Акумуляторні пилососи Bosch: огляд, характеристики, рейтинг

208 0 Новини високих технологій

В даний час все більшу популярність набирають акумуляторні пилососи. Bosch – одна з компаній, яка займається їх випуском. Завдяки підвищенню споживчого попиту асортиментний ряд приладів постійно оновлюється. Характеристики новинок будуть представлені в статті. Пилососи, які не залежать від розташування розеток в приміщенні, багато покупців вважають зручними. Німецький виробник випускає моделі, що відрізняються компактними розмірами, надійністю і високою якістю. Практично всі акумуляторні пилососи Bosch (огляд деяких із них читайте нижче) мають відмінну потужність всмоктування. Даний параметр абсолютно не поступається стандартним приладів. При необхідності її можна регулювати. Для цього на корпус виводиться спеціальний перемикач. Власник може встановлювати один з трьох режимів: турбо (найпотужніший), середній і, відповідно, мінімальний.


На жаль, не обійшлося і без слабких сторін. До них можна віднести тривалість роботи на одному заряді. Однак німецький виробник досяг непоганих результатів у цьому критерії, збільшивши часовий проміжок до 60 хв, а в деяких моделях і до 75 хв. Для порівняння зауважимо, що прилади інших виробників оснащуються акумуляторами, запасу енергії яких вистачає на 35 хвилин роботи.

Акумуляторні пилососи Bosch: огляд, характеристики, рейтинг

Як вибрати?

Для того щоб підібрати найкращу модель, рекомендується вивчити рейтинг акумуляторних пилососів. Останні кілька років у цей список входить обладнання компанії Bosch. Існують певні критерії, за якими здійснюється вибір приладу. З них можна виділити п'ять основних. Давайте розглянемо їх:


 • Конструкція. Залежно від мети застосування дані моделі пилососів виробляються в різних варіаціях. Наприклад, прилади 2 в 1 (Handheld & Handstick) виконані у формі тростини з відокремлюваним ручної частиною. Також в асортиментному ряді є моделі з ременем, з допомогою якого пилосос зручно переносити під час прибирання на плечі.
 • Обсяг пилозбірника. Для приміщень з килимовими покриттями краще підбирати моделі, які оснащені ємними контейнерами або мішками. Для пилососа Bosch з вертикальною конструкцією розробники використовують пилозбірники об'ємом від 03 л і більше.
 • Комплектація. Перед придбанням рекомендується звернути увагу на насадки. Наприклад, легко впоратися з великим забрудненням допоможе обертова щітка.
 • Тривалість роботи. Враховуючи, що ці пилососи оснащені акумуляторами, то покупцям треба звернути увагу на його ємність. Наприклад, тривалість безперервної роботи може бути як 16 хв (ручний пилосос акумуляторний Bosch BHN20110), так і 75 хв (Bosch BBHMOVE1N). Останній примірник відмінно підійде для прибирання великих площ.
 • Особливості приміщення. З допомогою пилососа можна здійснювати прибирання поверхонь будь-якого типу, проте не у всіх моделях це передбачено. Перед покупкою варто вивчити можливості приладу для того, щоб очищати не тільки підлогу, але і кути, меблі, килимові покриття.
 • Акумуляторні пилососи Bosch: огляд, характеристики, рейтинг

  Думки про акумуляторних пилососах

  Тим, хто тільки збирається придбати акумуляторний пилосос німецького виробника, рекомендується ознайомитися з відгуками власників даної техніки. Популярність приладів цього типу говорить, звичайно ж, про великому списку переваг. Однак якщо уважно вивчити коментарі, то можна помітити, що акумуляторні пилососи Bosch все ж не позбавлені недоліків. Отже, давайте спочатку розглянемо плюси.
 • Зручна конструкція.
 • Невеликі габарити і мала вага.
 • Гідна потужність всмоктування.
 • Сучасна система фільтрації, яка не пропускає навіть найдрібніші частинки сміття.
 • Високі властивості маневреності.
 • Якісні насадки, не дряпають підлогове покриття.
 • Простота складання приладу.
 • Що ж користувачі віднесли до недоліків?
 • Обмежений часовий проміжок безперервної роботи.
 • Тривалість зарядки акумулятора (близько 12 год).
 • Відносно невелика ємність пилозбірника.
 • Висока вартість в порівнянні зі звичайними моделями.
 • Акумуляторні пилососи Bosch: огляд, характеристики, рейтинг

  Особливості

  Які особливості мають акумуляторні пилососи Bosch? Насамперед, звернемо увагу на фільтрацію. Так як дані прилади призначені для поглинання пилу, дуже важливо, який тип очищення повітря використаний виробником. Моделі німецької торгової марки оснащуються фільтрами, виготовленими за сучасними технологіями. Вони призначені для тонкого очищення, затримуючи до 99 % пилу. На пилососи встановлюються як одноразові з целюлози, так і багаторазові фільтри, виготовлені з фторопласту. Більшість вертикальних моделей в якості пилозбірника мають пластиковий контейнер. Він на відміну від мішка легко очищається від сміття. Прозорий матеріал дозволяє без особливої праці стежити за ступенем забруднення, що сприятливо впливає на потужність всмоктування. Максимально зручними є конструкції 2 в 1. Вони мають звичайну форму корпусу, однак доповнені переносним пилососом (ручним). Переваги таких моделей безперечні. Ручна частина досить невелика, тому ідеально підходить для прибирання у важкодоступних місцях.
  Акумуляторні пилососи Bosch: огляд, характеристики, рейтинг

