Чародійка Фрингилья Віго

14 0 Новини високих технологій

Крім центральних персонажів комп'ютерної гри «Відьмак 3» світ РПГ наповнений купою другорядних героїв, частина з яких мало поступаються основним у опрацьованості і описі. Геральт тісно пов'язаний з чародійками, тому більшість його пригод всередині гри і в книзі не обходиться без їх участі. Боротьба з Дикої полюванням сусідить з романтичними відносинами, в які постійно вплутуються персонажі. Не обійшла ця доля стороною і чарівницю по імені Фрингилья Віго. Давайте познайомимося з нею ближче і дізнаємося про її ролі в грі та книзі Сапковського.


Чародійка Фрингилья Віго

Хто така?

Любитель даної всесвіту зустрічає персонажа двічі – один раз у книзі, а другий раз у заключній частині гри «Відьмак 3». Автор саги не знайомить з повною біографією чарівниці, однак ви можете дізнатися про неї багато після прочитання книги «Хрещення вогнем», де Фрингилья з'являється вперше. Там же дівчина займає ключову роль у всій історії. У комп'ютерній грі Віго з'являється під час проходження сюжетного квесту Veni Vidi Vigo, в ході якого Геральту необхідно зібрати сили для боротьби з Дикої полюванням. Відьмак допомагає чародейке із звільненням в обмін на неоціненну допомога. Образ і зовнішній вигляд героїні в книзі і грі схожий. В обох випадках дівчина представлена з короткою стрижкою, чорними волоссям і зеленими очима. Завдяки своїй природній красі їй вдалося закохати у себе відьмака. Варто нагадати, що більшість чародійок підтримує свою красу за допомогою магії, оскільки всі вони давно переросли юний вік. До Віго це не стосувалося.


Чародійка Фрингилья Віго

Поява в книзі

Автор знайомить читача з Фрингильей після приїзду Геральта і його команди в Туссент. У чарівниці особливе завдання – охмурити відьмака і утримати його в туссентских землях як можна довше. До цього моменту чарівниця допомагає головній героїні книги Йеннифер втекти після зборів конвенту через портал. Старання Віго не проходять даром, і у Геральта виникають почуття до дівчини. Їй навіть не довелося скористатися своїми чаклунськими чарами. Незважаючи на закоханість, відьмак не може забути Йеннифер, періодично плутаючи імена. Також робить акцент на тому, що незабутній аромат бузку і аґрусу не може перебити запах амбри і троянд, витікаючий від Фрингильи, з-за чого Геральту ще складніше забути про свої почуття до іншої чародейке. Під час їх спілкування чарівниця погоджується допомогти відьмак з відновленням його медальйона. Чародійка з Нильфгаардской імперії дарує Геральту медальйон зі срібла, проте головний герой не зрадів такої допомоги. Він ще не знав, що саме цей медальйон зіграє важливу роль в подальшому. Паралельно цьому чарівниця намагається роздобути відомості про притулок Вильгефорца. Відьмака не так просто обдурити навіть тієї, до якої він відчуває симпатію. З-за цього Геральт навмисно вводить в оману Віго і надає неправдиві дані.
Чародійка Фрингилья Віго

Поява в грі

У «Відьмака 3» чародійка з'являється під час проходження квесту Veni Vidi Vigo. Фрингилья ув'язнена під варту на імператорському кораблі. Переміщуватися туди не вийде, пробитися боєм – самогубство. Тому Геральту нічого не залишається крім непомітного проникнення. Для того щоб імператор відпустив чарівницю, вам необхідно надати лист від Йен імператору Эмгыру, яке зможе відразу ж його переконати. Після проходження квесту ви можете поговорити з чарівницею і задати їй декілька питань, що вас цікавлять.
До речі, у перших двох частинах ігрової серії «Відьмак» Фрингилья Віго ніяк не згадується і не з'являється в сюжетних завданнях. Якщо ви хочете дізнатися всі подробиці про її життя, то неодмінно прочитайте книжковий варіант саги про відьмака.

Цікаві факти

Дівчина народилася в багатій і іменитої сім'ї і була п'ятою дитиною. Двох старших дочок успішно видали заміж, але з Фрингильей було все складніше – дівчинка була слабкою і з поганим зором, що стало зрозуміло вже з віком. Зір погіршувався кожен рік, і батьки не знали, як можна вирішити цю проблему. Допомогло те, що дядько дівчинки був чародієм і вирішив взятися за її лікування. Паралельно маг починає навчання дівчинки. Фрингилья Віго робить успіхи в області лікувальної і ілюзорної магії, а бойова ніколи її не приваблювала.
Чародійка Фрингилья Віго

Навчання магії

Під час навчання юна чарівниця завела собі кращу подругу – Ассире ван Анагыд. З-за свого складного характеру Фрингилья Віго завжди йшла наперекір звичним засадам і не погоджувалася з думкою більшості оточуючих людей. З усіх магів Чародейской ложі Віго – єдина, хто відвідувала світські заходи й постійно стежила за модними віяннями. Фрингилья добра і поблажлива до всіх, однак принципи відходять на другий план, коли мова йде про досягнення цілей. Всі правила для себе встановлює сама і дотримується тільки їх. Історія кожного персонажа глибоко опрацьована і прописана як у книзі, так і в грі. Навіть у третій частині The Witcher ви знайдете багато відсилань до історії чарівниці, нотатки, листи і так далі.