Скакун Тираэля: повний гайд по їздовому тварині

54 0 Новини високих технологій

Серед їздових тварин всесвіту "Варкрафт" скакун Тираеля виділяється своїм барвистим оформленням. Отримати його мріє кожен користувач, адже це стане справжньою родзинкою його колекції.

Опис системи маунтов

Ігровий світ Варкрафта" налічує вже сім континентів, а телепорти реалізовані тільки між конкретними місцями на них. Пересуватися пішки по локаціях незручно і довго, а тому розробники ввели кілька способів подорожувати по територіям.
Скакун Тираеля: повний гайд по їздовому тварині
Вони реалізували транспортну мережу між населеними пунктами, але пересування до них часто забирає дорогоцінні хвилини часу. Саме тому з'явилася система маунтов (їздових тварин), в число яких потрапив скакун Тираеля. Вони діляться на літаючих і наземних. Перші розвивають найбільшу швидкість за умови прокачаної навички верхової їзди. На даний момент колекціонування маунтов є одним з улюблених занять гравців. Вони годинами сперечаються про красу тваринного і хваляться рідкісними з них. Тому, коли з'являється можливість добути для себе черговий засіб пересування, серед найсильніших геймерів починається справжнє полювання.


Зовнішній вид тваринного і історія

Скакун Тираеля не даремно вважається одним з найкрасивіших маунтов. Це летючий кінь, закутий у броню срібного і жовтого кольору. Він нагадує бойову кінь паладинів, яких вони використовували в боях для допомоги. За легендою, перші члени цього ордену вважали коней кращими друзями і товаришами в бою.
Скакун Тираеля: повний гайд по їздовому тварині
Коли він пересувається по землі, його крила заховані по боках. У польоті він розкриває їх, створюється відчуття польоту на примару. Крила прозорі і зроблені у вигляді развевающегося туману з шипами. За це скакун Тираеля прозвали свого часу найкрасивішим літаючим транспортом і полювали за ним усіма доступними способами. Сам Тираель, бог справедливості і член ради правління небесами, втратив цього коня в свій час. Його підібрали на теренах Азерота і зуміли приручити.


Способи одержання транспорту

У свій час компанія "Блізард" оголосила про реліз нового маунта, яким виявився скакун Тираеля. Де взяти цього чудесного маунта, гравці досі не знають. На офіційному сервері доступ до нього майже повністю закритий. Його давали за участь у промоакції «річна передплата на World of Warcraft». Тим, хто встиг до 30 квітня 2012 року взяти участь у події, на обліковий запис приходив лист з конем і запискою.
Скакун Тираеля: повний гайд по їздовому тварині
У ній говорилося, що кінь впала з небес, але власник не зумів її приборкати, тому надіслав її героєві. На просторах азіатського регіону акція не проводилася, тому він досі присутня в магазині і купити його можна за реальні вкладення. Піратські сервера WoW використовують систему пожертвувань і голосування. Гравці отримують бонуси, за які купують будь-які речі в особистому кабінеті. Ціна коливається в залежності від сервера. У середньому доведеться віддати від 150 до 300 бонусів за дане їздова тварина. Якщо не вкладати реальні кошти, а тільки голосувати, то за 30-40 днів на облікового запису з'явиться необхідна сума бонусів, і скакуна можна успішно додати в колекцію.