Колонки Defender Hollywood 35: інструкція та відгуки

56 0 Новини високих технологій

Компанія Defender відома як постачальник недорогих і функціональних аудіопристроїв. У числі найбільш популярних моделей колонок від даного бренду — девайс Defender Hollywood 3551. В чому полягають його особливості? Що пишуть користувачі про свій досвід експлуатації даних колонок?

Колонки Defender Hollywood 35: інструкція та відгуки

Характеристики пристрою

Вивчимо для початку основні характеристики девайса Defender Hollywood 35. Пристрій має:
 • загальну потужність — 45 Вт, фронтальних і тилових колонок — 10 Вт, головного каналу — 5 Вт;
 • підтримку діапазону частот від 200 до 20000 Гц;
 • потужність сабфувера, що становить 20 Вт;
 • сабвуфер, підтримує частоти від 50 до 200 Гц;
 • дерев'яний корпус;
 • пульт управління в комплекті.
 • Фахівці відносять розглянуті колонки до шестиканальним рішень бюджетного класу.


  З точки зору поєднання функціональності і ціни девайс Defender Hollywood 35 можна віднести до найбільш конкурентними рішеннями на ринку. Зазначені характеристики пристрою не так часто можна зустріти в пропозиціях інших брендів, що випускають продукцію в бюджетному сегменті. Власне, в чому полягають особливості позиціонування відповідного девайса на ринку?

  Позиціонування колонок на ринку

  Сучасні аудіопристрої продаються в 3 основних сегментах ринку — бюджетному, середньому, а також Hi-End. Безумовно, в рамках кожного з них можуть бути додаткові класифікації. Крім того, існують підходи, згідно з якими ті чи інші види акустики відносяться до моделей, оптимізованим для клубів, ресторанів, сцен, офісного, домашнього застосування.


  Колонки Defender Hollywood 35: інструкція та відгуки
  Колонки Defender Hollywood 35 BK правомірно віднести до бюджетного класу, вони розраховані головним чином для використання у квартирі або в невеликому офісі. У разі відсутності альтернатив їх, звичайно, можна пристосувати і до розміщення в закладі громадського харчування, якщо його відвідувачі не надто вибагливі в оцінці якості звукового супроводу. Розглянуті колонки, безумовно, здатні відтворювати якісний звук, але зіставляти їх можливості з кращими зразками середнього сегмента, а також з девайсами Hi-End не цілком коректно. Ринок бюджетного аудіообладнання, як вважають багато фахівців, знаходиться в числі найбільш перспективних сегментів. Багато в чому це обумовлено зростанням цін на обладнання більш дорогих категорій. Користувачі, разом з тим, приймаючи рішення про економію, все ж розраховують при придбанні аудіообладнання все ж отримати продукт, здатний задовольняти основні потреби в одержанні гарного звуку. Тобто, ті виробники, які можуть запропонувати ринку девайси нижче за класом, але порівнянні по якості з більш складними пристроями, має право розраховувати на збільшення частки на ринку.
  Колонки Defender Hollywood 35: інструкція та відгуки
  Компанію Defender цілком можна віднести до таких постачальникам. Зовсім небагато бренди готові запропонувати ринку шестиканальное обладнання з досить великою потужністю, а також підтримкою широкого спектру частот. Як відзначають експерти, в подальшому на ринку може сформуватися тренд, згідно з яким межі між багатьма сегментами будуть стиратися: бюджетні моделі зможуть бути співставні, щонайменше, з девайсами середнього класу, якщо не з точки зору функціональності, то хоча б за якістю відтворення звуку. В цьому сенсі компанія Defender претендує на зайняття лідируючих позицій, вже зараз пропонуючи користувачам бюджетний девайс, порівнянний за якістю, так і за функціями з пристроями більш високого класу.
  Розглянемо тепер більш детально то, за рахунок яких параметрів продукт компанії Defender може витримувати конкурентоспроможність. Нас будуть цікавити насамперед такі аспекти, як функціональність пристрою, зручність управління ним — як з точки зору штатних засобів, так і в плані залучення додаткових пристосувань, нюанси підключення девайса до джерел звуку. Звичайно, вивчити відгуки користувачів також буде важливо для нас.
  Колонки Defender Hollywood 35: інструкція та відгуки

  Комплектація

  Корисно буде вивчити те, якою комплектації девайс поставляється на ринок. Всередині коробки, в якій продається пристрій, користувач знайде:
 • сабвуфер;
 • набір сателітів;
 • 3 сигнальних кабелів, а також 3 перехідника;
 • пульт з батарейками;
 • інструкцію;
 • гарантійний талон.
 • Кабелі, що поставляються в комплекті колонок, значно підвищують універсальність девайса: вони дозволяють підключати його до основних поширеним користувальницьким роз'ємів, наприклад до тих, що розміщені на звукової карти ПК або ж на DVD-плеєрі.

