Відеореєстратор Sho-Me Combo Smart Signature: відгуки

122 0 Новини високих технологій

Їзда за кермом пов'язана з безліччю неприємностей і небезпек. В сучасних реаліях, принаймні в країнах СНД, переважна більшість водіїв не можуть уявити знаходження за кермом транспортного засоби без використання відеореєстратора. Цей прилад незамінний у багатьох ситуаціях на дорозі. Адже трапитися може всяке: ДТП, природний катаклізм, так і просто можна нарватися на хамовитого інспектора ДПС або нахабного учасника руху. Крім реєстратора, багато водіїв використовують пристрій, зване радар-детектором. Подібні прилади існують вже десятки років. Вони повинні попереджати водія про використання співробітниками ДПС засобів визначення швидкісного режиму автомобілів. «Стародавні» радар-детектори були недосконалі, вони вловлювали не тільки прилади державної автоінспекції, а й реагували на будь-які пристрої, що передають сигнал, тому водієві доводилося не раз напружуватися, реагуючи на хибний сигнал девайса.


Пізніше два пристрої були об'єднані в одне. Вийшов реєстратор з радар-детектором в одному флаконі (такий симбіоз називається комбо-пристроєм). Звичайно, перші пристрої такого плану були досить громіздкими, але за кілька років компанії-виробники автомобільної електроніки змогли мінімізувати розміри приладу, зберігши при цьому його багатий функціонал. Але проблема перешкод радарної частини з боку електронних пристроїв (наприклад, автоматичних дверей в магазинах) і помилкових спрацьовувань до недавнього часу залишалася невирішеною. І ось сталося: з'явилися нові пристрої, що визначають поширені типи радарів ДПС за їх унікальному набору частот («підпис», або сигнатурі) і не реагують на інші електронні пристрої.


Про одному з таких комбо-пристроїв, реєстраторі з вбудованим радар-детектором, і піде мова в цій статті. Воно називається Sho-Me Combo Smart Signature і, за відгуками власників, є одним з кращих девайсів такого плану на ринку.

Відеореєстратор Sho-Me Combo Smart Signature: відгуки

Комплект поставки

Відеореєстратор поставляється в невеликій прямокутному картонному боксі білого кольору. На лицьовій стороні упаковки нанесено зображення пристрою. Також на поверхню коробки нанесена інформація про основні технічні характеристики пристрою і його функціональних можливостях. Комплектація поставки Sho-Me Combo Smart Signature 2017 за відгуками, наступна:
 • сам девайс;
 • комплект кріплення на лобове скло;
 • адаптер живлення в прикурювач;
 • інструкція користувача;
 • гарантійна документація.
 • Власне, набір поставки досить спартанський, але все необхідне у коробці є.

  Зовнішній вигляд, дизайн, ергономіка

  Володіючи багатим функціоналом, відеореєстратор Sho-Me Combo Smart Signature, за відгуками, вийшов дуже компактним пристроєм. Дана модель має наступні розміри: довжина – 100 мм, ширина – 70 мм, товщина – 28 мм. Важить гаджет 120 грам. Праву частину фронтальної панелі пристрою займає об'єктив реєстратора, над ним, у кутку, розташований мікрофон. Зліва на передній панелі біля верхньої кромки знаходиться вічко радарного приймача. У нижній грані наведено назва моделі пристрою.
  Тильна панель зайнята дисплеєм з діагоналлю 231 дюйма, динаміком і п'ятьма кнопками, що відповідають за налаштування режимів роботи комбінованого пристрою.
  Відеореєстратор Sho-Me Combo Smart Signature: відгуки
  На верхньому торці знаходиться поздовжній паз для кріплення до держателя на лобовому склі, на нижньому присутні тільки технологічні отвори для вентиляції і наклейка з назвою моделі і серійним номером. На ліву грань гаджета винесені роз'єм для підключення зовнішнього живлення від прикурювача і слот для карт пам'яті micro-SD. На правій грані знаходяться додаткові решітки для вентиляції. Пристрій компактно, завдяки своєму розміру не закриває огляд дорожньої обстановки. Поворотний кронштейн дозволяє оперативно повернути об'єктив відеореєстратора в будь-якому напрямку. Зручний механізм забезпечує швидке зняття девайса з держателя.
  Відеореєстратор Sho-Me Combo Smart Signature: відгуки
  Розташування функціональних кнопок і грамотне розподіл інформації на екрані Sho-Me Combo Smart Signature, за відгуками, дає можливість комфортно перемикатися між режимами роботи девайса, не відволікаючись від керування транспортним засобом.

  Функціонал девайса

  Основні можливості Sho-Me Combo Smart Signature:
 • зйомка відео в дозволі FullHD;
 • захист файлу відеоролика від видалення при ДТП;
 • налаштування відображення даних про дату, час і швидкість руху;
 • автозапуск пристрою при запуску двигуна;
 • автоматичне відключення дисплея;
 • установка тривалості роликів;
 • вибір режиму зйомки: нічний або денний;
 • вбудований модуль GPS;
 • визначення основних радарних комплексів;
 • голосове попередження про зміну дорожньої ситуації;
 • наявність акумулятора, що забезпечує до 30 хвилин автономної роботи девайса.
 • Робота радарної частини

  До роботи вбудованого радар-детектора з боку користувачів жодних претензій не виникло. Завдяки фільтрації сигналів хибних спрацьовувань практично не спостерігалося. Sho-Me Combo Smart Signature, за відгуками в інтернеті, завчасно повідомляв про засідки інспекторів ДІБДР.
  Відеореєстратор Sho-Me Combo Smart Signature: відгуки
  Список обумовлених радарних комплексів:
 • "Стрілка".
 • "Робот".
 • "Кречет".
 • "Кріс".
 • "Кордон".
 • Аналіз якості знімається відео

  Завдяки сучасному процесору Ambarella A12 і використання чудовій матриці OmniVision OV4689 до відеозйомки, виробленої гаджетом, причепитися дуже важко. При перегляді роликів, знятих в денний час, можна відзначити чудову хорошу різкість і деталізацію зображення. Номери автомобілів інших учасників дорожнього руху залишаються читаються навіть на значній відстані. У нічний час, при русі у світлі придорожніх ліхтарів, Sho-Me Combo Smart Signature, за відгуками власників, також забезпечує хорошу різкість зображення і читаність реєстраційних знаків інших машин. Присутня система WDR, поліпшує якість зйомки при різкій зміні умов освітленості.

  Що в підсумку?

  У компанії Sho-Me вийшов чудовий комбінований девайс. Порівняно невисока (для такої функціональності) вартість пристрою, якісне виконання радарної та реєстраційної частин, а також можливість фільтрації перешкод від інших електронних пристроїв зробили свою справу. Sho-Me Combo Smart Signature A12 за відгуками, користується завидною популярністю у покупців.
  Відеореєстратор Sho-Me Combo Smart Signature: відгуки
  Враховуючи всі плюси даного гаджета і відсутність суттєвих недоліків, його можна сміливо рекомендувати до покупки.