  Bosch GAS 18V-1

  Акумуляторний пилосос Bosch GAS 18V-1 відрізняється гарним стильним дизайном. Він виготовлений у відповідності з новітньою програмою Flexible Power System. Фільтрація здійснюється за технологією «Циклон». Як стверджує виробник, заповнення пилозбірника не впливає на силу всмоктування. Для збору сміття використовується пластиковий контейнер об'ємом 17 л. Розробниками передбачена швидка його очищення. Працездатність приладу здійснюється за допомогою акумулятора літій-іонного хімічного складу. Напруга – 18 Ст. Двигун, встановлений в приладі, щітковий.
  Розміри пилососа – 184 x 121 x 142 мм. невелика Маса – 13 кг В комплекті надається фільтр, підлогова і щілинна насадка, подовжувач і два патрубка для відводу пилу.
  Акумуляторні пилососи Bosch: огляд, характеристики, рейтинг

  Bosch Athlet

  Всі акумуляторні пилососи Bosch відрізняються хорошою маневреністю і легкістю. Не стала виключенням і модель Athlet. Вага апарату складає 3 кг. На одному заряді здатний пропрацювати до 60 хв. Пил всмоктується з потужністю 25 Вт. Для збору сміття є контейнер ємністю 09 л. Висока ступінь прибирання забезпечується двоступеневою системою фільтрації. В апараті реалізована технологія Sensor Control, яка сповіщає про необхідність звільнити пилозбірник. Також є і система самоочищення – Sensor Bagless.

  Новинки

  Тепер можна розглянути характеристики нових моделей. Кожна з них заслуговує на увагу покупців. Рейтинг новинок складений в залежності від вартості.
 • Bosch BHN20110 – до 5000 руб.
 • Bosch BBH22454 – 9000-9500 руб.
 • Bosch BBH625W60 – приблизно 15 тис. руб.
 • Bosch BCH6ZOOO – близько 17 тис. руб.
 • Bosch BHN20110

  Ручна модель, призначена для домашнього використання, має досить компактні розміри (11 x 36.8 x 13.8 см). Про зручність використання каже невелика вага – 14 кг На корпусі є спеціальна ручка, на якій розташована клавіша включення. В якості пилозбірника використані мішки. Для пилососа Bosch BHN20110 розробники вибрали безпечний NiMH акумулятор, який забезпечує 16 хвилин безперервної роботи. Для повної зарядки потрібно близько 16 годин. Не можна не виділити систему High Airflow. Завдяки їй, розподіл сміття здійснюється максимально ефективно. В комплектації є щілинна насадка, яка ідеально підходить для очищення важкодоступних місць.
  Акумуляторні пилососи Bosch: огляд, характеристики, рейтинг

  Bosch BBH22454

  Для сухого прибирання можна придбати відмінну модель пилососа – BBH22454 (2 в 1). Тип конструкції – вертикальний + ручний. Габарити: 26.5 x 13.5 x 116 див. Маса апарату – трішки більше 3 кг. На корпусі встановлений регулятор потужності. Працює пристрій від акумулятора NiMH. На одному заряді пилосос зможе функціонувати до 50 хвилин. Для відновлення ресурсу елемента живлення знадобиться близько 16 годин. В пилососі відсутня мішок для збору пилу. Він був замінений на циклонний фільтр. Для акумуляторного пилососа Bosch BBH22454 не проблема впоратися з будь-яким видом покриття. Для цього в комплектації є необхідні насадки. Стежити за станом заряду дуже зручно. На корпусі є спеціальний індикатор. Ефективність збирання забезпечує система Easy Clean, в якій передбачено використання валика з щітками.

  Bosch BBH625W60

  Бездротовий пилососі «Бош BBH625W60» реалізована технологія SensorBagless, яка по праву може називатися унікальною. Вона відповідає за тиху роботу приладу на високій потужності. В апараті встановлений двигун LongLife. Для збору пилу є контейнер на 09 л. Його тип циклонний. Потужність всмоктування можна змінювати за допомогою спеціального регулятора – три рівня продуктивності. Харчування здійснюється за допомогою пилососа літій-іонного акумулятора. Його ресурсу вистачить на 60 хвилин. Відновити заряд до 100 відсотків можна за 6 годин. У комплектації передбачена спеціальна рухома щітка, яка кріпиться за допомогою шарнірного з'єднання. Для зручності користування на корпусі є плечовий ремінь.
  Акумуляторні пилососи Bosch: огляд, характеристики, рейтинг

  Bosch BCH6ZOOO

  Для тих, у кого є домашні тварини, відмінно підійде бездротовий пилосос «Бош BCH6ZOOO». Особливістю цієї моделі є унікальна щітка ProAnimal Brush, яка ефективно очищає поверхні будь-якого типу від шерсті. Виробник гарантує тривалий термін служби двигуна LongLife. Безперервно пилосос можна експлуатувати до однієї години. Працює він від акумулятора, виготовленого згідно літій-іонної технології. Очищення повітря здійснюється за допомогою циклонного фільтра. Дана модель відрізняється високим рівнем маневреності. Також є три режими роботи з різною потужністю. Для очищення сильних забруднень рекомендується використовувати Turbo. Цей рівень продуктивності забезпечує ефективну прибирання за короткий проміжок часу.