"Террария": механічний черв'як і тактика його усунення

71 0 Новини високих технологій

Сучасний ринок комп'ютерних ігор перенасичений. Кожен може знайти собі розвагу до смаку: стрілялки, бродилки, квести і так далі. Окрему популярність набувають так звані інді-ігри. Це проекти, створені за мінімальної фінансової підтримки. Один з таких проектів називається "Террария": механічний черв'як, Пожирач світів, Мозок Ктулху і багато інші персонажі. В цій грі доведеться виживати у вкрай небезпечному світі. Шукайте різні предмети, вирішуйте головоломки і спробуйте вижити!

Коротко про те, як почати грати

"Террария": механічний черв'як і тактика його усунення
Перед створенням гри потрібно вибрати персонажа, придумати йому ім'я, вибрати розмір карти. Коли почнеться гра, з'явиться гід, який розповість основні моменти: управління, ресурси і так далі. У грі "Террария" механічний черв'як та інші предмети з'являються тільки на складному рівні проходження. В інвентарі персонажа знаходяться деякі предмети: кирка, сокира і т. п. Для захисту від ворогів обов'язково побудуйте будинок і не залишайте його вночі. У світі кілька біомів, в кожному мешкають свої особливі істоти і ресурси. Також існує ряд хитрощів у грі "Террария". Механічний черв'як, наприклад, потрібен в якості приманки для Знищувача - особливого боса підвищеної складності. Для позбавлення від нього гравці по всьому світу розробили ряд тактик.


Гра "Террария": як вбити механічного хробака без праці

"Террария": механічний черв'як і тактика його усунення
Різного роду боси дають унікальний лут (тобто видобуток). Тому гравці шукають зустрічі з ними. Певні хитрощі по їх заманювання діють тільки в певних биомах (територіях). Наприклад, корм для хробака діє тільки у землях, уражених псуванням. Забавна особливість: якщо його використовувати при появі Пожирача світів, персонажу наноситься колосальна шкода в 10 тисяч одиниць здоров'я. У грі "Террария" механічний хробак з'являється двома шляхами: випадаючи з убитих ворогів на високому рівні складності проходження чи шляхом крафта. Запустивши хробака, озбройтеся і легко наносити йому шкоди, так як він не особливо захищається і атакує. Через деякий час з'явиться Знищувач, і вже для нього потрібно застосовувати особливі тактики.