Як поміняти в "Телеграмі" мову: способи для IOS, Android, Windows

16 0 Новини високих технологій

Після того, як люди встановлюють на свої пристрої додатки Telegram, у них виникає подив, так як русифікація відсутня. Але переживати не варто, так як поміняти мову «Телеграмі» на будь-який відсутній в стандартному наборі, можна без особливої праці.

Як поміняти в "Телеграмі" мову: способи для IOS, Android, Windows

Як поміняти мову «Телеграмі» на різних ОС?

Для того щоб встановити мову, яку відсутня у додатку, потрібно завантажити спеціальний файл локалізації. Для кожної операційної системи є свої нюанси. Однак у цілому загальна інструкція дуже схожа. Завантажити утиліту для телефону можна з офіційних магазинів, а на комп'ютер додаток «Телеграм» слід закачувати з офіційного сайту.


 • Для iOS.
 • Необхідно ввести в пошуку ім'я бота telerobot, вибрати його зі списку. Його ім'я Антон. Далі слід написати команду locale iOS. Бот надасть спеціальний документ. Цей файл допоможе русифікувати пристрій. Якщо необхідний який-небудь іншу мову, то необхідно після цієї команди вказати англійською назву. Слід завантажити файл, затискаючи іконку зі стрілочкою. Після того, як закачка закінчиться, необхідно натиснути на повідомлення і далі на клавішу apply localization.
 • Для «Андроїд».
 • Як поміняти мову «Телеграмі» на «Андроїд»? Для того, щоб змінити мову на Android, необхідно написати боту, однак поміняти функцію в команді з IOS на Android. Завантаження відбувається однаково. Після того як закачка здійсниться, необхідно звернути увагу на службову кнопку, яка виглядає як три вертикальні точки. Відкриється діалогове вікно, в якому потрібно вибрати apply localization file. Після цього необхідно зайти в налаштування самого додатка змінити мову.


 • Для Windows.
 • Як поміняти мову «Телеграмі» в веб-версії? Щоб змінити мову Windows, необхідно знову знайти Бота Антона. Далі потрібно завантажити файл, який він надасть по команді Local Windows. Необхідно натиснути лівою кнопкою миші на документ. Далі слід зайти в настройки і набрати на клавіатурі loadlang. Потрібно зауважити, що ніякого поля вводу там не є, потрібно просто відкрити опції і ввести команду з клавіатури. Після цього з'явиться спеціальне меню, де потрібно вибрати в списку change language. Далі залишилося тільки зберегти зміни. На жаль, методу русифікації програми на Windows Phone не існує на даний момент. Однак розробник повідомляє, що незабаром цю проблему виправить.
  Як поміняти в "Телеграмі" мову: способи для IOS, Android, Windows

  Альтернативний метод русифікації додатки

  Існує ще один варіант, як поміняти мову «Телеграмі». Необхідно знайти Бота ruslangbot. Далі слід почати діалог, натиснувши кнопку Старт. Після – вибрати операційну систему і отримати документ. Процес установки точно такий же, як і описано вище. У чому ж відмінність між першим і другим способом? Справа в тому, що останній підходить тільки для російської мови. Перший – для будь-якого.
  Як поміняти в "Телеграмі" мову: способи для IOS, Android, Windows

  Чому в Telegram немає російської?

  Багато хто знає, що Telegram – це програма від російського натхненника Павла Дурова. Відповідно, користувачі відзначають, що російська мова, за логікою речей, повинен бути якщо не самим головним, то одним з доступних в налаштуваннях. Однак цього не сталося. Чому ж? Дуров розповідає в інтерв'ю, що це пов'язано з деякими нюансами.
  По-перше, в Росії вже є соціальна мережа, яка дозволяє обмінюватися повідомленнями. Мова йде про "ВКонтакте", яка на даний момент є однією з найпопулярніших мереж на пострадянському просторі. А, по-друге, із-за змін на ринку, на жаль, у Росії зараз нові проекти розвиватися нормально не можуть. Саме тому Павло Дуров розробляв цю утиліту для інших країн, оскільки не вважає за потрібне вкладати в просування програми в російському сегменті ринку, враховуючи, що його зовсім раптово може заблокувати Роскомнагляд. Саме тому стандартно «Телеграм» російською мовою скачати не можна.