Як зробити аватарку для "Ютуба" в різних фоторедакторі

16 0 Новини високих технологій

Досить багато людей хоча б раз чули про такому глобальному відеохостингу, як YouTube. Заснований сайт відносно недавно, але популярності у нього не віднімати, адже з кожним роком YouTube стає все краще і привабливіше, а також може бути основним доходом для початківець відеоблогеров. В даній статті піде мова про те, як зробити аватарку для «Ютуб». Якщо ви хочете зробити аватар швидко і якісно, то ця стаття саме для вас.

Як зробити аватарку для «Ютуба» в «Фотошопі»

Крім Photoshop, існує чимало інших редакторів фотографій, але багато хто все одно люблять цю всіма відому програму, хоч вона доволі складна.


Як зробити аватарку для "Ютуба" в різних фоторедакторі
Інструкція про те, як зробити аватарку для «Ютуба»:
 • Запустіть Adobe Photoshop і натисніть кнопку «Файл», потім «Створити новий файл». Серед усіх параметрів треба вибрати дозвіл, який рекомендовано для профілю Youtube – це 800 на 800 пікселів, саме на такому полотні буде максимально добре видно малюнок, якщо дивитися на аватар з коментарів.
 • В чисте полотно перетягніть бажану картинку або натисніть клавіші CTRL+V, але до цього занесіть її в буфер обміну кнопкою «Копіювати».
 • Якщо картина не за розміром полотна, натисніть сполучення клавіш CTRL+T, після чого слід регулювати за розміром.
 • Збережіть у форматі JPG і завантажте на YouTube.
 • Інші фоторедактори

  Крім вищевказаного Photoshop, для цієї мети ідеально підійдуть і інші фоторедактори. При виборі оптимального фоторедактора варто звернути увагу на інтерфейс. Чим він більш приємний для вашого ока, тим краще. Один з найпростіших редакторів – це, безсумнівно, Paint. До речі, в останньому оновленні додали можливість створювати 3D малюнки, а також в цілому поліпшили програму. Вона стане ідеальним рішенням на перший час, але самий головний плюс полягає в тому, що доступний Paint відразу після установки Windows.


  Як зробити аватарку для "Ютуба" в різних фоторедакторі
  Програма створена для непрофесійного створення фотографій, а також має можливості редагування. Варто лише завантажити бажане фото, розтягнути на полотні, якщо воно занадто маленьке, або звузити, якщо занадто велике, після чого можна використовувати стандартні інструменти: пензлик, фігури, вирізання і вставлення. Все досить просто і не вимагає особливих турбот. До речі, якщо питання стоїть про те, як зробити аватарку для «Ютуба», але часу на пізнання різних програм немає, то варто знати, що в інтернеті існує чимало онлайн-редакторів фотографій, функціонал яких цілком достатній. Основною особливістю деяких є можливість налагоджувати всілякі фільтри. Прикладом такого онлайн-редактора може стати FOTOR. Ніякої реєстрації, тільки завантажте бажану фотографію, а сайт запропонує свій функціонал.

  На закінчення

  Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам у вирішенні проблеми того, як зробити аватарку для «Ютуб». Також варто пам'ятати, що на картинці не повинні бути присутні порнографічні елементи, екстремізм і насильство, адже це загрожує довічне блокування акаунту.