Супутниковий ресивер Skyway Nano 3 (відгуки)

80 0 Новини високих технологій

Супутниковий ресивер Skaway Nano 3 - дітище спільного виробництва компанії з Кореї FORTIS Inc і російської Skyway RUSSIA. Модель Nano 3 підтримує сучасний HDTV і застарілий цифровий формат SD. Прилад являє собою суперкомпактный однотюнерный ресивер бюджетного класу, однак за своїм функціоналом і можливостями він практично ні в чому не поступається своїм аналогам - Classic 4 і Droid.

Дизайн ресивера

Комплектація і зовнішній вигляд Skyway Nano 3 майже повністю повторюють попередню модель Nano 2. Єдиним винятком є те, що ресивер Nano 3 не оснащений USB-хабом. У ньому просто немає необхідності зважаючи на наявність трьох окремих USB-входів.


На передній панелі ресівера Skyway Nano 3 розташовується цифровий дисплей і елементи управління: кнопки включення техніки і гортання каналів. На задній панелі розміщений кардрідер, антенний вхід LNB IN, підтримує модулі CI+ слот CI, роз'єми HDMI, LAN, COM-порт, три USB-порти, виходи RCA, оптичний SPDIF і виходи, через які підключаються блок живлення, подовжувач ІЧ-датчика.
Супутниковий ресивер Skyway Nano 3 (відгуки)

Процесор ресивера

Як і дві інші моделі в лінійці, Skyway Nano 3 створений на базі нового продуктивного процесора STiH237 Cardiff, що володіє мінімальним енергоспоживанням, низьким тепловиділенням і широкими мультимедійними можливостями. Ресивер комплектується швидкісний оперативної пам'яттю DDR3 збільшеного об'єму, завдяки чому швидкість його роботи збільшена в декілька разів у порівнянні з аналогічними приладами інших марок і моделей.

Порти

Три високошвидкісні порти USB 2.0 дозволяють підключати до ресивера Skyway Nano 3 будь-які носії. Підтримка додаткового обладнання і пристроїв здійснюється через USB-порти: наприклад, підключення Wi-Fi адаптера дає можливість виходу в мережу інтернет без прокладки кабелю. Серфінг в світовій мережі значно прискорюється і спрощується при підключенні мишки.


З'єднання через порт Ethernet дозволяє включити ресивер Skyway Nano 3 в домашню локальну мережу і здійснювати обмін файлами між пристроями. Потужний процесор нової моделі забезпечує високу швидкість обміну даними. LAN-порт дозволяє не тільки підключатися до мережі інтернет, але і виконувати прошивку Skyway Nano 3: інтегрований інтернет-браузер надає можливість швидкого пошуку в інтернет-мережі без звернення до персонального комп'ютера. Синхронізація з сервісом YouTube дозволяє переглядати відеофайли на екрані телевізора.
Супутниковий ресивер Skyway Nano 3 (відгуки)

Відмінні риси ресивера Skyway Nano 3

Модель Nano 3 по праву може вважатися унікальним пристроєм на ринку подібної супутникової електротехніки завдяки своїм особливостям, які вигідно відрізняють її від аналогів:
 • Блок живлення ресивера винесений за межі корпусу і виконаний у вигляді адаптера 12V. Зручність такого рішення очевидна. У разі поломок блок живлення можна купити в будь-якому магазині електроніки та домашньої техніки, не вдаючись до ремонту і заміни самого ресівера. Додатковою перевагою є зменшення нагрівання приладу і зниження ймовірності виходу його з ладу в разі стрибків напруги.
 • Можливість розміщення ресивера в будь-якому місці приміщення за рахунок спеціального подовжувача, що йде в комплекті з пультом дистанційного керування. Сигнал з пульта ДУ буде проходити через будь-які перешкоди, у тому числі і через предмети меблів.
 • У комплекті з ресивером Nano 3 поставляється спеціальний тримач, завдяки якому пристрій можна прикріпити до задньої панелі телевізора.
 • Гнучка настройка шарінга Skyway Nano 3 і програмного забезпечення, створеного на базі операційної системи Linux, надає широкі можливості не тільки для користувачів, але і для програмістів, які можуть створювати різноманітні плагіни для управління і активації прихованих можливостей пристрою.
  Супутниковий ресивер Skyway Nano 3 (відгуки)

