 20 тис. рублів). Отже, давайте ближче ознайомимось з її особливостями.

Холодильник BEKO CS 325000: опис, характеристики і відгуки

Опис

У Росії підвищеним попитом користуються холодильники з нижнім розташуванням морозильної камери. Саме така схема реалізована в BEKO CS 325000. Зовні агрегат виконаний в класичному стилі. Ручки камер (в холодильній – внизу, в морозильній – вгорі) – внутрішні. Двері холодильника мають оригінальну форму – з правого і лівого боку є характерні зрізи, завдяки яким вони виглядають об'ємно.


Що стосується габаритів, то дану модель можна назвати компактною. При висоті 158 см її ширина складає всього 54 см. А ось стандартна глибина – 60 див. Такі розміри дозволяють встановити холодильник навіть в невеликих кухнях. Також, що важливо, розробники передбачили можливість переважувати двері на різні сторони. Як вже було сказано вище, морозильна камера холодильника BEKO CS 325000 знаходиться внизу, а холодильна – вгорі. В останній встановлені полиці із загартованого скла. Всього їх чотири. При необхідності полиці можна регулювати по висоті, що дозволяє грамотно використовувати простір холодильника.

У морозильній камері знаходиться всього два ящики. Вони виготовлені з пластику. Завдяки прозорій поверхні, не відкриваючи їх, легко побачити, що знаходиться всередині. Раціонально задіяно і простір на двері. Тут розташовані три полки. Вони використовуються для зберігання банок, пляшок, яєць та інших продуктів.
Холодильник BEKO CS 325000: опис, характеристики і відгуки

Характеристики BEKO CS 325000

Вибирати холодильник треба не тільки за зовнішнім оформленням, а й по характеристикам. Давайте розглянемо основні параметри:
 • Економічність приладу відповідає класу A. Споживання в рік – 285 квтг.
 • Загальний обсяг – 224 л (175 л – холодильна камера, 49 л – морозильна).
 • Шум під час роботи двигуна не перевищує 41 дБ.
 • В комплектації є форми для зберігання яєць і для заморозки льоду.
 • Апарат працює коректно, якщо навколишня температура варіюється в діапазоні від +10°С до +32°С (клас SN).
 • Тип розморожування холодильної камери – крапельний, морозильної – ручний.
 • При відключенні живлення холод зберігається до 16 годин.
 • У добу заморожується 4 кг продуктів.
 • Є опція «суперзаморожування».
 • Панель управління – електромеханічна.
 • Компресор працює на изобутане (R600a).
 • BEKO CS 325000: відгуки

  Загальне враження про даної моделі в цілому позитивне. Власники виділили ряд переваг. Очолює цей список, по праву, приваблива вартість. Враховуючи, що даний апарат відмінно справляється з поставленими завданнями, витрати 16000-20000 рублів повністю виправдовуються. Також не можна не відзначити можливість самостійного регулювання температурного режиму. Допускається вибирати від 1 до 5°С. Максимальна межа морозильної камери – -18°С, а це для бюджетного холодильника зовсім навіть непогано. Компактні розміри є як перевагою, так і недоліком. Деякі власники незадоволені габаритами морозильної камери. Дійсно, вона трохи малувата. Однак якщо площа кухні не дозволяє встановити великий холодильник, то можна змиритися з цим недоліком. В деяких відгуках говорилося про ручках. Вони якісні, але людині з зростанням вище середнього буде непросто дотягнутися до них.
  Холодильник BEKO CS 325000: опис, характеристики і відгуки

  Висновок

  Підводячи підсумки опису моделі BEKO CS 325000 можна сказати, що даний агрегат – гідний екземпляр бюджетного сегмента. Звичайно ж, люди з високим достатком навряд чи звернуть на нього увагу, а от для сімей із середніми доходами і для тих, хто живе в невеликих квартирах, – ідеальний варіант. Важливо зауважити одне, що, незважаючи на невеликі розміри морозилки, відсутність системи No Frost, ця модель по праву може називатися надійною, практичною та якісною.