Що краще - "Андроїд" або "Епл": особливості, характеристики і відгуки

72 0 Новини високих технологій

Щороку найбільш популярні операційні системи телефонів стають більш схожими один на одного. Потрібно зауважити, що таке запозичення і переробка ідей не є чимось дивним. Ні Apple, ні Google не дивуються. Їх не бентежить таке суперництво. У обох систем є свої шанувальники. Що краще - «Андроїд» або «Епл», розберемося далі. Слід зауважити, що у них є величезна кількість прихильників, які не можуть з ходу назвати переваги використовуваних операційних систем. Однак потрібно розібратися з тим, які моменти будуть найбільш оптимальними для користувачів. Розглянемо можливості операційних систем, а не телефонів, які розробляються конкретно для певної прошивки. Слід зауважити, що зараз найбільше популярна iOS, однак чим же вона виділяється? Дійсно, чи вистачить у неї аргументів для того, щоб стати набагато краще, ніж стабільно працюючий Android? Отже, відповімо на запитання: який краще смартфон - «Андроїд» або «Епл»?

Що краще - "Андроїд" або "Епл": особливості, характеристики і відгуки

AppStore

Вже давно Google намагається наздогнати за якістю AppStore додаток, однак все ще це йому не вдається. Раніше утиліта є найбільш якісним і приємним каталогом програм. Справа навіть не в кількості додатків, навпаки, в даному магазині їх набагато менше, ніж маркеті від Android. Мова йде конкретно про якість утиліт, а також самого магазину в цілому. Тому слід замислитися, що краще - айфон або Android?


Виробник перевіряє магазин досить часто, тому вірусів і шкідливих програм тут не знайдеш. З-за цього додатка Android сильно відстають від описаного, адже в останньому немає такої великої кількості непотрібних програм. Слід зазначити, що Android більш схильний до потрапляння в нього вірусів. Не можна сказати, що вони всі приходять через Google Play, однак те, що система не захищена, – це факт. Також потрібно відзначити, що багато якісні програми спочатку виходять на iOS, тільки потім розробляються аналоги під Android.

Як би прихильники «Андроїда» не захоплювалися цією системою і не намагалися переконати в тому, що Google Play оптимальніше, однак, якщо в цьому питанні вибирати те, який телефон краще - «Андроїд» або «Епл», слід віддати перевагу саме останній.
Що краще - "Андроїд" або "Епл": особливості, характеристики і відгуки

Зручності роботи і простота інтерфейсу

Ті, хто вже давно використовує Android, впевнені, що нічого краще цієї операційної системи не існує. Також зустрічається багато коментарів про те, що люди, які не можуть швидко розібратися в цій ОС, м'яко сказати, дурні. Однак слід зауважити, що в дійсності літнім і дітям набагато простіше зрозуміти саме систему iOS. Android надто хитромудра «операційка», в якій швидко може розібратися тільки людина, що вже мав справу з подібною прошивкою.

Кращий варіант

Говорячи про те, що краще - «Андроїд» або «Епл», описуючи дане питання, слід сказати, що другий є більш простим. У нього є одна кнопка і ніяких інших меню. Повернути назад або ж додаткових функцій, а також зайвих клавіш тут немає. Для просунутого користувача таке буде доставляти дискомфорт, однак для тих, хто тільки починає освоювати смартфони, знайомство з операційною системою від Apple буде набагато простіше.
Але потрібно відзначити деякі недоліки. З кожним роком ці обидві системи запозичують один у одного мінуси і плюси. На жаль, одна з останніх версій iOS «порадувала» всіх своїх користувачів тим, що має безліч помилок, і відзначилася нестабільною роботою. Якщо говорити про "Андроїд", то, як правило, він більш гнучкий, і для того щоб виправити якісь баги, досить встановити сторонню оболонку. Однак, якщо порівнювати їх по простоті інтерфейсу, то Apple тут помітно перевершує.
Що краще - "Андроїд" або "Епл": особливості, характеристики і відгуки

Підтримка версій операційної системи

Якщо для людини важлива підтримка нових версій, то кажучи про те, що краще, Android або Apple, все ж останній знову перевершує «зеленого чоловічка». Одна з переваг операційної системи iOS полягає в певному нюанс. Мова йде про те, що нову версію можна поставити навіть на ті пристрої, які вийшли в світ три або чотири роки тому. Для Android насправді це недозволена розкіш. Тому слід замислитися, що краще - «Андроїд» або Apple? Лінійка Nexus володіє операційною системою, для якої оновлення виходить найчастіше, однак настільки тривалою підтримкою вона похвалитися не може. Якщо говорити про велику кількість виробників, то слід зазначити, що, як правило, вони не люблять встановлювати на бюджетні моделі найбільш актуальну версію операційної системи.

