Як встановити живі шпалери: всі способи

10 0 Новини високих технологій

Будь-який користувач персонального комп'ютера хоч раз хотів урізноманітнити й прикрасити інтерфейс, додати барвисті іконки, курсори і поміняти заставку. Операційна система Windows дозволяє зробити це не тільки стандартними засобами, але і за допомогою сторонніх програм. Давайте розберемося, як встановити живі шпалери, і які програми для цього будуть потрібні.

Види шпалер

Ви можете вибрати з двох варіантів заставок, які хочете бачити на своєму робочому столі – відео, 3D-анімацію. У кожному з випадків вам доведеться скористатися окремою утилітою. Який з них вибрати – справа смаку і переваг. Варто зазначити, що більшою популярністю користуються саме 3D-шпалери, оскільки відеоролик в ролі постійної заставки може набриднути вже за кілька годин, а також сильно напружити зір користувача. Незважаючи на це, далі розглянуті обидва варіанти.


Як встановити живі шпалери: всі способи

Видеообои

В установці нам допоможе портал розробників Push Entertainment. Вам необхідно зайти на їх офіційний сайт push-entertainment.com і перейти в розділ Downloads. В ньому виберіть першу позицію і знову натисніть на кнопку завантаження навпроти назви PUSH Video Wallpaper. Утиліта повністю сумісна з операційними системами «Віндовс 7» і новіше. Запустіть інсталятор програми і дотримуйтесь інструкції. Перед завершенням інсталяції ви можете відзначити галочкою пункт Set as Screensaver, щоб встановити живі шпалери на робочий стіл заставки одночасно. У завершенні натисніть на кнопку Finish. Далі відкрийте вкладку з налаштуваннями і вмикаємо функцію System tray icon. Це дозволить утиліті працювати у фоновому режимі – без цього видеообои не будуть відображатися. Відкрийте вкладку Main і відразу, натисніть кнопку завантаження, оскільки за замовчуванням в бібліотеці ви знайдете тільки один приклад заставки. Вас перекине на спеціальний сайт з галерей, де ви можете вибрати одну з вподобаних тим. Відеозаставка завантажується у форматі WMV. Вибравши відповідні ролики, завантажте їх в плейлист кнопкою Add to playlist.


Ви можете створювати окремі списки, управляти відтворенням за допомогою окремих кнопок, встановити живі шпалери для різних робочих столів і багато іншого. Також вам доступна можливість додавання сторонніх відеороликів. Перед цим не забудьте конвертувати їх у формат WMV.
Як встановити живі шпалери: всі способи

3D-шпалери

Тепер розберемося, як встановити живі шпалери на стіл у форматі 3D-анімації. В цьому нам допоможе утиліта від розробників Push Entertainment. Також перейдіть на сайт за посиланням, представленої вище і відкрийте розділ завантажень. Всі позиції, які знаходяться нижче PUSH Video Wallpaper – це програми для установки і налаштування 3D-анімаційних заставок. ВИ можете вибрати водну, снігову, космічну тематику і багато інших. Повний список ви можете подивитися на сайті. Вибравши варіант, натисніть на Download. Після установки в треї з'явиться іконка програми. Клацніть на неї і виберіть пункт Settings в меню. Тут ви можете детально налаштувати відображення анімації по інтенсивності, форми, прозорості, часу і так далі.
Як встановити живі шпалери: всі способи
Тепер ви знаєте, як встановити живі шпалери двома різними способами. Ви також можете використовувати інші подібні програми. Однак стандартними можливостями операційної системи у вас не вийде «оживити» робочий стіл, тому без допомоги стороннього софту не обійтися.