Утруднення при проходженні 343 рівня «Планети Самоцвітів»

7 0 Новини високих технологій

Компанія Nevosoft з Санкт-Петербурга не перший день радує шанувальників міні-ігор черговим додатком для мобільних пристроїв. Так вже склалося, що багато людей віддають перевагу саме ігри жанру «три в ряд», адже вони прості і цікаві одночасно. Але часом виникають труднощі, як при проходженні 343 рівня «Планети Самоцвітів», наприклад. Про це і піде мова в статті.

Утруднення при проходженні 343 рівня «Планети Самоцвітів»

Про проект

Гра увібрала в себе не тільки елементи зазначеного жанру. Тут присутній і будівельний аспект. Справа в тому, що повторні спроби подолати етап витрачають ігрову валюту — сердечка — для накопичення яких і потрібні зведення будівель.


Саме по собі ж дітище «Невософта» не так вже й складно. Просто гравці-перфекціоністи воліють проходити гру по максимуму — на три зірки. Невдачі трапляються через обмеженість за часом або за кількістю ходів або яких-небудь індивідуальних особливостей, як на 343 рівні «Планети Самоцвітів». Проходження такого рідко у кого викликає труднощі. А якщо і зустрічаються такі гравці, то для них є безліч гайдів на тематичних ресурсах.

Коротка інструкція по проходженню

343 рівень «Планети Самоцвітів» відрізняється від інших тим, що ігровий простір умовно обмежена «діагоналлю від верхнього правого кута до нижнього лівого. Такий собі «театр бойових дій» в замкнутому просторі, тому і можуть виникнути питання щодо проходження. Але важким етап здається лише на перший погляд. На взяття висоти дається чотири ходу:


  • квіточка переміщується ліворуч, вибухають бонуси, знищується перший чорний камінь;
  • тепер слід активувати бомбу, що знаходився під знищеним каменем;
  • потрібно усунення каменів в нижній частині екрану: спочатку вибухає самий нижній тотем, потім той, що вище;
  • у нижній частині «театру бойових дій» повинна вийти діагональ з чорних тотемів, яка буде приведена в дію самої нижньої бомбочкою; великий вибух призведе до того, що квітка опуститься, а проходження рівня 343 «Планети Самоцвітів» завершиться.
  • Утруднення при проходженні 343 рівня «Планети Самоцвітів»

    На закінчення

    На завершення варто зазначити, що проект дуже приємний візуально і не викликає якихось негативних асоціацій. Колірна гамма радує око і допомагає розслабити мозок після трудового дня або при знаходженні в пробці. Так, певні етапи можуть викликати труднощі, але подолання таких тільки сприяє розминку мозку. Як, наприклад, проходження 343 рівня «Планети Самоцвітів».