Датчик холостого ходу ВАЗ 2114: принцип роботи та можливі несправності

154 0 Новини високих технологій

«Лада» 14-ї моделі – вельми популярний в Росії автомобіль. Він являє собою вдосконалену версію «дев'ятки». Крім інжекторного уприскування, в конструкції ДВЗ з'явилося багато датчиків. Один з таких – ДХХ. Даний елемент необхідний для контролю та створення обертів двигуна в режимі холостого ходу. Датчик холостого ходу ВАЗ-2114 – це трохи неправильне назва елемента. Це регулятор холостого ходу. Всередині нього укладено електромотор, а також голка конусної форми. Цей елемент періодично виходити з ладу. Кожен власник автомобіля повинен вміти діагностувати цей датчик. І в сьогоднішній статті ми розповімо, як це зробити.

Принцип дії елемента

При повороті ключа і включенні запалювання шток, який перебуває безпосередньо на датчику холостого ходу ВАЗ-2114 висувається повністю і заходить в отвір, що є на патрубку дроселя. Потім регулятор обчислює потрібну кількість кроків, а голка повертається у своє початкове положення. Воно залежить від типу прошивки автомобіля. Так, для популярної «Січень 5.1» положення становить 110 кроків на гарячому моторі, а на прошивці від "Бош" – 50 кроків на прогрітому двигуні.
Датчик холостого ходу ВАЗ 2114: принцип роботи та можливі несправності
Коли агрегат досяг своїх робочих температур, в момент регулювання обертів датчик встановлений на позначці в 40. Зі зростанням або падінням кількості кроків повітря, який проходить через отвір в дросельному патрубку, постійно змінюється. Якщо шток висувається, то кількість кроків зростає, і навпаки. Повний хід штока датчика холостого ходу ВАЗа 2114-ї моделі - 250 кроків.
Датчик холостого ходу ВАЗ 2114: принцип роботи та можливі несправності
На новому регуляторі, який ще не встановлювався на двигун, відстань від штока до фланця становить не більше 23 міліметрів. При купівлі нового датчика слід виміряти довжину головки, яка виступає. В мотор подається певний обсяг повітря, який потрібен для нормального його функціонування. За рахунок цього регулюється холостий хід. Потім повітря досліджується ДМРВ, і по його кількості ЕБУ подає потрібну кількості палива через форсунки в циліндри. За допомогою ДПКВ ЕБУ контролює обороти колінчастого валу і змінює положення регулятора холостого ходу. Так здійснюється подача потрібної кількості повітря для оптимального згоряння палива.
Датчик холостого ходу ВАЗ 2114: принцип роботи та можливі несправності
Коли силовий агрегат ще не прогрітий, датчик холостого ходу ВАЗ-2114 регулює обсяг повітря так, щоб суміш була збагаченою. При цьому автоматично виставляються підвищені оберти. Так, можна відразу почати рух на автомобілі без необхідності попереднього прогріву.

Симптоми несправності

Встановлений в автомобілі бортовий комп'ютер має дуже обмежений функціонал і не здатний повідомити водія про несправності датчика холостого ходу на ВАЗ-2114. Комп'ютер, як і регулятор, не оснащені системою самостійної діагностики. Але є симптоми, які підкажуть, що РХХ вийшов з ладу.


Один з найбільш явних ознак, що свідчать про неправильну роботу датчика, – це нерівна робота силового агрегату на холостому ходу. Особливо яскравий симптом – мотор зупиняється, коли водій знімає машину з передачі при русі.
Датчик холостого ходу ВАЗ 2114: принцип роботи та можливі несправності
Характерні ознаки несправності датчика холостого ходу на ВАЗ-2114 – це низькі оберти після запуску силового агрегату «на холодну». Але всі ці ознаки повністю ідентичні тим, що бувають при виході з ладу ДПДЗ. Це ускладнює діагностику. Але як не заплутатися? Це перевіряється наступним чином – у випадку з ДХХ на приладовій панелі загориться лампочка «Перевірте двигун».

