Як потрапити в Танарис для Альянсу і Орди

226 0 Новини високих технологій

Питання про те, як потрапити в Танарис, стає важким завданням для всіх гравців 45-го рівня гри World of Warcraft. Саме там проходить інтенсивна прокачування до п'ятдесятої позначки героя. Способів потрапити на цю територію багато, але знають про них далеко не всі користувачі. Краще знати кожний з них, адже невідомо, звідки доведеться здійснювати подорож.

Всесвіт гри

Світ Варкрафта" воістину величезний, адже не дарма в ньому люди проживають свої другі життя. В ході ігрового процесу, як потрапити в Танарис - буде лише однією з сотні подібних завдань. На семи континентах розташовано кілька десятків локацій, обширних територій зі своєю природою та історією. Кожне завдання розповідає про долю особистостей, допомагає краще зрозуміти всесвіт. В ході пригод гравець прокачує персонажа, отримує досягнення, їздових тварин і предмети. Все це робиться заради участі в найбільших рейдових битвах проти загроз Азерота або битв на спірних локаціях з іншими гравцями.
Як потрапити в Танарис для Альянсу і ОрдиТанарис, Штормград і Оргриммар

Щоб зрозуміти, як потрапити в Танарис без зайвих труднощів, потрібно знати основні відомості про локації і столицях фракції. Розташована ця територія на континенті Калимдор світу Азерот. Виглядає вона як пустеля, що впритул прилягає до моря. Єдиним населеним пунктом є Прибамбаск, де ведуть свої справи заповзятливі гобліни. В цьому ж поселенні присутній арена, яка дозволяє отримати багато досвіду при прокачуванні. Саме тому Танарис є ключовим пунктом для будь-якого користувача. Найчастіше користувачі намагаються потрапити сюди зі столиць фракції - Штормграда і Оргриммара. Перший розташований на материку Східні Королівства, і звідти шлях далекий. Другий місто розташоване на декілька локацій вище за координатами, і тому гравці Орди не мають труднощів з тим, як потрапити в Танарис. Обидва міста славляться своєю довгою історією, великим пожвавленням гравців і НПС, а також необхідною інфраструктурою. Звідси користувачі планують всі походи в рейди або на поля битв.
Як потрапити в Танарис для Альянсу і ОрдиСпособи пересування для Орди

Відразу зазначимо, що більшість рас Орди прокачується саме на території Калимдора, тому бажана пустельна локація буде їм по дорозі. Якщо ж все-таки виникло питання про те, як потрапити в Танарис з Оргриммара, то для нього є кілька рішень. В першу чергу можна просто скористатися транспортною мережею і за 5-7 хвилин бути вже в пункті призначення. Щоб скоротити час очікування в дорозі, можна спочатку скористатися телепортом в Ульдум (сусідня локація). Портали розташовані на пагорбі в північній частині Оргриммара. З Ульдума вже можна дістатися в Танарис як по землі, так і по повітрю верхи на власному їздового тварину. Крім Прибамбаска, на території локації розташовані невеликі пункти поселень піщаних тролів. Вони теж можуть запропонувати гравцеві різноманітні місії і предмети для продажу.
Як потрапити в Танарис для Альянсу і Орди

Способи пересування для Альянсу

Зі Східних Королівств способом, як швидко потрапити в Танарис, вважається портал Ульдум. Звідти просто летите в пункт призначення, яким найчастіше стає Прибамбаск або підземелля під Позачасових печерах. Якщо ж ви граєте на доповненні про короля Ліче (, то портали будуть відсутні і пересування ускладниться. У цьому випадку найбільш реальним вважається шлях через Тернистую долину. Летите в локацію власним транспортом або ж мережею із столиці. Там у Південній частині є містечко розбійників під назвою Піратська бухта. Сідайте на корабель і вирушайте в Кабестан. Звідти вже доведеться летіти або бігти через Тисячу голок прямо до Танариса. Цей шлях не є зручним, але принади локації і арена стоять витрачених гравцем зусиль.

Популярі новини
Загрузка...