  Зовнішній вид

  Колонки можна назвати досить компактними, що полегшує їх встановлення в квартирі або в офісі. Девайс Defender Hollywood 35 випускається в 2 колірних модифікаціях — чорному, а також сріблястому. Можна вибрати той, що оптимально підійде під інтер'єр того або іншого приміщення. Сателіти, які йдуть в комплекті, оснащені гумовими ніжками, які дозволяють забезпечити стійкість колонкам при розміщенні на гладких поверхнях. Сабвуфер виглядає досить масивно. На ньому досить зручно — як можуть свідчити характеризують пристрій Defender Hollywood 35 відгуки — розташовуються елементи управління, а також різні індикатори. З допомогою відповідних компонентів користувач може включати колонки, вимикати їх, встановлювати оптимальний рівень гучності, а також вказувати джерело звукового сигналу.
  На задній панелі сабвуфера розташовані роз'єми, до яких підводяться кабелі — сигнальні і від сателітів. Комунікації при цьому здійснюються з використанням коннекторів типу RCA. Розглянемо тепер більш детально ключові функціональні компоненти пристрою Defender Hollywood 35. У числі таких — динамік.

  Компоненти колонок: динамік

  Відповідний апаратний компонент функціонує на основі смугового резонатора. Дане рішення дозволяє, насамперед, здійснити ефективне відтворення басів. З точки зору конструкції колонок динамік інстальований досить просто. Всередині сабвуфер розділений на 2 області невеликою перегородкою — на ній і установлений розглянутий апаратний компонент. Крім динаміка колонки Defender Hollywood 35также оснащені фазоінвертором, який використовується для забезпечення взаємодії внутрішніх областей сабвуфера і зовнішнього простору приміщення. Електронні компоненти. Що стосується електронної начинки девайса — така інстальована на невеликій платі, яка одержує живлення від трансформатора. Підсилювач функціонує на 3 мікросхемах, які змонтовані з використанням DIP-корпусів. В цілому, якість складання електронних компонентів Defender Hollywood 35 (відгуки користувачів можуть підтвердити це оцінюється як висока.

  Пульт управління

  Наступний найважливіший апаратний компонент колонок — пульт управління, який також включений виробником в комплект поставки девайса. Як відзначають користувачі, даний пульт характеризується компактністю і відмінною ергономікою. Працює він на 2 батарейки типу AA. Примітно, що функцій на пульті доступно більше, ніж при використанні тих елементів управління колонками, що розташовані на корпусі сабвуфера. Так, наприклад, використовуючи пульт, власник колонок може не тільки регулювати гучність відтворення мелодій і здійснювати вибір вхідного сигналу, але також налаштовувати звук по каналах. Крім того, використовуючи пульт, можна скидати настройки девайса на ті, що виставляються за замовчуванням.

  Тести

  Які практичні результати тестування колонок Defender Hollywood 35? Як показують результати роботи експертів, девайс добре справляється зі своєю роботою, якщо порівнювати його з можливостями пристроїв у тому ж бюджетному сегменті. Трохи бракує, як відзначають фахівці, підтримки високих частот, як це здійснено в професійних рішеннях. Відтворення звуку здійснюється з достатньою деталізацією, з високим рівнем гучності.
  Колонки Defender Hollywood 35: інструкція та відгуки
  Дуже сильно може змінюватися враження від прослуховування мелодій при різному розташуванні сателітів по кімнаті. З цим користувачеві Defender Hollywood 35 можливо, варто поекспериментувати. Але, безумовно, з урахуванням рекомендацій по експлуатації від виробника.

  Інструкція з експлуатації колонок: підготовка девайса до роботи

  Вище ми відзначили, що в комплекті поставки колонок Defender Hollywood 35 BK — інструкція. Даний документ містить ряд важливих положень. Насамперед, він регламентує підготовку відповідних пристроїв до роботи. Сателіти з відповідного документа класифікуються на фронтальні і тилові. Перші рекомендується розміщувати перед користувачем, причому відстань між ними повинна становити близько 2 метрів. Між фронтальними сателітами повинен розміщуватися сабвуфер. У свою чергу, тилові колонки повинні розташовуватися позаду користувача — під кутом від 30 до 60 градусів.
  Колонки Defender Hollywood 35: інструкція та відгуки
  Підключення Defender Hollywood 35 до комп'ютера або іншого джерела звуку слід здійснювати так, щоб перед колонками не було перешкод, які могли б спотворити відтворення звуку. При цьому потрібно виконати ще ряд рекомендацій по інструкції. Для того щоб підключити Defender Hollywood 35 до шестикомпонентному джерела, наприклад DVD-плеєра, необхідно використовувати 6 роз'ємів типу RCA, які розташовуються на задній панелі сабвуфера. У свою чергу, якщо здійснюється підключення до стереосигналу, джерелом якого може бути, наприклад, CD плеєр, то потрібно задіяти 2 роз'єми типу RCA, які розміщені на панелі AUX, що знаходиться на сабвуфері. Для того, щоб впевнитись у тому, що колонки підключені успішно до комп'ютера, можна скористатися спеціальним програмним забезпеченням від бренду-виробника.

