Гальмує "Яндекс.Браузер" - що робити? Комп'ютерні віруси та антивірусні програми. Як почистити "Яндекс.Браузер"

86 0 Новини високих технологій

Сьогодні належить дізнатися, чому гальмує "Яндекс.Браузер". Що робити в тому чи іншому випадку? Які поради і рекомендації допоможуть виправити ситуацію? Розібратися у всьому цьому простіше, ніж може здатися. Але причин гальмування браузера дуже багато. Які існують способи прискорення роботи даної програми? Про все це буде розказано далі. Цілком ймовірно, що "гальма" - це наслідок серйозних проблем з комп'ютером або операційною системою. Або ж подібне явище являє собою незначний збій?


При запуску

Деякі користувачі скаржаться на те, що у них "Яндекс.Браузер" гальмує при запуску. Причин такого явища багато. Не можна точно сказати, чому так відбувається.
Гальмує "Яндекс.Браузер" - що робити? Комп'ютерні віруси та антивірусні програми. Як почистити "Яндекс.Браузер"
Цілком імовірно, що у вас старий комп'ютер. І він не "тягне" "Яндекс.Браузер". Вкрай рідкісне явище, але воно має місце. Рішення проблеми полягає в зміні браузера на менш вимогливий або в заміні комп'ютера на більш потужний. Взагалі, якщо саме при запуску гальмує "Яндекс.Браузер", слід добряче поміркувати над причинами даного явища. Швидше за все, повільна робота програми буде обґрунтовуватися певними проблемами. Якими саме?

Простір

Гальмує "Яндекс.Браузер"? Що робити в даному випадку? Перевірити простір на жорсткому диску. Якщо точніше, то увага приділяється розділу, на якому встановлена операційна система. Зазвичай він позначається як "Диск C". Брак місця на диску уповільнює роботу всіх програм, не тільки браузера. Саме тому "Яндекс.Браузер починає гальмувати, причому як при запуску, так і при роботі. Єдине рішення - це очищення жорсткого диска від зайвих документів і файлів. Як тільки простір з'явиться, працездатність браузера повернеться.


Комп'ютерні проблеми

Гальмує "Яндекс.Браузер"? Як виправити дану ситуацію? Щоб зробити це, необхідно правильно визначити причину появи цієї проблеми. Якщо перераховані способи не допомогли, рекомендується замислитися над ще одним питанням.
Гальмує "Яндекс.Браузер" - що робити? Комп'ютерні віруси та антивірусні програми. Як почистити "Яндекс.Браузер"
Як давно робилася дефрагментація диска? І взагалі, чи виконувалася вона на комп'ютері? Справа в тому, що даний процес серйозно впливає на працездатність операційної системи. Дефрагментація допомагає прискорювати відповідь комп'ютера на дії користувачів. Цей процес "наводить порядок" у файловій системі і програмах. За рахунок цього прискорюється робота ОС. Гальмує "Яндекс.Браузер"? Що робити? Провести дефрагментацію жорсткого диска. Дана функція є стандартні можливості Windows. Після завершення процесу рекомендується перезавантажити комп'ютер.

Кеш

Ще одна причина, по якій можуть виникати проблеми з працездатністю браузера, - це заповнений кеш. Не виключено, що користувач просто не здійснював чистку пам'яті програми. І тому в неї скупчилися різноманітні зайві файли, завантажують процесор і оперативну пам'ять. Як почистити "Яндекс.Браузер"? Зробити це не так важко. Навіть новачок впорається з цим завданням. Досить відкрити додаток, зайти в налаштування і вибрати пункт меню "Історія". Далі доведеться відзначити галочками "Очистити історію" і "Очистити кеш". Дії необхідно підтвердити. Після цього "Яндекс.Браузер" краще перезапустити.
Гальмує "Яндекс.Браузер" - що робити? Комп'ютерні віруси та антивірусні програми. Як почистити "Яндекс.Браузер"

Але перед цим рекомендується очистити історію завантажень. Для цього, знаходячись у браузері, необхідно натиснути на Ctrl+J, потім вибрати "Видалити завантаження". Тепер працездатність програми повинна підвищитися. Відтепер зрозуміло, як почистити "Яндекс.Браузер".

