C:WindowsSystem32Sdclt.exe — невід'ємна складова Windows

32 0 Новини високих технологій

Вихідний файл sdclt.exe є невід'ємною частиною операційної системи і рідко викликає проблеми. Знаходиться в папці за адресою: C:WindowsSystem32Sdclt.exe. Визначено такі розміри вмісту файлу для Windows: 1169408 байт (57 % всіх випадків) або 1131008 байт. На панелі задач, поряд з годинником є значок цієї програми. C:WindowsSystem32Sdclt.exe — це системний файл ядра ОС.

C:WindowsSystem32Sdclt.exe — невід'ємна складова Windows

Опис

Несистемні процеси, такі як sdclt.exe, відносяться до системного програмного забезпечення. Оскільки більшість додатків зберігають дані в реєстрі системи, цілком ймовірно, що з часом реєстр піддасться фрагментації і скопіює неприпустимі записи, які можуть вплинути на продуктивність ПК. Рекомендується систематично перевіряти його, щоб мінімізувати проблеми з уповільненням sdclt.exe.


Програмні файли можуть зробити сильний вплив на продуктивність операційної системи. Процес C:WindowsSystem32Sdclt.exe не вважається інтенсивним, але при знаходженні в переліку автозавантаження може призвести до уповільнення роботи комп'ютера. Рекомендовано відключити автоматичний запуск цієї програми, так як безліч процесів в системі може вплинути на продуктивність ПК. Щоб зменшити перевантаження системи, рекомендовано використовувати утиліту настроювання системи Microsoft вручну, щоб знаходити і відключати процеси, які автоматично запускаються при старті ОС. Також корисні програми для автоматичного сканування та ідентифікації будь-яких проблем з ПК.

Огляд

Остання версія процесу — 639600.17031. Sdclt.exe запускається як стандартний процес Windows з правами входу в обліковий запис користувача. У ньому використовується планувальник завдань для автоматичного запуску файлу у вигляді процесу при вході користувача в систему.
C:WindowsSystem32Sdclt.exe — невід'ємна складова Windows
Середній розмір файлу складає близько 107 МБ. Протягом життєвого циклу процесу типове використання ресурсів процесора становить менше 001 %, середнє споживання приватної пам'яті складає близько 567 МБ, при цьому максимальна пам'ять сягає близько 987 МБ. Крім того, зазвичай операції читання і запису операцій введення-виведення становлять близько 329 байт в хвилину для читання і 29 байтів в хвилину для запису.


Що таке C:WindowsSystem32Sdclt.exe?

Даний тип файлу пов'язаний з рекламним пакетом Microsoft Windows Vista, розроблений Microsoft для Windows. Актуальна версія — 100.0. Цей файл має рейтинг популярності «пункт 1» та невстановлений рейтинг безпеки. Виконувані файли, такі як system32.sdclt.exe є документами з покроковими інструкціями для забезпечення працездатності функції в системі ПК. Після запуску EXE-файлу ПК автоматично виконує інструкції, написані розробником програмного забезпечення для запуску програми на комп'ютері. Кожне встановлене додаток на ПК містить виконуваний файл (браузер, текстовий редактор, електронні таблиці) і робить його одним з найбільш затребуваних видів файлів в ОС. Без виконуваних файлів, таких як windows.system32.sdclt.exe жодна програма на ПК не зможе підтримувати свою функціональність.
C:WindowsSystem32Sdclt.exe — невід'ємна складова Windows

Помилки в роботі

Часто віруси маскуються під штатний файл і поширюються по e-mail як спам і через шкідливі веб-сайти, які можуть заразити комп'ютер при її виконанні після запуску установки. Віруси можуть заражати, замінювати або пошкоджувати існуючі виконувані файли, що може призвести до появи повідомлень про помилки при створенні пакета або пов'язаних з ним програм. Тому всі виконувані файли, що завантажуються на комп'ютер, повинні бути попередньо перевірені на наявність шкідливих вірусів перед їх відкриттям.

Як виправити помилки?

Нижче наведено список дій по усуненню неполадок, пов'язаних з проблемами sdclt.exe. Рекомендовано застосовувати їх в строго зазначеній послідовності:
 • відновлення записів реєстру щодо пакету Microsoft Windows Vista;
 • проведення поглибленого сканування комп'ютера на наявність шкідливих програм;
 • очищення небажаної файлової системи (тимчасові файли і папки) з очищенням диска (cleanmgr);
 • оновлення драйверів ПК;
 • відновлення системи для «скасування» останніх змін в системі;
 • видалення та перевстановлення програми Microsoft Windows Vista для рекламних пакетів;
 • запуск System File Checker («sfc/scannow»);
 • установка всіх доступних оновлень;
 • чиста установка операційної системи.
 • C:WindowsSystem32Sdclt.exe — невід'ємна складова Windows
  Якщо Windows сповіщає про помилки sdclt.exe причиною можуть бути пошкоджені записи реєстру. В більшості випадків буває корисно перевірити реєстр на предмет наявності помилок. Якщо це не вирішує проблему, рекомендовано видалити програму з допомогою панелі керування, а потім знову запустити перевірку реєстру Windows.