Топ-5 безкоштовних програм для зміни IP

24 0 Новини високих технологій

Якою має бути програма для зміни IP? Зрозуміло, що вона повинна приховувати адресу комп'ютера і ваше місце розташування. Але анонімність - це ще не найголовніше. Додаток має бути зручним, без нав'язливої реклами, бажано безкоштовним. Пропонуємо список кращого софта для серфінгу в режимі «інкогніто».

Cyber Ghost

Одна з найнадійніших програм для зміни IP комп'ютера. У Cyber Ghost понад 15 мільйонів користувачів і серверу в 30 країнах світу. Додаток майстерно шифрує трафік. Якщо включити сервіс, зловмисникам не вдасться відстежити ваші особисті дані.


У безкоштовної версії є всі базові функції. Програма легко і швидко встановлюється, не вимагає ввести номер телефону або дівоче прізвище матері. Досить пароля і логіна. Але є певні обмеження. Користуватися VPN можна тільки з одного пристрою і необхідно заново підключатися кожні три години. Особливість програми – креативний і майстерно розроблений інтерфейс. Після запуску користувачеві пропонують вказати, що він має намір займатися в інтернеті – переглядом онлайн-відео, серфінгом або скачуванням файлів. Згідно зробленому вибору, додаток самостійно встановить параметри VPN для оптимізації з'єднання.
Топ-5 безкоштовних програм для зміни IP

TunnelBear

Не менш популярна програма для зміни IP з фірмовим знаком у вигляді канадського ведмедя. Тварина присутня практично скрізь. На карті, заставках, завжди в смішних позах або за безглуздими заняттями. Завдяки старанням дизайнерів, робота з додатком викликає позитивні емоції. А іноді і посмішку.


Розробники продумали до найменших деталей навіть процес інсталяції. На кожному етапі установки ведмідь чистить хутро або миє лапи. Але оригінальна анімація - це далеко не єдина перевага програми. TunnelBear має власний сервер доменних імен, забезпечує автоматичну захист Wi-Fi і не накладає ніяких обмежень по швидкості. Програма зміни IP-адреси доступна мобільного та настільної версії. Після установки користувачеві надається 500 безкоштовних мегабайт на місяць і по одному мегабайту за кожну відправку твіту. Єдиний недолік – відсутність яких-небудь функцій, крім вкл./викл.
Топ-5 безкоштовних програм для зміни IP

Hide.me

Це надійна малайзійська програма зміни IP-адреси комп'ютера, що надає послуги VPN з 2011 року. Програма працює на всіх операційних системах, включаючи мобільні платформи. У безкоштовному плані користувачеві щомісяця надають до 2 Гбайт безпечного інтернет-з'єднання. Сервера Hide.me розташовані в Нідерландах, Сінгапурі та Канаді. Приватність розробники вважають основним пріоритетом. Після зміни IP-адреси програма не зберігає історію браузера або паролі. Користувачі можуть бути впевнені в тому, що їх особисті дані не потраплять в руки третім особам. Компанія використовує Google Analytics на веб-сайті. Але в офіційній заяві управління підкреслило, що Google дозволено збирати тільки частина IP-адреси.
Топ-5 безкоштовних програм для зміни IP

Windscribe

Це новачок в світі віртуальних приватних мереж. Тому для залучення користувачів сервіс пропонує цілих 10 Гбайт безкоштовного трафіку. Як і TunnelBear, програма Windscribe винагороджує за публікації в "Твіттері" і дає ще 5 Гбайт. Ще розробники включили в безкоштовний пакет блокувальник реклами і підтримку P2P.
Для зміни IP програма пропонує вибір з восьми країн. Але в майбутньому компанія планує збільшувати кількість серверів. Недолік софта полягає у відсутності версії для операційної системи Android. Додаток можна встановити тільки на Windows, Mac і iOS. Причина почати користуватися Windscribe – це захист конфіденційності. При підключенні сервіс фіксує ім'я користувача (OpenVPN), час з'єднання і кількість переданих даних. Через три хвилини після припинення сеансу вся інформація стирається. Компанія не користується Google Analytics, а тільки власній веб-аналітикою Piwik. Реєстрація доступна без вказівки адреси електронної пошти, але в такому випадку користувач отримує не 10 Гбайт, а тільки 2. Політика захисту безпеки поширюється і на колишніх клієнтів. Windscribe обрізає неактивні облікові записи, але написав в службу підтримки, можна попросити повністю видалити всі дані.
Топ-5 безкоштовних програм для зміни IP

Speedify

Одна з найшвидших програм для зміни IP, що підтверджує сама назва сервісу. З англійської мови Speedify перекладається як "прискорення". Для максимальної продуктивності служба використовує всі доступні підключення і об'єднує широкосмугове Ethernet-з'єднання з мобільним 3G або 4G. Для зміни IP-адреси програма дає можливість підключитися до 30 серверів в 20 країнах по всьому світу. Можна використовувати програму на 5 різних девайсах. У перший місяць після реєстрації користувач отримує 4 Гбайт і 1 Гбайт за кожен наступний. Тому безкоштовний тариф підходить тільки для серфінгу або роботи з поштою, але на турбоскорости.