Огляд клавіатури і миші Logitech MK240

10 0 Новини високих технологій

Представляємо вашій увазі стильна прикраса робочого місця — Logitech MK240. Це бездротовий комплект, що складається з клавіатури і миші, від компанії Logitech. У цій статті ми розберемо окремо обидва пристрої. Розповімо про їх дизайні, способі підключення, а також будуть детально розписані технічні характеристики і системні вимоги. По завершенні прочитання статті ви зможете зрозуміти, чи варто купувати цей комплект, або ж ні.

Огляд клавіатури і миші Logitech MK240

Дизайн

Дизайн Logitech Wireless Combo MK240 Black USB (920-005790) володіє витонченою блакитний підсвічуванням і чорним забарвленням матового пластика. Такий зовнішній вигляд, безсумнівно, здатний прикрасити ваш робочий простір.


Клавіатура

Завдяки компактності і обтічним формам, стандартного формату клавіш ANSI, а також ніжок, які можна відрегулювати, Logitech MK240 дарує вам природне положення рук при роботі. А завдяки витонченому низькопрофільному дизайну клавіш, клавіатура забезпечить комфорт і безшумність при кожному вашому натисканні. Варто звернути увагу на те, що Logitech MK240 за допомогою комбінацій клавіш Fn і багатофункціональних F1 – F12 заповнюється відсутність клавіш мультимедіа. Завдяки цим кнопкам є можливість зручно керувати гучністю, інтернет-додатками і модулями вашого персонального комп'ютера. Бездротова клавіатура Logitech MK240 безперечно, подарує вам масу приємних відчуттів під час використання. Також не варто забувати, що в набір входить бездротова миша.

Миша

Миша в бездротовому комплекті Logitech MK240 Black (920-005790) USB має класичну ергономічною формою середнього розміру. До того ж вона повністю симетрична, що робить її придатною як для правші, так і для лівші.


Плавна обтічна форма дозволяє їй зручно лягати в вашу долоню, забезпечуючи впевнене управління курсором на екрані вашого персонального комп'ютера. А відстеження оптичної технології, яка становить 1000 точок на дюйм (1000 dpi), подарує стабільність при використанні миші з комплекту Logitech MK240 Black (920-005790).

Бездротове підключення

Як вище зазначено, крім витонченого колірного дизайну і ергономічної форми, девайси мають функцію Bluetooth-підключення до вашого персонального комп'ютера, що додає зручності при використанні комплекту пристроїв.
Огляд клавіатури і миші Logitech MK240
Варто відзначити, що Logitech Wireless Combo MK240 має USB-приймачем, який заздалегідь налаштований на роботу з клавіатурою та мишею. Кожен девайс з набору підтримує технологію Plug-and-Play, або в скороченні PnP. Ця функція дослівно перекладається як «включив і грай (умить)». Дана технологія дозволяє швидко визначати конфігурації пристрою у вашому персональному комп'ютері, а також інших технічних пристроїв. Бездротовий наборі Logitech Wireless Combo MK240 технологія PnP представлена у вигляді бездротового з'єднання Advanced, який працює, використовуючи частоту з'єднання 24 ГГц. Це забезпечує підтримку контакту між пристроями на відстані до десяти метрів.

Енергоспоживання

Робота бездротового комплекту клавіатури і миші від компанії Logitech забезпечується двома ААА-батарейками. Важливою особливістю у випадку з даними елементами живлення є те, що миша з набору Logitech Wireless MK240 здатна працювати без заміни батарей живлення до одного року, а клавіатура - до двох. Кнопки включення і виключення дозволять витрачати енергоспоживання лише тоді, коли це необхідно.

Технічні характеристики

Тепер варто приділити увагу технічним характеристикам представлених пристроїв. Клавіатура має довжиною 139 міліметрів, чи 547 дюйма, ширина складає всього лише 288 міліметрів, або 1134 дюйми, а товщина — 21 міліметр, або 083 дюйма. Важить девайс 312 грам, що дорівнює 11 унціям.
Огляд клавіатури і миші Logitech MK240
Загальний час роботи елементів живлення становить 36 місяців. Пристрій володіє можливістю регулювання висоти. Гаджет оснащений вологозахистом, що дозволяє вберегти його від пролитого чаю, кави, напоїв і так далі, а також вогкості в приміщенні. Bluetooth-з'єднання використовує робочу частоту 24 ГГц, а дистанція зв'язку досягає десяти метрів. Кількість кнопок – сімдесят дев'ять. Розкладки дві: російська та англійська. Миша має довжину 60 міліметрів, або 236 дюйма, ширина становить 100 міліметрів, або 394 дюйма, товщина — 32 міліметра, або 126 дюйма. Важить миша 53 грами, що в перерахунку дорівнює 19 унції. Час роботи елементів живлення становить — 12 місяців. Володіє класичною ергономічною формою і малим розміром. Оптична система відстеження руху має високу роздільну здатність 1000 точок на дюйм. Також миша має плавним і точним управлінням курсору і колесом прокрутки.

Системні вимоги

Системні вимоги до бездротового комплекту Logitech Wireless Combo MK240 наступні:
  • сумісність з операційною системою Microsoft Windows;
  • наявність USB-порту в корпусі комп'ютера;
  • наявність інтернет-підключення для можливості завантаження на пристрій додаткового ПО.
  • Огляд клавіатури і миші Logitech MK240

    Висновок

    Тепер ви можете самостійно зробити висновки і визначитися, чи потрібно купувати даний комплект пристроїв або ж ні. Варто відзначити те, що дана миша і клавіатура відмінно підходять для роботи за комп'ютером, але ось що стосується ігор, то вони не зможуть забезпечити таку ж комфортність, як і професійні девайси.