Докладно про скринях "Террарии"

12 0 Новини високих технологій

Багато любителів гри в стилі інді хоча б раз чули про «Террарии» – ця неповторна за своєю задумом гра переносить вас у світ незвичайних подорожей, безлічі корисних речей, небезпек на кожному кроці і багато чого іншого, що обов'язково запам'ятається вам. Також в ній присутні предмети побуту, прикладом може стати в «Террарии» скриню, в якому можна зберігати свої речі. Ще існують спеціальні скрині біомів, про відкриття яких у даній статті і піде мова.

Скрині «Террарии»

Скрині, як вже було сказано, використовуються тільки для складування яких-небудь предметів. Досить зручний спосіб зберігання корисних ресурсів, якщо гра обіцяє бути досить великою і цікавою, саме такий і є «Террария». Користувач може сам зробити скриня, використовуючи при цьому різноманітні матеріали, що чим дорожче матеріали скрині – тим він більш містичний і приємний оку, така вже логіка сучасних ігор. Гравцеві Доступно близько 50 різних скринь, створених з найрізноманітніших матеріалів, які тільки можна знайти на безмежних просторах вигаданої всесвіту. Варто нагадати, що всі скрині мають однаковий обсяг – 40 осередків.


Докладно про скринях "Террарии"
Основною особливістю скринь є те, що їх практично неможливо знищити, поки в них лежить хоча б щось. Зроблено це для того, щоб необережний гравець випадково не зламав квестовый предмет. Якщо ж предмет зламається, то гра на цьому зупиниться, така вже механіка. Ще однією причиною створення непорушних скринь стало те, що гра сама по собі рухома, блоки ламаються дуже швидко і легко, від чого потрібно було придумати якийсь спосіб убезпечити предмети.

Як відкривати скрині в «Террарии»?

У «Террарии» вся карта розподілена на биомы – це різні кліматичні регіони, якщо порівнювати з цим світом. Крім звичайних, існують також особливі: пекло, шахта і багато іншого. У кожного биома є свій особливий скриня, який відкривається тільки золотим ключем. До речі, існують також і відкриті скрині, отмыкать їх ключами не потрібно. Золотий ключ, як правило, падає зі Слизняка, з звичайних мобів в «Данжах», а також при розбитті горщика. Шанс випадання ключа з вищевказаних цілей різний.


Докладно про скринях "Террарии"
Якщо ж хочете точно роздобути ключ, то вбийте Слизняка, з нього вже точно впаде. В деяких версіях «Террарии» скрині біомів відкриваються тільки після вбивства боса биома, тому варто уважно оглядати територію навколо скрині. Відкриваються при використанні потрібного ключа натисканням на скриню, нічого складного.

На закінчення

Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розібратися з такою важливою річчю, як скрині. Якщо на вашому шляху попався скриня, то обов'язково знайдіть спосіб його відкрити, адже в них дуже часто лежать квестові речі, здатні значно урізноманітнити процес проходження.