Як перевірити регулятор?

Якщо з'явилися ці ознаки, датчик холостого ходу ВАЗ-2114 потрібно перевірити. Деталь від'єднують від колодки. Потім потрібно переконатися, що на регулятор приходить потрібний для його роботи напруга. Виконати дану операцію можна за допомогою мультиметра. Перевірка виконується наступним чином. Потрібно вимкнути запалювання автомобіля, а потім виміряти напругу. Якщо його немає, то перевіряють всю ланцюг (в тому числі і ЕБУ). Якщо напруга є, а його рівень становить близько 12 В, то датчик справний. Швидше за все, розрядився акумулятор. Після цієї перевірки включають запалювання, а ДХХ приєднують до колодки. Датчик холостого ходу інжекторного ВАЗ-2114 несправний, якщо при цьому його голка не буде рухатися.

Демонтаж

Якщо після діагностики з'ясувалося, що причина в датчику, то його необхідно демонтувати і замінити. Даний елемент на автомобілях ВАЗ має невеликі габарити. Знаходиться він на дроселі, в посадковому місці. Демонтаж виконується дуже легко. Знаючи, де знаходиться датчик холостого ходу на ВАЗ-2114 (розташування елемента показано на фото нижче), потрібно відкрутити два гвинти. Іноді у рідкісних випадках може виникнути необхідність у знятті дроселя.
Датчик холостого ходу ВАЗ 2114: принцип роботи та можливі несправності
Демонтаж виконують наступним чином. Першим ділом автомобіль ставлять на стоянкове гальмо. Потім від'єднують мінусову клему акумулятора. Далі від'єднують колодку від регулятора. Обов'язково потрібно очистити місце, де датчик з'єднується з корпусом дроселя. Це потрібно, щоб бруд і іржа не потрапила в отвір. Потім викручують гвинти, які утримують датчик.

Чистка

Будь-які непрацюючі РХХ спочатку рекомендується ретельно очистити. Це дозволить остаточно переконатися в несправності. Дана процедура дуже проста і не зажадає від автовласника багато часу. Для роботи в нагоді очищувач карбюратора, а також універсальний засіб ВД-40.
Датчик холостого ходу ВАЗ 2114: принцип роботи та можливі несправності
Очищення виконують наступним чином. З регулятора знімається колодка. Далі на ватяну паличку наносять один з очисників. Потім паличкою ретельно обробляють контакти. Після цього можна відкрутити гвинти, на яких закріплений регулятор, і вийняти його з посадкового місця. Далі виконують візуальний огляд елемента. Якщо вдалося виявити чорну бруд і сліди масла, то чистять не тільки сам датчик, але і весь дросельний вузол. Якщо бруду немає, то злегка збризкують на пружину.
Датчик холостого ходу ВАЗ 2114: принцип роботи та можливі несправності
Коли датчик буде встановлюватися на своє місце, важливо максимально точно провести виміри відстані між корпусом і голкою РХХ. На нормально працюючому датчику цей зазор повинен складати 23 міліметра. Якщо датчик не запрацював після такої чистки, то можна говорити про знос направляючої голки або про внутрішнє обриві. В даних випадках ремонт неможливий, а вирішити проблему можна тільки шляхом заміни елемента.

Якісні датчики на ВАЗ

Досвідчені автолюбителі рекомендують купувати РХХ, виготовлені групою "Омега". Також непогані відгуки отримує продукція від КЗТА. Купити регулятор можна в будь-якому магазині запчастин, а ціна складе близько 350 рублів. При покупці варто перевірити, що магазин не пропонує підробку.

Висновок

РХХ – невеликий пристрій, який може створити водієві серйозні проблеми. Діагностувати і чистити даний елемент нескладно, а процес заміни потребують наявності мінімуму інструментів. Всі роботи легко можна зробити власними руками.