Види вихованців у «Терарії»

253 0 Новини високих технологій

У «Терарії» вихованці стануть вашими вірними компаньйонами і допоможуть подолати всі труднощі подорожей по ігровому світу. В залежності від свого виду, ці маленькі істоти будуть перевозити вашого персонажа на собі, висвітлювати місцевість і навіть брати участь у боях. Більш того, деякі з них володіють особливими властивостями, корисними в тій чи іншій ситуації.

Види вихованців у «Терарії»
Нижче будуть розглянуті всі основні види вихованців у «Терарії», а також унікальні ефекти від деяких з них. Завдяки цьому, ви зможете визначитися, яких з цих істот вам слід роздобути в першу чергу.


Декоративні вихованці

Ці створіння не володіють якимись особливими навичками. Вони просто йдуть за вашим персонажем, скрашуючи його самотність своєю присутністю. При цьому декоративні вихованці в «Терарії» не можуть померти, ніяк не взаємодіють з мобами, а також ніколи не відходять далеко від свого господаря. Що стосується особливостей, то до них можна віднести особливу анімацію, що використовується цими істотами, якщо вони відстають від вашого героя (або він знаходиться в повітрі). Так, наприклад, Чорний кошеня буде летіти за вами на мітлі, Цуценя почне використовувати свій хвіст як пропелера, а Ручний динозаврик осідлає птеродактиля і на ньому наздожене вас. Як би там не було, здобути багатьох декоративних вихованців досить складно. Одні є нагородою за вбивство особливо складних босів, інші, з невеликим шансом дістаються з перерабатывателя, а деякі видаються тільки за участь у спеціальних подіях.


Світяться вихованці

Як нескладно здогадатися з назви, світяться вихованці в «Терарії» служать для освітлення локацій. Завдяки їм ви зможете комфортно подорожувати в темний час доби, а також досліджувати різноманітні підземелля і печери. Як і декоративні, світяться вихованці не отримують утрати від ворогів та інших джерел пошкоджень. Разом з цим, вони і самі не беруть участь в бою, а також не можуть взаємодіяти з оточенням або NPC.
Види вихованців у «Терарії»
Окремо варто виділити таких вихованців, як Магічна лампа і Підозріло виглядає очей. Вони не тільки служать джерелом освітлення, але ще і підсвічують скрині і руду, розташовані в радіусі 16 блоків від них. Що стосується Сфери світла, то вона була видалена з гри в одному з минулих оновлень. Простіше кажучи, якщо ви, під час перегляду відео, помітили у будь-якого геймера це істота, значить, ролик був записаний ще в старій версії «Терарії».

Їздові вихованці

Викликавши їздового вихованця «Терарії» (маунта), ваш персонаж отримає певні переваги. Так, ці істоти можуть не тільки збільшувати швидкість пересування по землі, але ще й давати вашому героєві здатність літати або швидко плавати. Крім того, з виходом патча 1.3 була додана можливість битися, а також рибалити, сидячи на спині їздового тварини. Щоб закликати маунта, вам знадобиться спеціальна приманка, яка падає з деяких босів, а також є винагородою за досягнення в риболовлі і участь в івентах. Відшукавши цей предмет, ви повинні будете покласти його в окремий слот екіпіровки, а потім натиснути клавішу «R» (за замовчуванням). Врахуйте, якщо осідлати маунта під час падіння, ви не зможете літати, але збережіть можливість літати.

Бойові вихованці

Бойові вихованці в «Терарії», також відомі як прислужники і міньйони, сильно відрізняються від всіх інших призиваються істот. Насамперед, вони разом з вашим героєм, борються з усіма ворогами, а також можуть тікати на декілька екранів, полюючи за черговим супротивником. Крім того, ви одночасно можете закликати до 11 міньйонів (іноді до 14), в той час як інші вихованці існують в єдиному екземплярі.
Види вихованців у «Терарії»
Для виклику прислужників використовуються спеціальні палиці, а для збільшення їх кількості – предмети та спорядження з особливими властивостями. Також врахуйте, що всі міньйони не відрізняються один від одного швидкістю атаки і силою.

Популярі новини
Загрузка...