Warframe: кристали аргону

16 0 Новини високих технологій

Багато настільки обожнюють красу Всесвіту, що всіляко намагаються бути ближче до неї як в реальному житті, так і в комп'ютерних іграх. Всесвіт Warframe дає такий шанс. Ви в ролі головного героя Тенно борозните простори нескінченного космосу на своєму кораблі, попутно знищуючи супротивників, поліпшуючи свої навички бою і проходячи цікаві квести, за які дають цінні ресурси. У даній статті мова піде про такому ресурсі як кристали аргону і про те, де їх здобути. Варто нагадати, що ресурс видобувається легше в групі, ніж поодинці.


Для чого потрібні кристали аргону

Аргон, як і інші ресурси, що видобуваються персонажем протягом гри, використовуються для крафта різного пристосування: зброї, костюмів, квестових речей. Застосування аргону досить широко, але його видобуток дуже проблемна. Більш того, якщо ви помістили аргон в інвентар, то через кілька днів він благополучно зникає.
Warframe: кристали аргону
В реальному світі теж існують кристали аргону, але тільки при температурі -180 про З градусів, при більш високій температурі кристали миттєво перетворюються на газ. Мабуть, розробники вирішили зробити пряму відсилання до реального природній речовині.

Де фарм кристали аргону

Кристали аргону не тільки рідкісний ресурс, але і труднодобываемый, тому що його можна знайти виключно в безодні. Кумедний факт: аргон не пропадає на території безодні, тільки за її межами, що вже натякає на екстремальні кліматичні умови цієї локації. Щоб дізнатися, скільки залишилося до зникнення аргону з вашого інвентарю, необхідно зайти в «Компоненти», там буде відображатися час до розпаду.
Warframe: кристали аргону

На закінчення

Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам у пошуку настільки рідкісного матеріалу, як аргон. Варто нагадати, що кількість видобутого речовини буде набагато більше, якщо ви берете участь в групі чи використовуєте підсилювачі дропа речей і досвіду, оскільки кожен раз бігати на таку далеку дистанцію не кожному сподобається.