Гайд по проходженню 343 рівня «Планети Самоцвітів»

7 0 Новини високих технологій

Ігри жанру «три в ряд» славляться своєю простотою і позитивом, адже кольорове оформлення викликає лише посмішку і ніякого негативу. Сплеск невдоволення може бути породжений лише невдачами при проходженні відносно легких рівнів, як, наприклад, у випадку з 343 рівнем «Планети Самоцвітів».

Гайд по проходженню 343 рівня «Планети Самоцвітів»

Що за гра така?

Звичайний, нічим не примітний проект від компанії Nevosoft протягом декількох років тримався в числі дуже прибуткових за версією яблучного бренду. Мова про Apple, звичайно ж. Досить проста і нехитра додаток, яке розповсюджується за допомогою Play Market, полюбилося мільйонам бажаючих проводити час, переміщаючи кольорові камінчики в лінії. Збудовані три самоцвіти в ряд — вони зникають. Вийшла смужка з чотирьох і більше — вивалиться тотем, який допоможе буквально рознести все поле бою в «Планеті Самоцвітів». Проходження 343 рівня якраз на таких вибухонебезпечних особливості і побудовано.


В принципі, етап не відрізняється особливою складністю. Незадоволеними залишаються лише ідеалісти, які бажають пройти на три зірки. Для особливо цілеспрямованих передбачена система доната. Вона дозволяє почати з максимальною кількістю тотемів (хоча таких тут багато).

Невелика інструкція проходження 343 рівня

«Планета Самоцвітів» рясніє незвичайними локаціями, де грати важко лише із-за індивідуальних особливостей рівня. Прислів'я «чим далі в ліс, тим більше дров» як раз дуже добре характеризує цей процес підвищення складності.


Але на будь-яку заморочку знайдеться свій гайд. В принципі, проходження 343 рівня «Планети Самоцвітів» може лише обмеженою кількістю кроків (всього 4) і вузьким простором для дій. Невеликий діагональний коридор, в якому збиті самоцвіти, є тим полем битви, де доведеться грати. Метою є переміщення «квіточки» в нижню частину. Для цього треба зруйнувати чорні цеглу, що перегороджують шлях. Для цього слід усунути спочатку камінь у верхній частині, потім два — в нижній. При цьому не можна чіпати бонуси, які зосереджені під цими темними будівельними елементами.
Гайд по проходженню 343 рівня «Планети Самоцвітів»
До останнього ходу повинна вийти лінія тотемів, які потрібно підірвати однією бомбою. Тоді квітка впаде, а проходження 343 рівня «Планети Самоцвітів» буде вважатися завершеним.

Висновок

Складного в цьому нічого немає. Достатньо пару раз спробувати виявити необхідні закономірності.