  Інструкція до колонкам: безпека експлуатації девайсів

  Значна частина інструкції присвячена питанням безпеки експлуатації пристрою. Так, виробник застерігає користувача від розміщення колонок в сирому приміщенні, від використання девайса в умовах вібрації, впливу температури, прямих сонячних променів. Не рекомендується самостійно ремонтувати колонки Defender Hollywood 35. Інструкція наказує користувачам звертатися до організації-продавцю або ж в спеціалізований сервісний центр Defender в разі виникнення проблем в роботі з пристроєм. Рекомендується розташовувати колонки на стійких поверхнях. Не слід розміщувати на сабвуфері або сателітах важкі предмети. Бажано розташовувати сабвуфер так, щоб відстань між задньою панеллю і стіною становило не менше 10 див. Рекомендується встановлювати гучність звуку на колонках Defender Hollywood 35 BK на мінімумі при виключенні девайса. Перед тим, як підключати пристрій до джерел звукового сигналу, рекомендується знеструмлювати колонки. У разі якщо тривалий час використовувати девайс від Defender не планується — пристрій також слід відключати від електричної мережі.

  Відгуки користувачів

  Отже, ми вивчили загальні відомості про девайсі Hollywood 5.1 ознайомилися з основними нюансами експлуатації пристрою. Розглянемо тепер більш детально то, що говорять користувачі про колонки Defender Hollywood 35. Відгуки власників девайса можна класифікувати на такі основні категорії:
 • думки про функціональність пристрою;
 • оцінки зручності управління девайсом;
 • відгуки про якість відтворення звуку на колонках.
 • Розглянемо дані категорії думок докладніше.

  Відгуки про колонках: функціональність

  Колонки Defender Hollywood 35 як відзначають користувачі, можна віднести до найбільш функціональним у відповідному сегменті. Деякі бюджетні рішення можуть підключатися до джерел звуку в шестиканальному форматі. Девайс — в числі найбільш конкурентних з точки зору універсальності. Імпонують користувачам функції моніторингу роботи пристрою — як ті, що реалізовані апаратно, так і ті, що задіюються допомогою програмного забезпечення від фірми-виробника.

  Відгуки про колонках: зручність експлуатації

  Як оцінюють користувачі з точки зору зручності експлуатації колонки Defender Hollywood 35? Відгуки власників девайса дозволяють охарактеризувати його самим позитивним чином. Пристроєм можна керувати за допомогою апаратних компонентів, розміщених на сабвуфері, так і з використанням зручного пульта управління — і ці опції цілком можуть імпонувати користувачам. Підключення колонок здійснюється досить просто. Але головне при цьому - дотримуватись положень інструкції.
  Колонки Defender Hollywood 35: інструкція та відгуки

  Відгуки про колонках: якість звуку

  Ймовірно, одна з найважливіших характеристик будь-якого аудіообладнання — якість звуку, відтвореного при його використанні. У цьому сенсі акустична система Defender Hollywood 35 може бути віднесена, якщо розглядати думки користувачів, до лідируючим рішень у своєму сегменті. Незважаючи на те, що девайс відноситься до бюджетних, його апаратна начинка може забезпечити хорошу якість звуку при відтворенні мелодій в самих різних жанрах. За умови грамотного розміщення колонок, а також при досить високій якості запису музичного файлу — при прослуховуванні мелодій за допомогою розглянутих колонок можна отримати справжнє задоволення, і відгуки користувачів можуть підтверджувати це. Можливості девайса дозволяють прослуховувати аудіозаписи, насолоджуватися звуковим супроводом фільмів, комп'ютерних ігор, різних програм.

  Резюме

  Отже, компанія Defender, відома як постачальник недорогого звукового обладнання, пропонує ринку досить конкурентоспроможний продукт у вигляді колонок Hollywood 5.1. Дані девайси коштують недорого, але включають у себе всі ті функції, що стануть у нагоді починаючим меломанові, у багатьох випадках — досвідченому геймеру, і обов'язково — користувачеві, який просто вирішить провести час за прослуховуванням улюблених мелодій. Пристроєм зручно управляти, його настройка також здійснюється дуже просто. Девайс надійний, забезпечує гарну якість відтворення звуку, тобто, зі своїм головним завданням справляється прекрасно.