"Аватарія": Мері Рід - хто вона така?

11 0 Новини високих технологій

Велика кількість людей з російського сегменту інтернету хоча б раз чули про такій грі, як "Аватарія". Це буквально віртуальна реальність, метою якої є створити крапельку затишку для людей, які знаходяться зовсім не близько один до одного. Задумка студії «Тортуга» виявилася вельми вдалою і прибутковою, адже проводити час в даній грі люблять не тільки діти, але і дорослі люди. Дана стаття - про значимому персонажа для проекту "Аватарія" Мері Рід.

Основна задумка "Аватарії"

Як вже говорилося вище, метою було відтворення домашнього затишку в рамках комп'ютерної реальності, використовуючи при цьому соціальні елементи. У грі є широкий вибір в плані облаштування особистого простору. Будинок видається безкоштовно і назавжди, робити з ним можна все що заманеться, хоч развешивай черепа на стінах. Соціальний елемент полягає в тому, що є можливість контактувати з іншими користувачами, запрошувати їх до себе на вечірку, чатитись, а на наступний день йти до них у гості. Звичайно, прийти до вас можуть не всі користувачі, а лише ті, кому ви дозволите відвідати ваш захід, рівень культури якого регулюєте виняткові ви – господар будинку.


"Аватарія": Мері Рід - хто вона така?
Крім звичайних користувачів, в "Аватарию" також люблять грати і самі співробітники студії «Тортуга», саме такою і є Мері Рід. "Аватарія" для деяких людей - не просто онлайн гра, а спосіб самовираження, місце, де ти дійсно можеш повеселитися, як у голлівудських фільмах, забуваючи про всі життєві проблеми. У наступній частині статті ми докладно розповімо, хто ж така Мері Рід.

Хто така Мері Рід "Аватарії"

Анастасія Вавейкина – це справжні ім'я та прізвище багатьма з нас коханого, а для деяких - ненависного гравця в "Аватарию". Займає Анастасія посаду ком'юніті-менеджера – це така людина, яка вирішує проблеми співтовариства. Наприклад, якщо в грі стався якийсь дисбаланс, то в першу чергу про це повинна знати Анастасія, тим самим вона передасть всі дані вищестоящому начальству, після чого проблема буде вирішена. За деякими даними вона проживає на даний момент в Пензі.


"Аватарія": Мері Рід - хто вона така?
Анастасія досить зайнята людина, тому дошкуляти її без особливої потреби не варто. Про це свідчить інформація на її сторінці, в якій вона попереджає, що може кинути в чорний список, якщо визнає розмову вами марним. Для Мері Рід "Аватарія" стала тим місцем, де вона працює із задоволенням і відпочиває духовно. Мабуть, не кожен чоловік бачив справжні фото Анастасії, на відміну від ігрових. Фото Мері Рід "Аватарії" можна бачити нижче. Якщо це дійсно вона, звичайно.
"Аватарія": Мері Рід - хто вона така?

На закінчення

Мері Рід – це приклад людини, який поєднав роботу з приємним провожденієм свого часу, причому вона не тільки грає, а тим самим покращує соціальну складову гри. Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам зрозуміти, хто ж така Мері Рід. "Аватарія" – це країна, в якій кожен може повеселитися з друзями так, як він хоче, а якщо ж ви хочете зустрітися з самою Анастасією, то доведеться досягти чималого в грі. Тільки не забувайте, що існує і реальна життя, в якій ви теж господар і можете її змінити так, як ніяка гра не зможе.