  Основні технічні характеристики Skyway Nano

 • Мультимедійний процесор STiH237 Cardiff.
 • 1.4 а версія HDMI-виходу.
 • Підтримка модуля умовного доступу CI+.
 • ОС Linux гарантує сумісність ресивера з більшістю пристроїв.
 • Підтримка популярного інтернет-сервісу YouTube.
 • Вбудований інтернет-браузер.
 • Кріплення Vesa Mount дозволяє встановлювати ресивер на задню панель телевізора.
 • Функція тайм-шифт.
 • Універсальний картоприймач.
 • Порти USB 2.0.
 • Зчитування файлів різних форматів.
 • Зручність і простота інтерфейсу меню.
 • Багатосупутниковий пошук і розумний сліпий пошук для HD і SD каналів.
 • Супутниковий ресивер Skyway Nano 3 (відгуки)

  Комплектація ресивера

 • Приймач Skyway Nano 3.
 • HDMI-кабель.
 • RCA-кабель.
 • Пульт дистанційного управління.
 • Інфрачервоний приймач.
 • Дві батарейки для пульта ДУ.
 • Спеціальне кріплення для телевізора.
 • Російськомовна інструкція з експлуатації ресивера.
 • Ресивер Skyway Light 2

  Модель Light 2 серед усіх ресиверів лінійки Skyway HDTV є наймолодшою і являє собою компактне однотюнерное пристрій бюджетної категорії. За своїм функціоналом і додатковим можливостям воно практично ні в чому не поступається Skyway Nano 3 і Classic 4. Основною відмінністю даної моделі є зменшена у два рази (у порівнянні з іншими ресиверами лінійки Skyway) пам'ять. Потужності аналогічного процесора STiH237 Cardiff достатньо для обміну файлами.
  Супутниковий ресивер Skyway Nano 3 (відгуки)

  Skyway Classic 4

  Модель Classic 4 як і обидва попередні (Nano 3 і Light 2) оснащена високопродуктивним процесором STiH237 Cardiff з широкими мультимедійними можливостями, які були відзначені користувачами у відгуках на ресивер Skyway Nano 3. Об'єм оперативної пам'яті моделі стандартний - 512 мб, завдяки чому пристрій може обробляти файли на високій швидкості. Порт Ethernet дозволяє підключати ресивер Classic 4 до локальної мережі і здійснювати обмін файлами між пристроями. Відкриття і обмін файлами виробляються на високій швидкості завдяки потужному процесору. Окремо варто відзначити функцію підтримки CAM-модулів, оснащених інтерфейсом CI+. Враховуючи вимоги, що пред'являються правовласниками контенту і телеканалами до операторів і зачіпають захист мультимедійної продукції від перехоплення і піратського використання, не дивно, що провайдери почали вводити обмеження на установку та експлуатацію звичних і зручних CAM-модулів. Нові модулі CI+ дозволяють сформувати між цифровим ТБ-приймачем і CAM-модуль розшифровки захищений канал, шифрування якого здійснюється за допомогою спеціальних сертифікатів. По суті, на приймачах лінійки Skyway HDTV можна переглядати всі телеканали, попередньо встановивши необхідний CAM-модуль з картою.
  Супутниковий ресивер Skyway Nano 3 (відгуки)
  Подібні моделі ресиверів, що підтримують інноваційний інтерфейс CI+, відкривають перед користувачами більш широкі перспективи (у порівнянні з дорогими і знаменитими приймачами Enigma2 які, на жаль, не володіють функцією підтримки CI+). Поєднання потужного процесора, функції підтримки унікального інтерфейсу CI+, сучасний медіаплеєр і широкий спектр можливостей для програмістів роблять супутниковий ресивер Skyway Nano 3 одним з найбільш багатофункціональних, цікавих і популярних приладів для любителів супутникового телебачення. Доступна вартість пристрою, що складає 6500 рублів, дозволяє придбати швидкий, потужний і надійний апарат. Виробник гарантує тривалу роботу ресивера і мінімальний ризик його поломок. У відгуках про нової моделі ресивера споживачі пишуть про його поліпшених якості - більш високій швидкості, можливості розміщувати в зручному місці, швидкісний ОП. Також наголошується, що ціна на нього цілком доступна.