Плагіни

Ще один варіант - це велика кількість різноманітних розширень і плагінів в програмі. При запуску "Яндекс.Браузера" відбувається автоматичний запуск відповідного софта. Тому працездатність утиліти падає. Єдине вірне рішення - це видалення зайвих плагінів. Для цього доведеться відвідати налаштування "Яндекс.Браузера", вибрати там "Плагіни", потім переглянути з'явився на екрані список. Далі здійснити видалення всіх зайвих і непотрібних плагінів. Це обов'язково хоч трохи, але допоможе. Все одно гальмує "Яндекс.Браузер"? Що робити? Це ще не всі способи виправлення ситуації. Існує кілька прийомів, які обов'язково допоможуть в тих чи інших випадках.
Гальмує "Яндекс.Браузер" - що робити? Комп'ютерні віруси та антивірусні програми. Як почистити "Яндекс.Браузер"

Реклама

Ще однією причиною такого явища стає реклама в браузері. Різноманітні банери, рекламні сторінки та інший спам значно знижують швидкість роботи браузерів. Тому доведеться позбутися від перерахованих складових. Як це зробити? Рекомендується встановити плагін під назвою AdBlock. Він призначений для захисту браузера від реклами і спаму. Після встановлення відповідного софта можна сподіватися на прискорення роботи "Яндекс.Браузера".

Віруси

Величезну роль у досліджуваному питанні відіграють комп'ютерні віруси та антивірусні програми. Справа в тому, що найбільш поширеною причиною повільної роботи комп'ютера і браузера стають саме шкідливі програми, які проникли в операційну систему. Вони руйнують комп'ютер. Як вже було сказано, основною причиною "гальм" в браузерах стають саме комп'ютерні віруси. І антивірусні програми допомагають позбутися від цієї зарази. Достатньо здійснити сканування, а також натиснути на пункт "Видалити" після перевірки ОС. Але попередньо користувачеві буде запропоновано "Лікувати" небезпечні об'єкти.
Які антивіруси найкраще справляються з пошуком і видаленням вірусів? На сьогоднішній день поширені такі варіанти:
 • Dr. Web.
 • Avast.
 • NOD32.
 • Інші антивіруси теж можна використовувати. Додатково рекомендується скористатися програмою для пошуку шпигунів на вашому комп'ютері. Наприклад, SpyHunter.
  Гальмує "Яндекс.Браузер" - що робити? Комп'ютерні віруси та антивірусні програми. Як почистити "Яндекс.Браузер"

  Реєстр

  Навіть після всіх перерахованих методів гальмує "Яндекс.Браузер"? Як виправити становище? Можна спробувати провести очищення реєстру комп'ютера. Процес допомагає дійсно часто. Краще вдатися до допомоги додаткового софта, щоб процедура пройшла без особливих проблем. Гальмує "Яндекс.Браузер"? Як виправити ситуацію і почистити реєстр ПК? Для поставленої мети можна скористатися CCleaner. Програма запускається, потім у ній потрібно натиснути по черзі на кнопку "Аналіз" (тут доведеться трохи почекати, поки комп'ютер здійснить перевірку), потім - "Очищення". От і все. Після цього реєстру буде очищений. До речі, на жорсткому диску (на розділі з операційною системної) з'явиться трохи вільного місця. Браузер при цьому повинен бути закритий.

  Переустановка

  Останній прийом - це повторна інсталяція програми. Іноді відповіді на питання про те, де налаштування "Яндекс.Браузера", які допоможуть виправити гальма, які антивіруси використовувати і яким чином можна провести чищення комп'ютера, не допомагають. Тоді рекомендується повністю видалити "Яндекс.Браузер". У деяких випадках неправильна ініціалізація програми призводить до виходу програми з ладу.
  Гальмує "Яндекс.Браузер" - що робити? Комп'ютерні віруси та антивірусні програми. Як почистити "Яндекс.Браузер"
  Це вкрай рідкісний випадок, але виключати його не можна. Видалення та встановлення "Яндекс.Браузера" проводиться стандартними способами. Нічого скрутного в цьому немає. Відтепер зрозуміло, як почистити "Яндекс.Браузер", а також що робити, якщо в ньому з'явилися "гальма".