Статистика

Слід зауважити, що на даний момент близько 80 % всіх робочих телефонів від «Епл», випущених коли-небудь, функціонує на iOS 10. На 9-й версії залишилося близько 16 %, і приблизно 5 % використовує попередню модифікацію операційної системи. Говорячи про те, чому замість iPhone краще вибрати Android, слід зауважити, що на даний момент практично кожне десяте пристрій, що працює на «Андроїд», досі функціонує на прошивках, які були випущені в 2012 році. Зараз близько 31 % користувачів користуються «Зефір» і трохи менше найбільш старої Lollipop.
Що краще - "Андроїд" або "Епл": особливості, характеристики і відгуки

Відсутність зайвого програмного забезпечення

Кілька браузерів, два або три додатки магазинів, антивірус, служба підтримки, яка не працює, некорисна програма для читання книг, офіс з підпискою на 10 днів, близько 5 нецікавих ігор, клієнти китайських соціальних мереж, а також додаток головне – утиліта, яка очищує пам'ять. Про який же операційній системі зараз йшла мова? Звичайно ж, Android. На даний момент цей набір є стандартним для планшетів і смартфонів, які працюють на цій операційній системі. Особливо якщо мова йде про бюджетному і середньому сегменті.
Велика кількість виробників намагаються виправдати відсутність власної оболонки, тому встановлюють в систему все більше сміттєвого софту. Відповідно, будь-яка людина на питання про те, що краще - «Андроїд» або «Епл», відповість, що Apple, так як в iOS подібного не зустрічається. Тут встановлено тільки мінімум додатків, більше того, багато дозволяється видалити з робочого столу. Якщо потрібно щось інше, то можна зайти на офіційний магазин і викачати це. Користувач буде сам вирішувати, чим зайняти все вільне місце в пам'яті. Йому не доведеться витрачати час на те, щоб зрозуміти, як отримати root-права і видалити зайве програмне забезпечення. Слід також відзначити, що в «Андроїд» нерідко вбудовані додатки мають віруси.
Що краще - "Андроїд" або "Епл": особливості, характеристики і відгуки

Нюанси софта

Навіть з вищеописаними нюансами iOS і Android мають свої переваги. Наприклад, вбудовані можливості 3D Touch, які дозволяють додати фото в «Instagram» або «ВКонтакте» лише в один клік. Це досить зручний додаток, яке не потребує багатьох рухів. Є корисна функція Continuity, яка зараз зустрічається вже і на Android. Однак усе більш успішно вона реалізована на iOS. Також вона дозволяє легко переносити налаштування будь-яких програм з телефону на комп'ютер. Ще слід відзначити серед переваг айфона те, що можна синхронізувати з будь-якими своїми пристроями, які теж працюють на iOS. Якщо чоловік почав писати лист або замітку на одному девайсі, він завжди може продовжити робити це на іншому. Причому таке стосується не тільки пошти та будь-яких вбудованих додатків. Можна приймати дзвінки на айпад, якщо телефон знаходиться поза зоною досяжності. Повідомлення відправляти і отримувати також дозволяється через планшет або комп'ютер.
Що краще - "Андроїд" або "Епл": особливості, характеристики і відгуки

Додаткові опції

Тому, кажучи про те, що краще - «Андроїд» або «Епл», все ж слід сказати, що операційна система iPhone набагато ефективніше. Вона має функцію Airdrop, яка дозволяє всім власникам "яблучних" пристроїв передавати і отримувати будь-які файли. Це система є аналогом Bluetooth, який, в принципі, на телефонах не встановлено. Однак сучасна утиліта має більш спрощений функціонал, нею легше користуватися, також вона отримала високу швидкість передачі. За допомогою AirPlay можна відтворювати музику з одного пристрою на іншому. Це все працює без установки яких-небудь сторонніх додатків і танців з бубном, як того вимагає Android. Тому кожна людина для себе має вирішити, який смартфон краще вибрати - Apple або Android? Звичайно, все вищеописане можна використати і на «Андроїд». Однак для цього потрібно дуже багато зусиль при здійсненні налаштувань програмного забезпечення і пошуку необхідної утиліти. До речі, треба зауважити: не факт, що вийде реалізувати більш-менш працездатний додаток, так як Android, в принципі, не розрахований на такі опції.
Що краще - "Андроїд" або "Епл": особливості, характеристики і відгуки

Підсумки

У даній статті наведено порівняння: що краще - «Андроїд» або айфон. Стає помітно, виходячи з вищеописаного, що в будь-якому випадку «Епл» набагато ефективніше. Так, є недоліки, з якими власники не готові миритися, але якщо говорити об'єктивно все "яблучні" пристрої працюють стабільніше. При купівлі слід вибирати той прилад, який має не останню версію – це порада від користувачів. Як правило, саме такі телефони працюють ефективніше. У них немає недопрацьованих помилок чи багів. Звичайно, що краще - iPhone або Android, кожен повинен вирішити сам для себе, проте в даному питанні все очевидно. «Андроїд» більше підійде для людей, які люблять міняти версії прошивки кожну тиждень або воліють відкриту систему. В даному питанні «Яблуко» помітно поступається – «операційка» закрита. Іноді виникають труднощі навіть при звичайному оновлення по повітрю. Перед покупкою потрібно зважити всі за і проти і точно визначитися зі своїм вибором.